Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Magistrat dąży do zmian w oświacie.

siemiatycze burmistrz przedszkole konkurs afera

646 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jasnowidz.90

Jasnowidz.90

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2012 - 19:12

Dziś odkryto karty w zapowiadanych przez Urząd Miasta na łamach "Głosu Siemiatycz" zmianach na stanowiskach dyrektorów szkół i przedszkoli w naszym mieście. Do wymiany Urząd wytypował, potwierdzając wieść miejską szeptaną po kryjomu od 2 lat, Dyrektora Zespołu Szkół i Dyrektor Przedszkola nr 5. Do ogłoszonego przez burmistrza konkursu wystartowali wytypowani przez niego kamdydaci. Do Zespołu Szkół Pan N., zaś do Przedszkola nr 5 Pani Ś, żona clebowego biznesmena. W następnych postach uchylimy tajemnicę działań burmistrza i urzędu miasta. Zapraszam do komentarzy.

Użytkownik Jasnowidz.90 edytował ten post 19 czerwiec 2012 - 19:09

#2 ~Pele~

~Pele~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 19:24

Ciekawe. Czekamy na więcej informacji.

#3 Jasnowidz.90

Jasnowidz.90

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 06:10

Zaniepokojeni planowanymi zmianami rodzice wystosowali do Burmistrza list otwarty który podpisało ok. 170 osób. W liście tym poparli obecną Panią Dyrektor i wyrazili swoja dezaprobate dla planowanych przez Burmistrza zmian.

#4 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 09:12

Nasze dziecko chodzi do 5. jesteśmy bardzo zadowleni z przedszkola i z Pani Dyrektor. Poieramy Ją całym sercem. Zmian tam nie trzeba.

#5 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 13:31

Mieszkam koło 3 a dziecko wożę na drugi koniec miasta do 5, bo to jest najlepsze przedszkole w mieście. Jest to zasługa obecnej Pani Dyrektor. Żadna Pani Ś tam nie jest potrzebna. Zepsuć łatwo zbudować trudno.

#6 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 15:01

Chodziłam do 5. To najlepsze przedszkole w mieście z najlepszą Panią Dyrektor. Oj Panie Burmistrz szkoda że pan nie chodził do 5. Jest Pan przez to uboższy i nie wie co robi.

#7 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 17:26

O co chodzi z tą zmianą. Może ktoś wie coś więcej i się z nami podzieli.

#8 ~rodzice~

~rodzice~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 20:24

Pani Basia Dyrektor Przedszkola nr 5 to osba którą popieramy. Pani Basiu nasz głos poparcia nie może się zmarnować. Musi Pani wygrać ten konkurs. Głowa do góry.

#9 ~abcd...~

~abcd...~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 23:21

jak widzę rodzice murem za panią B, a kto powie dobre słowo o panu A....

#10 ~marysia~

~marysia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 23:24

Dziś odkryto karty w zapowiadanych przez Urząd Miasta na łamach "Głosu Siemiatycz" zmianach na stanowiskach dyrektorów szkół i przedszkoli w naszym mieście. Do wymiany Urząd wytypował, potwierdzając wieść miejską szeptaną po kryjomu od 2 lat, Dyrektora Zespołu Szkół i Dyrektor Przedszkola nr 5. Do ogłoszonego przez burmistrza konkursu wystartowali wytypowani przez niego kamdydaci. Do Zespołu Szkół Pan N., zaś do Przedszkola nr 5 Pani Ś, żona clebowego biznesmena. W następnych postach uchylimy tajemnicę działań burmistrza i urzędu miasta. Zapraszam do komentaży.

Dziś odkryto karty w zapowiadanych przez Urząd Miasta na łamach "Głosu Siemiatycz" zmianach na stanowiskach dyrektorów szkół i przedszkoli w naszym mieście. Do wymiany Urząd wytypował, potwierdzając wieść miejską szeptaną po kryjomu od 2 lat, Dyrektora Zespołu Szkół i Dyrektor Przedszkola nr 5. Do ogłoszonego przez burmistrza konkursu wystartowali wytypowani przez niego kamdydaci. Do Zespołu Szkół Pan N., zaś do Przedszkola nr 5 Pani Ś, żona clebowego biznesmena. W następnych postach uchylimy tajemnicę działań burmistrza i urzędu miasta. Zapraszam do komentaży.

do jasnej anielki w ostatnim słowie "rz"

#11 ~Wyrozumiały~

~Wyrozumiały~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 05:37

do jasnej anielki w ostatnim słowie "rz"

Zrozumcie nerwy, nerwy.

#12 ~Głos sumienia~

~Głos sumienia~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 05:51

Panią Basię zna, lubi i szanuje całe miasto. Od ponad dwudziestu lat dyrektorując 5 wychowuje nasze dzieci. Tylko my wiemy ilu z nas pomogła.
Pani Ś to to zwykła nauczycielka, ale baardzo dobra przyjaciółka Burmistrza. Jej jedynym sukcesem było złowienie "najprzystojniejszego biznesmena w mieście, a zasługą zaangażowanie w kampanie wyborczą obecnego włodarza miasta.
Szanowny forumowiczu przypomnij sobie zdjęcie z przed dwóch lat z Głosu Siemiatycz na którym prezentował się obecny Burmistrz i jego ekipa. Pani Ś stała u jego boku. Dobrze przyjrzy się temu zdjęciu. Może jest na nim ktoś z twojej pracy. Może czeka na twoje miejsce. Jak tak masz to jak w banku.

#13 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 07:24

Chodziłam do 5. To najlepsze przedszkole w mieście z najlepszą Panią Dyrektor. Oj Panie Burmistrz szkoda że pan nie chodził do 5. Jest Pan przez to uboższy i nie wie co robi.

Ja też chodziłem do 5. Popieram Asię. Jestem za Panią Basią.

#14 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 08:31

Jetem byłym pracownikiem Przedszkola nr 5. Takiej atmosfery wzajemnego szacunku jaką stworzyła Pani Basia nie spotkałam w żadnym innym zakładzie pracy. Nie wyobrażam sobie że ktoś inny wygra ten konkurs. To będzie koniec tego przedszkola.

#15 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 08:59

Moje dziecko chodzi już do szkoły, ale co roku odwiedzamy 5 podczas festynu organizowanego przez przedszkole. Naprawdę jest tam fajnie.

#16 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 09:22

Przeczytałem w Głosie Siemiatycz, że Burmistrz ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów 2 szkół i dwóch przedszkoli. Zapowiedział także zmiany na kilku dyrektorskich stołkach. Jak znam obecnych dyrektorów to są jeszcze za młodzi na emeryturę. Skąd ta pewność zmian?

#17 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 12:55

Moje dziecko chodziło do 5 i do trójki. byłem zadowolony z pracy dyrektorów i ich jednostek.

#18 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 12:58

Podczas spotkania z przedstawicielami rodziców Burmistrz wyrażnie powiedział,że chce swoich ludzi na stanowiskach. Zaś w liście otwartym do rodziców i czytelników Głosu Siemiatycz zasłania się konkursem i jego wynikiem. Przeczytacie o tym jutro.

#19 Jasnowidz.90

Jasnowidz.90

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:13

Pani Ś chodzi po mieście i wszystkim mówi, że na 100% jest już Dyrektorem w 5. Panie Burmistrzu kto nas czaruje? Pan czy Pani?

#20 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:18

Miasto tonie w długach. Urzędnicy Burmistrza marnotrawią dotację za dotacją. A teraz jeszcze chcą zepsuć to działa wyśmienicie. Do pracy, a nie zmiany wymyślać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siemiatycze, burmistrz, przedszkole, konkurs, afera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych