Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~530 km do USTKI~

~530 km do USTKI~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:10

Właściciel przyjmuje rezerwacje na stolik ale jak przyszliśmy na umówioną godzine to nie było wolnego stolika. Byliśmy w długi weekend niepodległosciowy i się rozczarowaliśmy, jak widac kasa dla niego jest najważniejsza a nie styl w jakim się zarabia a to się może gorzko odbić jak się prowadzi restauracje.. Pytam po co przyjmuje rezerwacje na stolik skoro nie potrafi się wywiązać ? Chciałbym dodać że byliśmy w tym miejscu kilkakrotnie i zawsze zostawialiśmy napiwki ale jak widać chyba za mało. Myślę że u Pani Magdy Gessler taka sytacja nigdy nie miałą by miejsca.

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 23:28

Bardzo fajny lokal mila obsluga i dobre jedzenie!!!

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 18:39

Zgadzam sie z tym, że obsługa jest bardzo miła oraz z tym, że jedzenie super. Mam tylko jedno ale a mianowicie w karcie jest danie PORTUGALSKI PLACEK Z RYBĄ WĘDZONĄ, wydawałoby sie że bedzie to danie na wzór placka po węgiersku z sosem a dostajemy danie ala pizza(nauczka na przyszłość żeby pytać sie o skład dania :)). Nie zmienia to faktu, że danie jest bardzo dobre, ciasto puszyste ale nie grube farsz lekki i bardzo dobry, ale jezeli ktos oczekuje placka jako placka ziemniaczanego to moze sie rozczarować. Bardzo dobre są śledzie smażone, świeże i bardzo dobrze usmażone - palce lizać. Zupa rybna poprostu niebo w gębie. Także polecam z czystym sercem i mam nadzieje, że te pogłoski o rzekomym zamknięciu lokalu a raczej ofercie wynajmu lokalu to tylko chwyt marketingowy bo takich restauracji w okolicach brakuje.

#4 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 17:38

Przejechałam ponad 200 km, aby zjeść pyszny obiad w restauracji Syrenka. Po wejściu okazało się, że wszystkie miejsca są zajęte. Podeszłam do właściciela restauracji i zapytałam czy byłaby możliwość zarezerwowania miejsca za godzinę lub dwie. Pan w bardzo niegrzeczny sposób odpowiedział, że miejsc nie ma a rezerwacji nie można zrobić. Odpowiedź była na tyle niemiła, że żałowałam że takie pytanie przyszło mi do głowy. Mimo to zdecydowałam się poczekać na wolny stolik. W międzyczasie do restauracji weszły 2 osoby, jednocześnie zwolnił się stolik. Podeszłam do stolika, aby zająć miejsce. Do stolika podeszły również te 2 osoby. Zwróciłam uwagę, że byłam wcześniej i czekałam w kolejce. Na co jedna z kelnerek odpowiedziała, że Ci Państwo mieli rezerwację. No cóż... widać że dla właściciela liczą się tylko Ci klienci, którym udało się zająć miejce przy stoliku, reszta to goście gorszej kategorii. Życzę powodzenia.

#5 ~DOMINIKA~

~DOMINIKA~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 16:23

BYŁAM W RESTAURACJI SYRENKA 14KWIETNIA.GOŚCI RZECZYWIŚCIE DUŻO, ALE NIE DZIWI MNIE TO , PONIEWAŻ JEDZENIE JEST PRZEPYSZNE!!!!ZUPA RYBNA, ŚLEDZIK PO KASZUBSKU, BLACHA RYBY Z PIECA I WUZETKA PALCE LIZAĆ.WĘDZONA RYBKA RÓWNIEŻ WSPANIAŁA, ŚWIEŻA , ROZPŁYWA SIĘ W USTACH.JA Z RODZINĄ T4Ż CZEKAŁAM NA STOLIK,OCZYWIŚCIE NA ZEWNĄTRZ .STANIE KOMUŚ NAD TALERZEM JAK JE TO JAKAŚ PORAŻKA, A RZECZYWIŚCIE NIEKTÓRZY CZEKALI NA WOLNY STOLIK STOJĄC INNYM KLIENTOM NAD GŁOWĄ,A LE TO KWESTIA KULTURY.NA RYBKE ZPIECA CZEKALIŚMY 40 MINUT ALE BYŁO WARTO!!!!!ZRESZTĄ KELNERKA UPRZEDZAŁA O TAKIM OKRESIE OCZEKIWANIA NA DANIE.OBSŁUGA RZECZYWIŚCIE TAKA SOBIE, PANIE BARDZO ZALATANE, BO GOŚCI DUŻO.ZA NAPIWEK TEŻ NIE PODZIĘKOWAŁY-WIĘCEJ NIE DOSTANĄ :D :D ALE JA WRÓCĘ TAM NA 100 % BO JEDZENIE JEST PIERWSZA KLASA!!POLECAM!!

#6 ~zniechęcona~

~zniechęcona~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:03

byłam kilkakrotnie po dokananej rewolucji i bardzo mi smakowało-pyszny krem z dyni, smaczny łosos, schabowy z kapustka. zawsze cicho i przyjemnie.
po wyemitowanym w telewizji odcinku pojawiłam się tam RAZ. nie mam nic do tłumu ludzi-o to chodzilo włascicielowi, gratulacje. ALE...
przy takim obłozeniu lokalu nie było juz tak jak powinno... łosoś niedosmazony, surowawy. ja wiem,że kuchnia się spieszyła ale to nie tłumaczy takiej wpadki.
zawiodłam się gołąbkiem z dorsza-sos kwaśny jakby zrobiony był z samego koncentratu.

wiem,że ludzie oczekujacy pry drzwiach to efekt sukcesu...ale przechadzanie się między stolikami, zaglądnie do talerzy oceniając ile ktoś bedzie jeszcze jadł... no nie fajne no.

#7 ~Emila~

~Emila~
  • Goście

Napisano 04 maj 2012 - 07:15

Zupa rybna pyszna:):):) nie polecam dorsza z borowikami, bez smaku i nie doprawiony, ale miła atmosfera:):):)

#8 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 18:09

jedzenie takie sobie, ceny dosc wysokie. Ogolnie przereklamowane.

#9 ~cinna~

~cinna~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 19:58

tragedia ,
tragiczne jedzenie
tragiczna obsługa no i ceny za te znikome ilości jedzenia tragedia . może było fajnie na początku a teraz tylko jest

#10 ~Dariusz lubelskie~

~Dariusz lubelskie~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:50

Jedzenie super ceny normalne a dla laików którym nie smakował pokażcie mi w Ustce drugie takie miejsce , Pozdrowienia dla właściciela

#11 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 20:53

Jedzenie albo za słone albo za słodkie a ceny duze , ogolnie tylko  reklame robi pani Magda nic rewelacyjnego.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 12:30

Zgadzam sie z tymi wypowiedziami ceny wysokie sa tam coz reklama zrobila swoje?Ale mozna zjesc w innych puktach nie gorsze jedzenie a co do cen to do przyjecia.

#13 Koszatnik

Koszatnik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 11:39

chętnie też się przejadę by sprawdzić na własnej skórze...

#14 mala_owieczka

mala_owieczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 08:16

Ja także się tam wybiorę, byłam już raz w restauracji, która przeszła rewolucję i jedzenie było pyszne, a obsługa bardzo miła :)

#15 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 21:32

Przyjechaliśmy do Ustki na wakacje i chcieliśmy zakosztować tego co Pani Magda tak zachwalała i spotkaliśmy się z WIELKIM ROZCZAROWANIEM.... Zupa krem z dyni miała w sobie stanowczo za dużo sera, byla dość słona, ale to jeszcze nic w porównaniu ze stragonowem rybnym, w którym placuszki z cukini były tak gumowe,że mogły by się od ściany odbijać, niedoprawione, bez smaku, sos z podgrzybków tak samo anemiczny i mdły....porażka jak dla mnie i to za taką cene.... Obsługa na miernym poziomie, podchodzą do klienta z wielką łaską, a co do lokalu, to lazienka pamięta jeszcze czasy PRLu, gorsza niż w przydrożnym barze... Podsumowując -szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia....

#16 ~ki~

~ki~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 10:44

polecam r. laguna w ustka.  

#17 bled3

bled3

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:34

W telewizji to zawsze wszystko pieknie wyglada i nigdy nie ma narzekajacych jakims dziwnym trafem.

#18 Marcelin

Marcelin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 17:14

Mam watpliwości, co do naturalności scen w tym programie? Ile w niej reżyserki?

#19 kaniaa

kaniaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 14:06

Sporo, nie mogą postawić na spontaniczność bo może im się posypać program. Poza tym klienta traci się tylko raz. Restauratorzy powinni cały czas o tym pamiętać.

#20 dawid77

dawid77

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 00:06

Musze się tam kiedyś przejść ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych