Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ozzzzzz~

~ozzzzzz~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 07:39

dostała za skóre to se kupiła

#2 gtech

gtech

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 11 maj 2011 - 08:12

też mi sensacja. o nowej torebce, bluzce i majtkach też będziecie informować? czy samochód to w tym kraju w dalszym ciągu wielkie "halo"?

#3 ~Fred~

~Fred~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 08:52

I nikt by o tym nic nie mówił,gdyby nie narzekała jaki ten świat brutalny.Że to co ją spotkało to najgorsza tragedia na świecie.Wszyscy z tego S......(nie piszę nazwy ,bo mam jej dość) są ustawieni do końca życia i pokolenia też.

#4 garfield

garfield

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 11 maj 2011 - 09:10

Kupkę????? A Kupkę zrobiła?????

#5 garfield

garfield

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 11 maj 2011 - 09:12

Co to za news ?????
Ma za co to kupiła. Jakbym dostał takie odszkodowanie to też bym sobie kupił i to kilka.
Jakbyście napisali że nie ma za co żyć to byłaby sensacja a ze kupiła bo miała za co...... żenujący poziom redaktorów z faktu tym bardziej cytujących we współczesnej.

#6 ~real~

~real~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 10:37

BMW X5 za 250 tysia to jakiś golas chyba, albo spec-promocja! Z wyposażeniem nówka kosztuje koło 380 tys, chyba że z wyposażenia ma tylko czarną woalkę na przedniej szybie i cały jest czarny.

#7 ~dziki kraj~

~dziki kraj~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 10:40

Głosujcie na PiS to wkrótce za pieniadze państwowe będą stawiać pomniki Kaczyńskiemu w całej Polsce.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:02

Głosujcie na PiS to wkrótce za pieniadze państwowe będą stawiać pomniki Kaczyńskiemu w całej Polsce.

JaK TO JEST,ZE KAŻDEN BURAK NIE MOŻE STRAWIĆ,ZE KTOŚ COS MA A UN NIE????? Ty opisz swoja sage rodzinna z czerwienia w tle zaczadzony umyśle, może zarobisz?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:04

biedna ta nasza gzieta białostockaja skoro ma takie miałkie, plotkarkie tematy. Ale dziennikarzyna dostanie jakąś wierszówkę za to, co?! Cudaki.

#10 ~zz~

~zz~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:09

Pamiętacie Putrę, jak zbierali kasę na jego rodzinkę że niby taka biedna, i co się okazuje że młody Putra co go na radnego wybrali ma największe oszczędności. Hipokryzja. swoją drogą ta młoda Kłamczyńska ma ryj jak zwierzak jakiś, normalnie brzydka jest jak noc.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:14

sta. o wygladzie i tuszy Heni Krzywej tzw. popieraczka palikota: wpier*** dostaniecie, co pani mówi? - spieprzajcie....itd. Stara komuszyca, o wylądzie niepolskim groziła Polakom wczoraj pod Pałacem prezydenckim. To odmiana mocherowo-wykolejona,antypolska.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:16

Pamiętacie Putrę, jak zbierali kasę na jego rodzinkę że niby taka biedna, i co się okazuje że młody Putra co go na radnego wybrali ma największe oszczędności. Hipokryzja. swoją drogą ta młoda Kłamczyńska ma ryj jak zwierzak jakiś, normalnie brzydka jest jak noc.

ty skołowany "menszczyzno" jak mi ciebie żal. Dali ci jaja i k....a a wyszła baba jarmarczna hihihi

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:18

pokaż swoja mordę to ocenimy, bo po ujadaniu widać,że jest odrażajaca jak i ta pusta łepetyna... To tak ma wygladać pokolenie meskie?, to ja pier.... takich facetów.

#14 ~kura domowa~

~kura domowa~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:41

Pani Marto, szerokiej drogi. Żeby kupiła samolot to by był news, ale samochód? Podpowiadam: prosze kupić jeszcze bentleja i to jak najszybciej.

#15 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 11:55

Kogo obchodzi to że kupiła sobie auto!Są ciekawsze sprawy jak afery rozporkowe he he

#16 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 12:32

Mój sąsiad też ma nowy luksusowy samochód i o tym nikt nie napisze :P :lol:

#17 ~fred~

~fred~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 04:13

pokaż swoja mordę to ocenimy, bo po ujadaniu widać,że jest odrażajaca jak i ta pusta łepetyna... To tak ma wygladać pokolenie meskie?, to ja pier.... takich facetów.

#18 ~odek~

~odek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 21:14

dostała kase za rodziców to sobie kupiła a powodzianie dotej pory czekaja na obiecane pare złotych taka sprawiedliwośc w tym kraju

#19 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 09:00

Odnoszę się tu także do widomości ad życia Dubienieckich z innych zdjęć. Marta przy piecu kaflowym skromna z pozoru. Dalej ich "biedne życie" z drogimi, że dech zapiera autami, szkołami, apartamentami...etc.
A jednak pomimo, że przed kliknięciem w te wiadomości ad Marty K. i jej rodziny, byłam mile do nich nastawiona (ona przeszła swoje), zmieniam zdanie- to nie jest życie w skromności z pewnością!!! Hmm...mój syn studiuje prawo. I choć jest w gronie najlepszych studentów, nie sądzę, aby stać go było na tak wystawne życie w przyszłości. Z prostej przyczyny- on studiuje prawo, bo ma wielkie poczucie sprawiedliwości, bo jest skromnym, inteligentnym człowiekiem chcącym naprawiać skrzywioną rzeczywistość. Doprawdy nie powinno być tak, że Pan Jarosław K. grzmi jak to za jego władania żyłoby się Polakom dobrze, a w tle ukazuje nam się prawda o jego żyjącej ponad stan rodzinie za rządów, o ironio, wcale nie jego. Wpływy, układy, kombinacje- o taką Polskę Kaczyńskim chodzi? Prawnik, łamiący prawo żyje nad wyraz klawo! A więc " wy, którzy Rzeczpospospolitą władacie, a ludzką sprawiedłiwość w rękach trzymacie, miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi"..., że Polacy nie gęsi i Waszą obludę widzą i opisują.

#20 ~mentor~

~mentor~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 15:07

Bogaci mogą wozić się w eleganckich samochodach. Będąc ostatnio w Sopocie, miałem okazję zobaczenia nowoczesnych aut w salonie Prestige, bodaj na ulicy Niepodległości. To było coś pięknego! Audi A8, Porsche Cayenne, BMW X6...
Aktualnie to dla mnie sfera marzeń, ale być może za jakiś czas uda się również coś takiego posiadać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych