Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~majeczka~

~majeczka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 09:47

Agata jest profesjonalistką. Już nie raz korzystałam z jej usług i bardzo jestem zadowolona. Potrafi wyczarować łabędzia z brzydkiego kaczątka;) Więcej o niej jest na stronie http://stepnicka.pl/ POLECAM!!!! :rolleyes:

#2 ~ewelina 76~

~ewelina 76~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 19:20

witam, robiła mi ta Pani makijaż ślubny. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektem jej pracy, nie sądziłam że makijaż może wydobyć piękno w tak cudowny sposób. Polecam

#3 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 00:33

świetne makijaże robi. dla córki robiła studniówkowy, bardzo zadowolona była. Gratuluje umiejętności.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 08:57

buhahaa..... fotoshop na żywo... (z wojska) .. nie pomoże puder róż kiedy stare p.... już!!!! :lol: :blink: :rolleyes:

#5 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 20:03

Przypadkiem natrafiłam na stronę internetową tej Pani i skorzystałam z jej usług. Nie żałuję. Bardzo konkretna profesjonalistka. Używała oryginalnych kosmetyków (np. MAC) a nie jak konkurencja podróbek. Sympatyczna jako człowiek, pokazała mi kilka sztuczek makijażowych. Brawo .

#6 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 19:50

współpracowałem z tą Panią przy sesjach fotograficznych- czysta przyjemnośc. kobieta dużo umie i wie jak to wykożystac, pełny profesjonalizm i zaangażowanie.

#7 ~mariola 76~

~mariola 76~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 15:10

Panią Agatę poznałam gdy malowała moja przyjaciółkę do ślubu. Makijaż spodobał mi się i postanowiłam skorzystać z usług tej wizażystki. Jestem już stałą klientką Pani Agaty i za każdym razem muszę przyznać iż oczarowują mnie makijaże wykonane przez tą wizażystkę. Polecam paniom które cenią sobie jakość oraz profesjonalizm.

#8 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 13:39

Pomysł spoko, chociaż nie nowatorski. W Białymstoku już rok temu ktoś mobilny salon zrobił. Quintesence, czy jakoś tak.. Niemniej - super, że coraz bardziej zbliżamy się do zachodnich standardów :)

#9 ~irka~

~irka~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 13:58

Dla mnie w Białymstoku to właściwie trzy nazwiska liczą się jeśli chodzi o makijaż- Gąska, Lange, Stępnicka. Sorry ale cała reszta to amatorszczyzna. Często korzystam z usług tych wizażystek i zawsze jestem zadowolona, a muszę przyznać że wcześniej był wielki problem ze znalezieniem prawdziwych zawodowców.

#10 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:13

a ile ta pani bierze za makijaż?

#11 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 21:46

pare zotych

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 10:32

Witam a mi ciężko było się dodzwonić do Agaty Stępnickiej myślałam, że ta wizażystka nie wykonuje już makijaży albo jak reszta dobrych wizażystek wyjechała za granicę..uff na szczęście po długim czasie i dzięki mojej upartości udało się umówić na makijaż (dodzwonić heh). Cudnie cudnie cudnie!!! Polecam i cieszę się , że dalej wykonuje makijaże ;)

#13 agnieszka_p

agnieszka_p

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2017 - 10:51

Jestem zdania, że wszelkie pomysły na biznes warto konsultować z osobami, które mają już jakieś doświadczenie w prowadzeniu firmy (można je znaleźć chociażby tu - http://forumdlabiznesu.pl/). Zawsze lepiej zaczerpnąć opinii od osób trzecich.

#14 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 18:44

Dobry pomysł, chociaż ja preferuję salony. Właśnie byłam w Madame Art, bardzo dobry salon, przedłużyłam tam rzęsy. Jakoś w salonie czuję, że jest to profesjonalne, tak mam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych