Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~.....~

~.....~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 17:28

ja jebie to jest porazka ta je***a w ryja wyrznieta suka wygrała tylko tym ze ma 12 lat a ja juz lepiej spiewam choc mam 3 z muzyki po porstu wszystkie pedobery na nia głosowały zreferuje to tak : ma morde jak niewypał głos jak spłuczka w klopie i tak mnie te je***e boty po 60 wku***aja bo głosuja ze młoda kamil ma prawdziwy talent i on powinien wygrac ludzie taka jest pawda i ty jakas angelica cos tam ja jej nie zazdroszcze i ona niema taletu juz wole bibera słuchac od tej szmatodajki i ogulnie konczac ch*** wam w piety! B) 2

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. -------------------------------------------------------------------------uwież mi że Policjaprzygląda sie temu forum.I uwierz mi że istnieje coś takiego jak twój adres IP w internecie.

#22 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 18:52

piala jak kogut Bednarek powinien wygrać

#23 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 19:41

wanilia masz rację !!!!!!!!!!!!!!!wygrał bo wzieli ją na litość beznadzieja

#24 ~Zani~

~Zani~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 19:50

Madzie, jest cudowna. Zawsze oglądałam programy rozrywkowy, ale jeszcze nikt nie urzekł mnie tak jak ona :-)
Wysłałam 50 smsów na Madzie !!!

#25 ~biala~

~biala~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 20:14

Fajniutko ze Madzia wygrała!Wielki szacunek dla niej

#26 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 08:12

Mam talent, kto ma najłatwiej?
Śpiewający bo śpiewają to co już ktoś wymyślił i wylansował.

A inni? Zespoły taneczne, muszą wymyśleń za każdym razem nowy układ
Komicy? Muszą wymyślać nowy skecz.
etc.

Więc jeśli ktoś ze śpiewających ma wygrywać to właśnie dziecko, a nie dorośli.

Z finałowej trójki dobrze że to właśnie Ona wygrała.

P.S.
Talent mialem ale go nie wykorzystalem

#27 ~Jem~

~Jem~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 09:34

~.....~ ty sku***synu je***y Kamil forverer ten mam talent powinien się nazywać mam dziecko.

#28 ~marina~

~marina~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 10:23

wygrała stara maleńka, której mamusia dobrała repertuar, kazała odegrać scenkę pt" jaka to ja jestem biedna ile wydałam na bilet do Warszawy, mieszkam w lepiance i nie mam własnego pokoju, potrzebuję tej kasy!!!..itd" teraz za wygrane pieniądze niezaradni życiowo rodzice wybudują sobie dom, a ona i tak żadnej kariery nie zrobi tylko za kilkanaście lat ustawi się w kolejce po zasiłek jak kochani rodzice bo taki wzorzec wyniosła z domu, będzie ronić łzy jaka to ona biedna i jak jej źle w życiu. Polacy zagłosowali na nią z litości bo talentu nie ma za grosz, okropnie zaśpiewała w finale. Wielki mi talent zachrypnięty głos starej baby, która wypaliła przez całe życie tone fajek. Dziwne że w naszym kraju promuje się takie miernoty. TVN schodzi na psy nie powinni pozwolić na to by doszła tak daleko. Inni uczestnicy z racji dorosłego wieku wykorzystali by nagrodę na rozwijanie talentu, a tak mamusia 11 letniej dziewczynki wybuduje sobie dom a mała nie będzie się dalej rozwijać, kształcić i skończy jak jej niewykształceni niezaradni rodzice. SMUTNE.

#29 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 11:30

Chlopak troche poznawo sie obudzil... dobrze ze nie czekal do 90tki...

a chyba sa jakies konkurys.. gdzie mozna wyplynac z piosenka..

#30 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 11:31

Chlopak troche poznawo sie obudzil... dobrze ze nie czekal do 90tki...

a chyba sa jakies konkurys.. gdzie mozna wyplynac z piosenka..
i to nie swoja.. ;D

#31 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:30

Ale was wszystki zżera zazdrosc ze wygrala Magda bozeeeeee
co wy widzicie w Tym Bednarku???? on potrafi tylko pogibac sie przy rytmach reagee i nic wiecej za grosz nie ma zadnego talentu...
Zal mi was kazdy glosowal na niego bo taka byla moda"kazdy glosuje to i ja" szkoda tylko ze zabraklo mu tych glosow..

#32 ~Tomek Szczecin~

~Tomek Szczecin~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:22

Nie lubie tego typu programów i raczej nie oglądam.Akurat natrafiłem w sobote na finał i wszystkich uczestników zobaczyłem pierwszy raz.W mojej subiektywnej ocenie powinna wygrać ta 12-letnia dziewczynaka Magda Welc.Nie chodzi tylko o to że bardzo dobrze zaśpiewała, ona mnie oczarowała swoją osobą.Jest w niej coś co powoduje pozytywne odczucia.Nie zgadzam się z opiniami o sztucznym czy wyreżyserowanym zachowaniu.Przenikliwość to moje drugie imię tak więc bym to napewno dostrzegł.To było autentyczne.Nie ma nic w tym złego że ktoś przyznaje się że zależy mu na pieniądzach szczególnie jak ich za dużo nie ma.Żeby zmienić coś w swoim życiu na lepsze trzeba walczyć, ona walczyła dla siebie i dla swojej rodziny o lepsze jutro.Nikogo nie okradła i nie oszukała.Bardzo chciała wygrać i wygrala.Praca, zaangażowanie i determinacja złożyły się na ostateczny skuves.Gratuluje.Drugie miejsce w moim odczuciu dla grupy tanecznej UDS, trzecie dla dziewczyny z wydatnym nosem (niestety nie pamiętam nazwiska).
Najgorzej zaśpiewał niewidomy chłopak ale to właśnie jemu by przyznał nagrode specjalną.Za postawę która mobilizuje innych pokrzywdzonych przez los do walki o szczęście dla siebie.

#33 ~hhihi ;>d>~

~hhihi ;>d>~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 09:01

Nawet dobrze ze wygrała Magda.
chodź wolałzabym Sabine Jeszke ..
była najlepsza .

#34 ~Kama~

~Kama~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 10:14

Witam, takie dzieci niby "utalentowane" to są maszynki do podnoszenia wartości swoich rodziców. Dziewczyna ma 11 lat a każde słowo każdy gest jest zrównoważony, bez skazy - po prostu wyuczony. Wyobraźcie sobie jaką szkołę życia ma ta dziewczyna w domu - koszmar. Dziecko powinno być dzieckiem a nie sobowtórem dorosłego - moim zdaniem powinni zakazać występów w takich programach dzieciom co najmniej do 16 - 17 lat. Inaczej rodzice zrobią z nich manekiny życiowe.

Zal mi tych dzieci Pozdrawiam

#35 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 12:05

To jakaś rzeźnia! Wzięła wszystkich na litość! Ona nawet nie ma talentu! Nawet nie nagra płyty, przecież takiej muzyki nikt już nie słucha!

#36 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 12:12

ona ma parcha na ryju :P

#37 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 14:33

Mało dostała zważywszy na to ile zarobiła stacja tvn... 1 mln to minimum ;)

#38 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 17:01

Uważam, że ta mała dziewczynka bardzo wzruszyła słuchaczy swoim głosem jak mało kto potrafi. Wśród współczesnych dzieci i młodzieży rzadko spotyka się taką wrażliwość i dojrzałość nie wspomnę o pięknym wokalu. Zasłużyła w pełni od początku jak ją usłyszałam trzymałam kciuki.

#39 ~Niemagda~

~Niemagda~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 08:35

Magda powinna wrocic do szkoly i odnalezc wkoncu swoje dziecinstwo , bo w srodku jest pusta i wyuczona 'regulek' ktore tak naprawde malo dla niej znacza bo poprostu ich nie rozumie gdyz ma jeszcze za maly mozdzek. Niestety to smutne ale totalnie nie zasluzyla na nagrode w 2 edycji programu tez byla taka dziewczynka i magda jak nic przypominala jej nastawienie takie dzieci powinny sie cieszyc z zycia latac za pilka a nie spiewac piosenki o zyciu i pier***ach ktore czesto nie majaa znaczenia dla doroslych ludzi.

#40 ~bartekbartek~

~bartekbartek~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 10:54

A rodzice wykorzystuja male dziecko, jej marzeniem za 300 TPLN bylo wbudowanie domu dla rodzicow? Watpie!! Jesli ja kochaja to powinni zainwestowac w dziecko a nie w SIEBIE !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych