Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 10:45

Wszystkich występy było doskonałe ale mam tylko dwa pytania : Dlaczego nikt nie pogratulował Bednarkowi zajęcia II miejsca ? i gdzie podziały się sumy głosów poparcia pomiędzy zwycięzcami ?
(nie podobało mi się to że nie doceniono II i III miejsca choćby dwa słowa z ust jurorów ale nie bo po co)

#2 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 10:54

super

#3 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 11:13

ale badziewie dlaczego dzieci wygrywaja dla nich jest lub był program od przedszkola do przedszkola jaki mozna miec talent w tym wieku śpiwać każdy potrafi a prawdziwe talenty nie dochodzą nawet do pół finału ,mała powiedziała na co ma kasę NA DOMEK teraz wszystkie dzieci będą walić drzwiami i oknami aż program straci sens i zniknie z ekranu TAK SIĘ SKOŃCZY

#4 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 11:21

znowu wygrała dziewczykna o smutnych oczach i wielkich marzeniach... x d no i b.dorosla jak na swoj wiek ;p

#5 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 12:58

kurcze czemu ludzie nie umieja glosowac czy sabina jeszka lub kamil bednarek nie zasluzyli na wygrana ?

#6 ~Rastaman~

~Rastaman~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 13:55

To jakaś rzeźnia! Wzięła wszystkich na litość! Ona nawet nie ma talentu! Nawet nie nagra płyty, przecież takiej muzyki nikt już nie słucha!

#7 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:25

porazka ,ona powinna isc do Szansa na sukces,Mala dziewczynka , ladnie spiewa ale nagroda jej sie nie nalezala.Z litosci wygrala.Zeroooooo

#8 ~angelika56~

~angelika56~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:28

Zazdrościcie i tyle :huh:. Magda ma talen potrafi śpiewać i nie przeznaczy tych pieniędzy na pierdoły tak jak wy byście zrobili tylko kupi rodzica dom i skrzypce dla siebie.

#9 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:36

Do gościa, który twierdzi, "że każdy potrafi śpiewać" - skoro tak jest to idź do następnej edycji i wygraj 300.000 zł. Nie rozumiem zawiści osób. Dziewczyna ma talent i ciężko na to pracuje. Gdy wy w jej wieku kisiliście dupy przed TV/komputerem ona siedziała i ćwiczyła w szkole muzycznej po kilka godzin dziennie i po powrocie do domu też. W muzyce 10% sukcesu to talent, pozostałe 90% to ciężka praca. Możecie sobie wylewać żale na forum, a i tak nic wam to nie da. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

#10 ~Monieek<3~

~Monieek<3~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:46

dobry ma głos , ale nie powinna wygrać ;// , kamil powinien ma lepszy głos !!!!
tak chcieli zrobić sensacje że 11 latka wygrała mam talent ;/

#11 ~magda welc to pizda~

~magda welc to pizda~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:49

popieram w 100% . wszystkie boty!!!!

#12 ~Monieek<3~

~Monieek<3~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:49

kur*wa skąd ty możesz wiedzieć na co byśmy tą kase przeznaczyli ;/
może i ma niezły głos jak na 11 lat, KAMIL I TAK JESTEŚ ZAJLE*BISTY <3

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:50

u tej dziewczynki brakowało tylko "Bogurodzicy" w repertuarze. :/ Ona ma 11 lat, a zachowuje się jakby miała 30. Kamil powienien wygrać!!!

#14 ~Monieek<3~

~Monieek<3~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:53

popieram w 100% '~kasie~' !

#15 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 15:07

ona ma parcha na ryju :P

#16 ~syska_1988~

~syska_1988~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 15:15

a wy wszyscy ja pocalujcie w d***!!!!

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 15:15

jak dla mnie ta mała wzieła wszystkich na litosc spiewajac na eliminacjach te swoje smutasy. byli inni zdolniejsi ktorzy powinni dostac te pieniadze. wogle to ten program jest do kitu bo nie wiadomo w jakich kategoriach oceniac bo ani to IDOL ani YOU CAN DANCE i badz tu madry i zrozum o co kaman. powinne byc jakies poszczególne konkurencje a nie wszystko do jednego worka

#18 ~Many~

~Many~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 15:34

Witam, takie dzieci niby "utalentowane" to są maszynki do podnoszenia wartości swoich rodziców. Dziewczyna ma 11 lat a każde słowo każdy gest jest zrównoważony, bez skazy - po prostu wyuczony. Wyobraźcie sobie jaką szkołę życia ma ta dziewczyna w domu - koszmar. Dziecko powinno być dzieckiem a nie sobowtórem dorosłego - moim zdaniem powinni zakazać występów w takich programach dzieciom co najmniej do 16 - 17 lat. Inaczej rodzice zrobią z nich manekiny życiowe.

Zal mi tych dzieci Pozdrawiam

#19 Marcin73

Marcin73

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 15:40

To trzeba było więcej sms-ów na Kamila wysyłać,a nie narzekać,że wygrała Magda. Ja się cieszę,że ona wygrała. Do Rastamana Madzia w półfinale śpiewała piosenkę Dżemu. Jeśli tego nikt nie słucha to jesteś burak do kwadratu. Większość z Was nie może pogodzić się z tym werdyktem bo zżera Was zazdrość.Iza skoro każdy tak potrafi zaśpiewać to czemu nie wystartowałaś?Spróbuj zamiast krytykować,a zobaczysz czy to łatwe.

#20 ~wanila~

~wanila~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 16:51

wygrała stara maleńka, której mamusia dobrała repertuar, kazała odegrać scenkę pt" jaka to ja jestem biedna ile wydałam na bilet do Warszawy, mieszkam w lepiance i nie mam własnego pokoju, potrzebuję tej kasy!!!..itd" teraz za wygrane pieniądze niezaradni życiowo rodzice wybudują sobie dom, a ona i tak żadnej kariery nie zrobi tylko za kilkanaście lat ustawi się w kolejce po zasiłek jak kochani rodzice bo taki wzorzec wyniosła z domu, będzie ronić łzy jaka to ona biedna i jak jej źle w życiu. Polacy zagłosowali na nią z litości bo talentu nie ma za grosz, okropnie zaśpiewała w finale. Wielki mi talent zachrypnięty głos starej baby, która wypaliła przez całe życie tone fajek. Dziwne że w naszym kraju promuje się takie miernoty. TVN schodzi na psy nie powinni pozwolić na to by doszła tak daleko. Inni uczestnicy z racji dorosłego wieku wykorzystali by nagrodę na rozwijanie talentu, a tak mamusia 11 letniej dziewczynki wybuduje sobie dom a mała nie będzie się dalej rozwijać, kształcić i skończy jak jej niewykształceni niezaradni rodzice. SMUTNE.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych