Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Małgorzata Bil-Jaruzelska.Dobry wybór

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 14:22

Popisuja sie kandydaci róznych partii,niektórzy nawet sami na siebie namawiaja na forum.Wszyscy myślą że jak Kolno to już musi być PIS albo iny PSL.A mi sie najbardziej podoba pani Bil-Jaruzelska.Jest z listy SLD .Wyglada bardzo ładnie,jest dyr Teatru dramatycznego,nie jest zawodowym politykiem.W tych wyborach dawno postanowiłem głosowac na kobietę a teraz juz wiem na kogo.Polecam :)

#2 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 15:58

Sprawdziłam na Youtubie pod hasłem Bil Jaruzelska Małgorzata.Obejrzyjcie sami a myślę że zagłosujecie,to superbabka i ma fajne pieski

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 06:52

Obejrzałem ten spot.Kandydatka na poziomie.Ja niestary Kolnianin ja popieram

#4 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 22:12

I ja! i ja też!!!

#5 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 15:53

Popisuja sie kandydaci róznych partii,niektórzy nawet sami na siebie namawiaja na forum.Wszyscy myślą że jak Kolno to już musi być PIS albo iny PSL.A mi sie najbardziej podoba pani Bil-Jaruzelska.Jest z listy SLD .Wyglada bardzo ładnie,jest dyr Teatru dramatycznego,nie jest zawodowym politykiem.W tych wyborach dawno postanowiłem głosowac na kobietę a teraz juz wiem na kogo.Polecam Dołączona grafika

Zakłamana....mówi,że nie nawidzi przemocy i krzywdy dzici a wlasnych synow zostawiła samych dla kochanka.Mąż musiał wrócic z USA aby sie nimi zająć!!! I śmie być v-ce prezesem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie, które sama ROZBIJA!!! KPINA!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych