Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Magistrat dąży do zmian w oświacie.

siemiatycze burmistrz przedszkole konkurs afera

646 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~do sumienia~

~do sumienia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 16:01

Nie wiem kto kogo opluwa, Wiem że ci co sieją teraz zło w Siemiatyczach to tego sumienia nie mają, Na nic piękne słówka o ideałach gdy za nimi stoi krzywda, ból i poniżenie. Nie mów o dekalogu obrońco stołków bo nic o nim nie wiesz. Wyjdź na ulicę i posłuchaj jak mieszkańcy oceniają twoje ideały. Tu nikogo nie trzeba opluwać sami swoimi czynami się opluwacie.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 17:08

Moje dziecko chodzi na dyżur do jedynki. Ten cały remont to jedna wielka kicha. Dach już się pofalował, blacha jak na garażu. kalenice krzywe. Ściany w kolorze bardziej przypominającym zakład ostatniej posługi a nie przedszkole. Gratuluje gustu. A może to zgodnie z wytycznymi PO sposób na odstraszenie dzieci do przedszkola i ich wysłanie wcześniej do szkoły.

E tam. Trochę przesadzasz. kolor rzeczywiście trumienny, ale w połączeniu z kanarkiem ujdzie. Całość co prawda wygląda jakby burmistrz miał zgłosić budynek do konkursu na najbrzydszy budynek samorządowy w województwie. Jednak jest lepiej jak było. Przynajmniej cegły spod tynku nie wyglądają.

#83 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 18:35

Nie wiem kto kogo opluwa, Wiem że ci co sieją teraz zło w Siemiatyczach to tego sumienia nie mają, Na nic piękne słówka o ideałach gdy za nimi stoi krzywda, ból i poniżenie. Nie mów o dekalogu obrońco stołków bo nic o nim nie wiesz. Wyjdź na ulicę i posłuchaj jak mieszkańcy oceniają twoje ideały. Tu nikogo nie trzeba opluwać sami swoimi czynami się opluwacie.

Po co pisać oklepane frazesy jestem ciekaw kto skrzywdzony ,kogo boli i kto poniżony ? Konkretnie , bo bym chciał wiedzieć? Nie słyszałem o nikim ze zwykłych ludzi aby tak cierpieli. Krytykują tylko ci co przegrali i muszą kredyty wyborcze spłacać a to z pewnością nie jest miłe i boli, oj boli.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:48

A niezwykłych ?

#85 ~hortex~

~hortex~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 22:09

A niezwykłych ?

oj boli pana krzysztofa, oj boli, i żólć mu sie wylewa, zero merytoryki, tylko opluwanie, a jak się czuli ludzie zwalniani z hortexu przez pana? bo ja wiem jak, panie krzysztofie

#86 ~świrnięta gośka~

~świrnięta gośka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 10:42

Imiona piszemy wielką literą. Tego uczą już w pierwszej klasie .u

#87 ~gangrena~

~gangrena~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 17:35

Jako zwykły mieszkaniec, nie mogę już patrzeć na arogancję, bezmyślność, tępotę, nepotyzm, brak jakiegokolwiek działania w mieście i pytam:
1. KTO ODPOWIE ZA STRATĘ PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH dotacji na utworzenie żłobka,
2. czy panienka z magistratu rozkładająca oświatę w mieście wreszcie zostanie ruszona przez burmistrza, czy potrzebne będzie zainteresowanie sprawą mediów krajowych,
3. czy żoneczka jasnie pana burmistrza już zdążyła zbiec z upadającego stołka w Bacikach na oddziałową wewnętrznego w ZOZ?

#88 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 19:27

Jako zwykły mieszkaniec, nie mogę już patrzeć na arogancję, bezmyślność, tępotę, nepotyzm, brak jakiegokolwiek działania w mieście i pytam:
1. KTO ODPOWIE ZA STRATĘ PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH dotacji na utworzenie żłobka,
2. czy panienka z magistratu rozkładająca oświatę w mieście wreszcie zostanie ruszona przez burmistrza, czy potrzebne będzie zainteresowanie sprawą mediów krajowych,
3. czy żoneczka jasnie pana burmistrza już zdążyła zbiec z upadającego stołka w Bacikach na oddziałową wewnętrznego w ZOZ?

I na to czekał cały lokalny świat . Wreszcie wyszło , że to urzędnicy Pana Burmistrza piszą na forum , bo zwykli ludzie tak jak ja nie mają dostępu do podanych wyzej informacji. Panie Burmistrzu w imieniu swoim i znajomych serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zmiany. Sądzę ,że Pan wie , którzy to pracownicy płaczą jeszcze po byłym burmistrzu , bo potracili wpływy. A kto to jest panienka z pkt 2?Pozdrawiam mieszkańców i obceną władzę .

#89 ~sumienie~

~sumienie~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 19:41

Widzę ,że sumienie ruszyło złe sumienie , bo wpis świadczy o tym ,że rozżarzone węgle pod siedzeniem do sumienia pieką i piszą trzy po trzy .Jakie macie ideały? To dzięki waszym postawom moralnym PIS otrzymał 500głosów wyborach.Chyba pamiętacie. To dopiero ideały.

#90 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 06:08

oj boli pana krzysztofa, oj boli, i żólć mu sie wylewa, zero merytoryki, tylko opluwanie, a jak się czuli ludzie zwalniani z hortexu przez pana? bo ja wiem jak, panie krzysztofie

Lepiej uczciwie zaciągnąć kredyt i go spłacać, niż jak podobna niektórzy kandydaci pozbierać lewe fundusze nieujawnione w sprawozdaniu wyborczym i tańczyć teraz na smyczy tych co wsparli. Pozatym czy ty sumienie bankier jakiś jesteś czy co? Ciągle z tymi kredytami.

#91 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 06:17

I na to czekał cały lokalny świat . Wreszcie wyszło , że to urzędnicy Pana Burmistrza piszą na forum , bo zwykli ludzie tak jak ja nie mają dostępu do podanych wyzej informacji. Panie Burmistrzu w imieniu swoim i znajomych serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zmiany. Sądzę ,że Pan wie , którzy to pracownicy płaczą jeszcze po byłym burmistrzu , bo potracili wpływy. A kto to jest panienka z pkt 2?Pozdrawiam mieszkańców i obceną władzę .

Tak dziękujemy za basen, za bardak w mieście, za finansowanie budowy dróg powiatowych , za nieudolność i arogancję, za wzrastające bezrobocie, spadek gospodarczy, za kierowników niemoty. Tak nam z tym dobrze, że wszyscy wyjeżdżamy z Siemiatycz.. A że płaczą ? Na ich miejscu też bym płakał. Poprzednio nikt ich nie straszył zwolnieniami za służalczy brak uległości panującym.
Na górze przepraszam hortex, miało być do sumienia.

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 15:53

Widzę ,że sumienie ruszyło złe sumienie , bo wpis świadczy o tym ,że rozżarzone węgle pod siedzeniem do sumienia pieką i piszą trzy po trzy .Jakie macie ideały? To dzięki waszym postawom moralnym PIS otrzymał 500głosów wyborach.Chyba pamiętacie. To dopiero ideały.

Daj numer do swojego lekarza. Ja też chcę takie same piguły jakie bierzesz po których ma się odjazdowe ha-luny (patrz cytat,) bo ni w ząb nie rozumem co piszesz.

#93 ~były pisowiec~

~były pisowiec~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 17:39

Tak dziękujemy za basen, za bardak w mieście, za finansowanie budowy dróg powiatowych , za nieudolność i arogancję, za wzrastające bezrobocie, spadek gospodarczy, za kierowników niemoty. Tak nam z tym dobrze, że wszyscy wyjeżdżamy z Siemiatycz.. A że płaczą ? Na ich miejscu też bym płakał. Poprzednio nikt ich nie straszył zwolnieniami za służalczy brak uległości panującym.
Na górze przepraszam hortex, miało być do sumienia.

Bamblu młotkowy z urzędu, przestań pisać na tym forum razem z panią D.- Białą Damą, która ma problemy w liczeniu. Zapytaj kolegi z PIS-u tego na rowerze i innego co o tobie mówią . Jak chcesz podawać informacje o 200tys. to zgłoś to lepiej do organów ścigania (jeśli D zawiniła) tak jak kiedyś ciebie podano a finał zna cały szpital. Koleżanka D przecież pomogła ci w wyborach i nazbierała głosów w swojej rodzinnej wiosce. W innych wyborach nie mogła i było cienko nawet wizytacje z biskupem nie pomogły. Wyjdz na ulicę i posłuchaj jak od ciebie ludzie płaczą.

#94 ~szkolni i przedszkolni~

~szkolni i przedszkolni~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 05:41

A w którym przedszkolu taka "miła" atmosfera?

W Siemiatyczach wielki zamęt
byli dyrektorzy wzmogli lament.
Przegrali stołki a odspawanie
trudno przychodzi Panowie i Panie.
O swoich rządach legendy głoszą
jacy wspaniali byli przez lata .
Nikt nie wspomina ,że owe stołki
przyczyną były płaczu i stresu.
Dziś kadra cała wotywa wznosi ,
że wreszcie mogli zmianę uprosić.
Jak nie wierzycie spytajcie sami,
bo odpowiadać bać się przestali.
I mówią: wreszcie oddech złapiemy
i normalnie do pracy pójdziemy.

#95 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 10:16

A dlaczego nie cytujesz zapisu Inez?. Nie pozwala ci on spać, że o piątej rano piszesz grafomańskie bdzidła. Czy pracujesz tu i tu, że wypowiadasz się w imieniu wszystkich. Powiedz jak to się prosi i kogo i ile to kosztuje bo ja tez chcę zmienić swojego dyrektora. Najlepiej na samego siebie skoro tak można.

#96 ~Forumowicz~

~Forumowicz~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 13:31

Siemiatycze to jeszcze nie Białoruś a Polska. W Polsce mamy demokrację i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, oraz zadać pytanie na interesujący go temat. Nie jest istotne kto pisze na forum, bo każdy ma do tego prawo.
To co się dzieje w Siemiatyczach nie odbiega od scenariusza nakreślonego przez PO w całym kraju. Wszytko według zasady "Kto nie z Mieciem tego zmięciem". O Mieciu już mało kto pamięta. W Siemiatyczach Burmistrz doprowadził do zmian na siedmiu istotnych stanowiskach (jak dobrze policzyłem). Naszym prawem jest oceniać czy słusznie. Czy zadecydowały o tym względy merytoryczne czy zemsta, nepotyzm, interesy partyjne czy inne względy. My jako mieszkańcy płacący podatki mamy prawo do własnej oceny pracy burmistrza, podległych urzędowi burmistrza urzędników i jednostek oraz publicznego wyrażania opinii na ten temat. Ludziom nie da się nałożyć kagańca finansowej cenzury jak niektórym gazetom.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 13:41

Siemiatycze to jeszcze nie Białoruś a Polska. W Polsce mamy demokrację i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, oraz zadać pytanie na interesujący go temat. Nie jest istotne kto pisze na forum, bo każdy ma do tego prawo.
To co się dzieje w Siemiatyczach nie odbiega od scenariusza nakreślonego przez PO w całym kraju. Wszytko według zasady "Kto nie z Mieciem tego zmięciem". O Mieciu już mało kto pamięta. W Siemiatyczach Burmistrz doprowadził do zmian na siedmiu istotnych stanowiskach (jak dobrze policzyłem). Naszym prawem jest oceniać czy słusznie. Czy zadecydowały o tym względy merytoryczne czy zemsta, nepotyzm, interesy partyjne czy inne względy. My jako mieszkańcy płacący podatki mamy prawo do własnej oceny pracy burmistrza, podległych urzędowi burmistrza urzędników i jednostek oraz publicznego wyrażania opinii na ten temat. Ludziom nie da się nałożyć kagańca finansowej cenzury jak niektórym gazetom.

W kagancach to ostanio chodzili za Radomskiego.za demokracji koniec jego kadencji to i tak późny koniec jego ludzi ale i to dobrze. Lepiej późno jak wcale.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 09:51

W Siemiatyczach wielki zamęt
byli dyrektorzy wzmogli lament.
Przegrali stołki a odspawanie
trudno przychodzi Panowie i Panie.
O swoich rządach legendy głoszą
jacy wspaniali byli przez lata .
Nikt nie wspomina ,że owe stołki
przyczyną były płaczu i stresu.
Dziś kadra cała wotywa wznosi ,
że wreszcie mogli zmianę uprosić.
Jak nie wierzycie spytajcie sami,
bo odpowiadać bać się przestali.
I mówią: wreszcie oddech złapiemy
i normalnie do pracy pójdziemy.

święta prawda :)

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 10:19

W kagancach to ostanio chodzili za Radomskiego.za demokracji koniec jego kadencji to i tak późny koniec jego ludzi ale i to dobrze. Lepiej późno jak wcale.

To znowu ty od hal-lunów. Największy błąd komuny,to to że wszystkich objęła oświata lecz niektórych niestety nie douczyła.

#100 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 19:38

Drogi Heniu. Gdy wybrano Cię na Wiceburmistrza to pomyślałem - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Stateczny, rozważny, z doświadczeniem o wysokim poczuciu moralności, uczciwy. Jednak jak patrzę na twoje wycofanie wobec spraw i problemów narastających w mieście. Na twoja akceptacje aroganckich i deb***nych posunięć twojego szefa to szacunek do Ciebie topnieje jak lody Grenlandi. Nie rozumiem jak człowiek twojego pokroju może się tak zachowywać. Może najwyższy czas ponownie spojrzeć swojej twarzy w lustrze w oczy?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siemiatycze, burmistrz, przedszkole, konkurs, afera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych