Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Malujemy ściany

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 11:44

Potrzebne mi rady. Jestem na etapie wybierania farb do mojego mieszkania. Wiem bardzo dobrze, że powinnam zwrócić uwagę na ich trwałość lecz to nie takie łatwe przy pierwszym wyborze. A z czego wy jesteście zadowolone, polećcie mi coś

#2 ~~BARBARA~~

~~BARBARA~~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 09:57

Przede wszystkim pamiętaj o tym, że podłoże powinno być odpowiednio przygotowane pod każde działanie. Musi być mocne, suche i bez kurzu bo inaczej to szkoda pracy i pieniędzy bo i tak później wszystko odpadnie, albo kolor wyjdzie nie ten co powinien. Samych farb na rynku jest masa, ale na przykład magnat wyróżnia się z pozostałych. Nie kieruj się tylko panującymi trendami lecz własnym gustem.

#3 ~Joanna L~

~Joanna L~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 09:41

Właśnie ja tez słyszałam ze czasami nawet najlepsze farby nie pomogą jeżeli nie będzie dobrze przygotowane podłoże. Zastanawiam się czy pod te farby Magnat można stosować grunt sniezki?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 13:44

Zastanawiam się czy pod te farby Magnat można stosować grunt sniezki?

Zwykle zaleca się stosowanie tego samego gruntu co farba, ale myślę że w tym przypadku nic nie stoi na przeszkodzie. Co do kolorów, to nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie. Wybierz odcienie w których sama czujesz się najlepiej, bo to sprawi że będziesz zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych