Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Magistrat dąży do zmian w oświacie.

siemiatycze burmistrz przedszkole konkurs afera

646 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 06:03

A co na to radni? Biorą diety i pochowali głowy w piasek jak strusie. Po co my ich wybraliśmy?

#22 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 06:28

A ja wierzę w Panią Basię i nie dopuszczam do siebie myśli, że ktoś inny może być Dyrektorem w 5.

#23 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 15:37

Nie wierzę, że ktokolwiek z komisji zagłosuje za Panią Ś. Chyba, że zrobi to wbrew sobie.

#24 ~Widzę~

~Widzę~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:42

Jak znam życie, to ludzie Burmistrza zagłosują tak jak im zasugeruje. Prawdę poznamy po głosowaniu. Oby wtedy nie było po balu.

#25 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 15:52

Jak znam życie, to ludzie Burmistrza zagłosują tak jak im zasugeruje. Prawdę poznamy po głosowaniu. Oby wtedy nie było po balu.

Jeśli Burmistrz zlekceważy i zignoruje nasze głosy to mu podziękujemy za dwa lata.

#26 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:05

No cóż, w Siemiatyczach niektórym się wydaje, że stołki sa przyklejone do okreśonych osób na zawsze, że dyrektorem musi się już być przez resztę zycia a wszelka możliwość odklejenia wzbudzą histerie towarzyskich koterii. Na róznych forach wciaż udziala się anonimowo kilka tych samych osób, które ustawił kiedyś padre ZR /powiazania rodzinne/.
Zaś wiele osób krytykuje obecnego burmistrza za zbyt małe zmiany personalne. Burmistrzu, odwagi :)

#27 ~Straciłem głos~

~Straciłem głos~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:27

Cała administracja urzędu miasta na czele z Burmistrzem zrobiła całe nic dla Siemiatycz. Gdzie są te jego obiecane pieniądze z unii, gdzie te inwestycje? Dokończyłeś to co zaczął Burmistrz ZR. Wymieniać aby wymieniać i dać stołek osobom z najbliższego towarzystwa to durnota. Ważniejsze jest dla was wasze małe dobro. Prezes GK ośmiesza miasto rezygnując z dotacji, ba jak sam przyznał miasto nie jest w stanie opracować na czas planów. Tu jest powód do zmiany. Panie Burmistrzu życzę odwagi przy skoku na fundusze unijne. Na to czekamy.

#28 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:33

No cóż, w Siemiatyczach niektórym się wydaje, że stołki sa przyklejone do okreśonych osób na zawsze, że dyrektorem musi się już być przez resztę zycia a wszelka możliwość odklejenia wzbudzą histerie towarzyskich koterii. Na róznych forach wciaż udziala się anonimowo kilka tych samych osób, które ustawił kiedyś padre ZR /powiazania rodzinne/.
Zaś wiele osób krytykuje obecnego burmistrza za zbyt małe zmiany personalne. Burmistrzu, odwagi :)

Jako rodzic dziecka uczęszczającego do przedszkola nr 5 wypraszam sobie nazywanie mnie i innych rodziców "towarzyska koterią". Proszę szanować swoich wyborców.

#29 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 05:39

Bolku. nie mieści Ci się w głowie, że ktoś uczciwą wieloletnią pracą, oraz wysoką kulturą osobistą, życzliwością do ludzi zdobył i cieszy się powszechnym szacunkiem. To nie "histeria" a nasze niezależne zdanie, które wyraziliśmy składając swoje podpisy pod listem otwartym do Burmistrza popierającym obecna Panią Dyrektor. Nie ma takiej potrzeby by nas obrażać.

#30 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 13:02

Jako rodzic dziecka uczęszczającego do przedszkola nr 5 wypraszam sobie nazywanie mnie i innych rodziców "towarzyska koterią". Proszę szanować swoich wyborców.

wygląda na to, ze cały ten wątek sama pani dyrektorka wypisuje:)!?
A ja nie mam na szczescie zadnych swocih wyborców :))
Ciekawe kiedy burmistrz zmieni skarbniczkę, sekretarza urzedu miasta oraz dyrektorke SOK!
Pozdrawia - Bolek

#31 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:15

Ciekawe kiedy mieszkańcy zmienią Burmistrza. Powoli wszyscy zaczynamy mieć dość jego i jego fochów. Poza igrzyskami Siemiatyczom potrzebny jest chleb.

#32 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 18:11

Byłem dziś na sesji rady miasta.Wyszedłem zawstydzony i zniesmaczony. Burmistrz zachowywał się jak rozkapryszone dziecko któremu zabierają lizaka. Krzyczał, że on rządzi i zrobi co zechce. Że może wszystko. Możesz Piotrusiu. możesz. Ale wszystko do czasu.

#33 ~Pani_Ś~

~Pani_Ś~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 18:11

Do zobaczenia przy urnach za 2 lata panie pseudoburmistrzu. Jestem pewien, że społeczeństwo odwdzięczy się panu za te mądre zmiany personalne dokonane po to, aby pańscy znajomi zajęli dobrze płatne posady. I radzę uważać, bo już większość miasta wiedziało przed konkursem, że pani Ś będzie dyrektorką, bo "piotruś mi to obiecał w prezencie"(zgodnie z tym co rozgłaszała). Widzimy się przy urnach.

#34 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 04:45

W dniu wczorajszym burmistrz głosami swoich urzędniczek (pań BA, KP, AL), oraz aparatczyków z KO wsadził panią Ś na stołek dyrektora w 5. Zrobił to wbrew woli rodziców, pracowników i większości mieszkańców Siemiatycza. Spłacił dług wyborczy.

#35 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 04:48

Czekamy na odsłonę wydarzeń w Zespole Szkół. Finał potwierdzi nasze przypuszczenia.

#36 ~Były czytelnik~

~Były czytelnik~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 12:35

szanowni redaktorzy głosu siemiatycz (małymi jest celowe). wam chyba ze starości powypadały zęby. te dwa tysiące za reklamówkę burmistrza co miesiąc stępiło waszą dziennikarską dociekliwość. ciągle tylko piszecie burmistrz to i tamto przeinaczając fakty. dlaczego nie pytacie radnych, rodziców itp. Siemiatycze za Kamionką tym tematem żyją od miesiąca, a wy nic tylko pochwała miłościwie nam panujących. Ludzie proszę przestańcie kupować to tubę. to nie gs, a TL platformy w Siemiatyczach

#37 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 19:40

Na początku przyszłego tygodnia konkurs na stanowisko dyrektora zespołu szkół w Siemiatyczach. Skład komisji konkursowej ze strony burmistrza taki sam jak w konkursie na dyrektorów przedszkoli. Czyżby zapowiadała się powtórka z rozrywki? Mimo wszystko Panie Alfredzie trzymamy kciuki. Powodzenia.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 22:33

Burmistrz przestał dbać o swój elektorat 22-04-2011r. Nie wierzysz? Sprawdż na stronie Piotr Siniakowicz - aktualności. I co tu się dziwic,że robi wszysko wbrew woli mieszkańców według własnego widzimisia. Przypomni sobie o nas przed wyborami, a wtedy my o nim zapomnimy.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 12:47

W tym mieście już nie da się żyć. Ta władza nie rozumie, że wybrano ich po to bu służyli miastu i jego mieszkańcom, a nie prywacie, partyjnym interesom i wszechobecnej zasadzie TKM. Zniszczą co tylko się da i powsadzają swoich na stołki. mierny bierny ale wierny

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 20:29

no i jest zmiana dyr ZS na Andersa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siemiatycze, burmistrz, przedszkole, konkurs, afera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych