Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zenszal~

~zenszal~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 13:12

Wyjątkowo prymitywna dziewczyna,powinno przeczołgać się ją polu z rozrzuconym obornikiem.

#2 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 14:03

Nawiedzona dziewczyna, ma trudny charakter i zero pokory. To taki typ. Myślę, że jest nielubiana gdyż prawdopodobnie takie fochy to ona pokazuje w każdej dziedzinie życia i wielu ludzi musiała do tej pory porządnie już wkurzyć. W szkole musiała być okropna i stwarzała zapewne ogromne problemy nauczycielom. Jest to idealny materiał na tzw. nawiedzonego obywatela i cechować ją będzie roszczeniowy charakter w każdej dziedzinie życia.

#3 ~fan club~

~fan club~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 16:43

http://www.facebook....a.kaniewska.ycd oficjalny fanpage Marioli!

#4 ~EXPERT z CHOROSZCZY~

~EXPERT z CHOROSZCZY~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 11:25

A ja sobie myślę, że i te tancory i jurory są siebie warci! Ja sobie myślę.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 11:28

Czekają za kulisami? To ile tych kulisów tam jest?

#6 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 12:32

...a ja sobie myślę, że ta dziewczyna może być poważnie chora, a media wyśmiewają się z biednej dziewczyny, pytanie tylko jakim prawem??? oj bardzo nieładnie :(((

#7 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 12:37

Nawiedzona dziewczyna, ma trudny charakter i zero pokory. To taki typ. Myślę, że jest nielubiana gdyż prawdopodobnie takie fochy to ona pokazuje w każdej dziedzinie życia i wielu ludzi musiała do tej pory porządnie już wkurzyć. W szkole musiała być okropna i stwarzała zapewne ogromne problemy nauczycielom. Jest to idealny materiał na tzw. nawiedzonego obywatela i cechować ją będzie roszczeniowy charakter w każdej dziedzinie życia.

...a nie zastanowiło Cię, skąd może wynikać takie zachowanie??? pomyśl dwa razy zanim cokolwiek napiszesz... uważam że takim ludziom jak Mariola powinno się pomagać, a nie ganić...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 13:42

Taki Konon w żeńskim wydaniu :lol:

#9 ~tancerz~

~tancerz~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 23:20

Lublin sie za ciebie wstydzi dziewczyno!! do sfery to ty sie nadajesz ale takiej 10m pod ziemia

#10 ~Roni~

~Roni~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 09:03

Biedna dziewczyna!
Nie widzicie, że ona jest po prostu upośledzona i nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojego kalectwa, ze swojej śmieszności?

#11 ~awa~

~awa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 13:06

a ja myślę, ze gdyby była chora to byłaby pod opieką i nikt by jej nie pozwolił na ten występ, uważam raczej, ze była naćpana

#12 ~Dry~

~Dry~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 14:21

... "że tak powiem" skąd się biorą takie idiotki?

#13 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 16:16

że, tak powiem ŻENADA !!!!

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 16:26

awa- no właśnie nie wszyscy chorzy są zdiagnozowani, i często nie są pod kontrolę więc niekoniecznie musi być naćpana, możliwe że ma jakieś zaburzenia psychiczne

#15 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 15:40

Możliwe, że jest chora, ale mając żółte papiery czy coś w tym rodzaju, raczej nie można brać udziału w takim programie. Jeżeli nawet przyszła na pre-castingi musieliby ją wyeliminować, a nie puścić dalej do Aguroli, Rusin i Piróga. (Tak myślę) Poza tym, dopóki nie ma stwierdzonej choroby psychicznej uważana jest za osobę normalną. Normalna raczej nie jest, bo przecież jest z KOSMO. Dziewczyna jest żałosna, upierdliwa, i głupia. Ale jury, według mnie fajnie sobie z tą nawaloną łanią poradziło. :)

#16 ~MbKl~

~MbKl~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 14:59

"Że tak powiem" to była masakra! Nie chodzi o taniec, ale o Jej zachowanie...

#17 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 18:41

Strasznego wstydu narobiła uważam. Nie wiem czy kiedyś dojrzeje do tego żeby ocenić to jako swoją porażkę, ale tego jej życzę, bo inaczej zmarnuje sobie życie...
To co pokazała to nie była poza - to cała ona. Nie mówię tego oceniając tylko kilka minut jej występu, miałam z nią do czynienia niedawno, otóż owa Mariola Kaniewska, pod pseudonimem artystycznym "LadyQBebe" pracuje jako instruktorka fitnessu w pewnym klubie fitness dla pań "Active Lady" w Lublinie, do którego uczęszczam. Już po pierwszych zajęciach, nie widząc dotąd jej występu w UCD stwierdziłam że jest co najmniej dziwaczna i traktuje wszystkich z góry. Zniechęciła mnie do swoich zajęć nieprzyjazną atmosferą, także tym że nie jedna amatorka na sali była lepiej rozciągnięta, rytmiczna i w dużo lepszej kondycji niżeli ona, ale ona traktowała nas z góry prezentując rzekomo swe atuty, a nas zupełnie na tych zajęciach pomijając. To było śmieszne. Nie wiem czemu dostała tę pracę. Rzekomo jest fantastyczną joginką, reklamowaną przez koleżanki z pracy jako mistrzyni w swej dziedzinie, z czym jak z tańcem się nie zodzę... Nie wiem czy też nie skłamała że niby dostała się do UCD, zaszła daleko, ale musiała zrezygnować z powodu kontuzji, bo taką właśnie historyjkę opowiadają inne instruktorki z podziwem dla Marioli, że mamy taką sławę w klubie...
Jakież więc było moje zdziwienie po obejrzeniu filmiku z programu. Po prostu żal mi tej dziewczyny, kompletnie oderwanej od rzeczywistości, tracącej w relacjach z innymi i sądzą samą sobą.

#18 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 18:42

Strasznego wstydu narobiła uważam. Nie wiem czy kiedyś dojrzeje do tego żeby ocenić to jako swoją porażkę, ale tego jej życzę, bo inaczej zmarnuje sobie życie...
To co pokazała to nie była poza - to cała ona. Nie mówię tego oceniając tylko kilka minut jej występu, miałam z nią do czynienia niedawno, otóż owa Mariola Kaniewska, pod pseudonimem artystycznym "LadyQBebe" pracuje jako instruktorka fitnessu w pewnym klubie fitness dla pań "Active Lady" w Lublinie, do którego uczęszczam. Już po pierwszych zajęciach, nie widząc dotąd jej występu w UCD stwierdziłam że jest co najmniej dziwaczna i traktuje wszystkich z góry. Zniechęciła mnie do swoich zajęć nieprzyjazną atmosferą, także tym że nie jedna amatorka na sali była lepiej rozciągnięta, rytmiczna i w dużo lepszej kondycji niżeli ona, ale ona traktowała nas z góry prezentując rzekomo swe atuty, a nas zupełnie na tych zajęciach pomijając. To było śmieszne. Nie wiem czemu dostała tę pracę. Rzekomo jest fantastyczną joginką, reklamowaną przez koleżanki z pracy jako mistrzyni w swej dziedzinie, z czym jak z tańcem się nie zodzę... Nie wiem czy też nie skłamała że niby dostała się do UCD, zaszła daleko, ale musiała zrezygnować z powodu kontuzji, bo taką właśnie historyjkę opowiadają inne instruktorki z podziwem dla Marioli, że mamy taką sławę w klubie...
Jakież więc było moje zdziwienie po obejrzeniu filmiku z programu. Po prostu żal mi tej dziewczyny, kompletnie oderwanej od rzeczywistości, tracącej w relacjach z innymi i sądzą samą sobą.

#19 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 22:15

#20 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 22:24

Witam serdecznie,
widzę, że wiele sie wypisuje na mój temat i to piszą osoby, które nie znają mnie i nie mają pojęcia jaką jestem osoba na codzien. Każdy tancerz wie, że na scenie się gra, i to jest specjalna gra, czasem wychodzi tak, a czasem tak. Dziwi mnie jak można pisać takie rzeczy, o osobie ktorej sie na prawdę nie zna. Nikt tutaj nie bierze pod uwagę, tego co robią same media, nikt nie wie także jak to na prawdę było - wiele zostało powycinane, wiele także posklejane - bez logiki. Tylko ludzie inteligentni mają dystans do wydarzeń w mediach, i nie dowierzają im od tak. Poza tym - przeszłam 3 etapy, dostałam się na scenę, wielu moich znajomych wspaniałych tancerzy się nie dostało. Dodatkowo jestem freestylowcem, nie układam wcześniej choreografi, trema zrobiła swoje - zatańczyłam gorzej niz wcześniej. Poza tym myślę, że wiele tutaj osób nie miało by w ogóle odwagi aby wyjść na scenę. Broniłam ludzi takich jak ja, bez szkoły tańca, samouków dla których - taniec to życie.
Jeszcze raz - nie macie prawa oceniac, kogos kogo nie znacie osobiście - Pozdrawiam. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych