Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Małe gospodarstwa otrzymają wsparcie :: zobacz komentowany artykuł

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wasz Czesiek~

~Wasz Czesiek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 12:10

oraz 700 tysięcy, 800 tysięcy, MILION, a nawet ...... ..........nawet nawet  DWA MILIONY - OBIECUJEMY wam, znowu,  a jeśli chcecie  to dostaniecie po 3 MILIONY oraz po 4 MILIONY. Wystarczy?  nie? no to po 5 MILIONÓW, każdy ,każdziutki, teraz dosyć?  A pszenica będzie po 3tysiące!    Uwierzyliście ?  znowu ?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Liczby są po to, aby WASZĄ uwagę odwrócić od obecnych protestów  pod Sejmem,tak oto władza poprzez zaufane media ,chce nami sterować, co mamy myśleć i co nam wolno wiedzieć. Władza się boi, bo PO tonie, co mocno raduje nasze serca.

palykoty i PSL- też trzęsą portkami.

#2 ~wasza WŁADZA~

~wasza WŁADZA~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 12:25

Mówcie chłopy tylko co chceta, a dostanieta.

Co by tu wam jeszcze obiecać, co by tu wam jeszcze obiecać?    Co chcecie, to MY wam OBIECAMY !!!

#3 ~wasza WŁADZA~

~wasza WŁADZA~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 12:31

.....ponadto obiecujemy wam ......

NIDERLANDY   !!!!!

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 13 wrzesień 2013 - 13:37
czcionka

#4 ~wasza WŁADZA~

~wasza WŁADZA~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 12:35

Już wiemy, co wam chłopy potrzeba. 

MY wam obiecujemy WSZYSTKO, rozumiecie :  WSZYSTKO.

#5 ~Kolno~

~Kolno~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 13:15

A w "Wyborczej" codzienna wazelina,tam Tusk rządzi i piszą jaki to ten Kaczyński straszny. Codziennie też tylko: Kasia Tusk,  Kasia Tusk,  Kasia Tusk  i Kasia Tusk. WAZELINIARZE !!  o Amber Gold nic nie piszą, ciszaaaa.

#6 ~nomada~

~nomada~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 11:33

chciałem sterac sie o traktor ale mam  10h a 330m juz mam po co drugi taki mały . do tej pory tylko bałory z duza iloscia hektarów mogli dostac cos od UE a my mali dalej w d... kopani

#7 ~q~

~q~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 22:52

99% z Was dostała gospodarstwo za darmo, od ojca, albo dziadka i nażekacie, że Wam źle. Ja, i miliony innych osób, nie dostały i nie dostaną nigdy nic za darmo, więc zastanówcie się, czy taki straszny Wasz los. Może zamiast nażekać możnaby sprzedać te nędzne kilka hektarów i iść do normalnej roboty jak reszta?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 19:43

do Pana q co nikt mu nic za darmo nie dał

szanowny Panie- pretensje te zaniesie Pan do Ojca swego lub dziadka czy też pradziadka, bo napewno któryś z nich żył na wsi. teraz pytanie czy gospodarke sprzedał czy istnieje nadal, jak tak jec do rodzimu i domagaj sę swego od nich a nie wylewasz żale na forum

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych