Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Magistrat dąży do zmian w oświacie.

siemiatycze burmistrz przedszkole konkurs afera

646 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 12:17

Zgodnie z planem ?

#42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 19:49

jak najbardziej. panie z komisji na czele z panią BA (pamiętamy jej dokonania z ZOZ) nie zawiodły. co ustalono przed laty to wykonano

#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 12:11

Gdzie teraz nastapi wymiana "na nowy model" ?

#44 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 12:51

To co trio przed dwoma laty ustaliło (mikołaj, piotr i ten trzeci) Piotruś z gorliwością akolity realizuje. Tak skutecznie, że koledzy się na niego po obrażali i powoli zostaje sam z ręką w nocniku. W międzyczasie odwołał Panią Prezes mieszkań komunalnych i czyni dalsze starania. Stołków w Siemiatyczach jest jeszcze dużo.

#45 ~optsuar fact~

~optsuar fact~
 • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 15:00

Słyszałem Piotrusiu, że koledzy wywalają Ci żonę ze stołka. Wiesz już jak się czują rodziny tych wszystkich osób które wywaliłeś.. Miło Ci?

#46 ~fact~

~fact~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 10:17

Coraz więcej informacji na temat przeprowadzonych konkursów, a w szczególności "pracy" komisji wycieka z UM Siemiatycze. Grupa mieszkańców Siemiatycz rozważa skierowanie sprawy do CBA.

#47 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 17:35

Chciałbym zobaczyć jak lojalność wobec burmistrza topnieje w tych paniusiach jak ich wezmą w obroty agenci CBA.

#48 ~lolka~

~lolka~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 19:57

Sami swoi wiec skad takie ździwienie panie i panowie kliki w miescie ten ktory jest z butrmistrzem na ty ma prace w miescie.

#49 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 16:05

demokracja wg. burmistrza - pięć osób (w tym dwie z innego miasta) > niż kilkaset osób popierających kandydata innego niż burmistrz. następna lekcja demokracji przy wyborach. tam więcej znaczy więcej.

#50 ~Edek~

~Edek~
 • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 16:58

A ja to uważam, że jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze.

#51 ~Głos Sumienia~

~Głos Sumienia~
 • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 19:04

Słyszałem Piotrusiu, że w radzie zaczyna ci się rodzić opozycja. Jak widzisz działanie wbrew woli ludzi nie popłaca. Z ludźmi mogłeś zrobić wiele, ale ty wybrałeś inną drogę. Twoja gwiazda spada. Nie uratuje cie ani biała dama, ani czarna żmija. Obiecany stołek wiceburmistrza w następnej kadencji przez nieprzyjemny zapach który wokół siebie roztaczasz jest już tylko marzeniem. Ja będę z tobą do końca.

#52 ~ines~

~ines~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 17:31

Mnie natomiast zastanawia, jaki trzeba mieć charakter, aby dzień w dzień przychodzić do pracy w przedszkolu ze świadomością, że nikt, ani rodzice ani kadra nie są zadowoleni z obecności danej osoby... To co się dzieje, te wszystkie pseudo konkursy zasługują już tylko na pusty śmiech... ;/

#53 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 18:04

A w którym przedszkolu taka "miła" atmosfera?

#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 06:18

Dwie następne osoby z czarnej listy Mikołaja skreślone. Całe miasto podziwiało aktorska grę Starosty jak to niby pokłócił się z Piotrusiem. Kruk krukowi oka nie wykole. Po oświacie czas na czystki w urzędzie miasta. Kilka osób ze ścisłego kierownictwa przewidziane jest do zmiany. Takich czystek w iście stalinowskim stylu to nasze miasto nie widział nawet za komuny.

#55 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 09:04

Dziwię się członkom i sympatykom platformy w Siemiatyczach, że swoimi nazwiskami firmują tak podłą działalność swoich władz. Możecie ich powstrzymać nim będzie za późno aby uratować resztki honoru waszej partii w Siemiatyczach.

#56 ~Piotr~

~Piotr~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 11:26

siemiatyckie władze na siłę prą do wymiany kierowniczych stanowisk na dwa lata przed wyborami. liczą, że czas zaleczy rany. mylą się. takich ran czas nie zaleczy

#57 ~zawiedziny czytelnik~

~zawiedziny czytelnik~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 11:36

Jak wejdziecie na stronę głosu Siemiatycz to nie zobaczycie tam info o planowanym odwołaniu skarbnika miasta. czarny piotruś znowu przekonał naczelnego i pokazał jedynie słuszny kierunek. nauki byłego sekretarza PZPR nie idą w las. po cichu lepiej załatwiać zmiany kadrowe. mniejszy wstyd. redaktor mm jest celowo odsuwany od ciekawych tematów z Siemiatycz przez naczelnego. po co nam ta gazeta reklamy mamy na internecie i więcej informacji.

#58 ~Siemiatyczanka~

~Siemiatyczanka~
 • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 13:07

Słyszałam że Piotruś szykuje się do następnych wyborów, że ma już wszystko przemyślane (jak szybko można zachłysnąć się władzą i kasą) ta kadencja jest dopiero w połowie a już myśli o następnej kadencji, wniosek jest prosty myśli o sobie a nie o mieszkańcach, przecież budowa nowego domu kosztuje. Piotruś kpi sobie z mieszkańców, robi zmiany nie tam gdzie trzeba, powsadzał swoich przydupników na stołki w porozumieniu z panem M., w naszym kochanym miasteczku zatrudnia się ludzi w urzędach spoza Siemiatycz, często bez wyższego wykształcenia, wszystkie rekrutacje to farsa bo i tak jest zawsze ustawiona osoba (tworzone jest stanowisko pod konkretną osobę), tak dla przykładu Gmina Siemiatycze na jedno stanowisko referenta nie wymagane było wykształcenie wyższe nawet nie było preferowane wystarczyła tylko szkoła średnia, drugie ogłoszenie w tej samej placówce także było na referenta ale wymagany był już magister, przepaść kolosalna a stanowisko startowe, oczywiście nikogo na te drugie stanowisko nie wybrano bo pewnie Wójt nie dogadał się z Panią sekretarz ponieważ dwie osoby nie były na rozmowie kwalifikacyjnej bo nie wiedziały kiedy ona będzie, a termin rozmowy podany był w Bip na stronie internetowej, z tego co wiem to do dalszego etapu przeszły 3 osoby ale też się nie spodobały (kpina!!!), zrobiono wewnętrzne przesunięcia i niby konserwator załapał się na to stanowisko. Do naszych Siemiatycz powinno wkroczyć CBA i prześwietlić działalność wszystkich urzędów, w jaki sposób są zatrudniane osoby, jakie mają kwalifikacje itd… Nikt nie jest głupi i każdy widzi co się dzieje w naszych Siemiatyczach, korupcja goni korupcję, jakieś kumoterstwo, układy, wszyscy o tym wiedzą i mówią ale nikt nic z tym nie robi, może dlatego że jawne mówienie o tym grozi publicznym samobójstwem, a może dlatego że wszyscy młodzi wyjeżdżają, za 20 lat Siemiatycze będą straszyły pustkami, więcej będzie pogrzebów niż ślubów, tak trzymać kochana władzo a nie będzie komu mieszkać w Siemiatyczach.

#59 ~lizus~

~lizus~
 • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:40

siemiatyckie władze na siłę prą do wymiany kierowniczych stanowisk na dwa lata przed wyborami. liczą, że czas zaleczy rany. mylą się. takich ran czas nie zaleczy

wymienil Piotrus skarbnika na pania z poza Siemiatycz ktora ma hektary

#60 ~LP~

~LP~
 • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:51

Będzie miał gdzie brony ciągać...Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siemiatycze, burmistrz, przedszkole, konkurs, afera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych