Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 18:36

W czerwcu w Anglii zaczęto propagować akcję, która ma na celu zwiększenie liczby pracowników z tatuażami w widocznych miejscach.Chodzi głównie o służby mundurowe,a ma na celu integrowanie się ze społeczeństwem w którym prawie każda osoba ma tatuaż.A my jak z innej planety zamiast oceniać kogoś po umiejętnościach jak zwykle patrzymy nie na to co ważne ;)

#2 ~edek z krainy kredek~

~edek z krainy kredek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 18:41

d*** jasia a jaś d***. masz plecy to bedziesz pracowac i tatu nie przeszkodzi. a jak nie masz pleców to zawsze cos sie znajdzie aby ci podziekowac. poje*any kraj

#3 ~A co z tajniakami~

~A co z tajniakami~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 18:52

A co z rególaminem wzglendem tajniakow rozpracowujących jakies gangi narkotykowe

#4 ~kjhgfd~

~kjhgfd~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 19:03

nie wiem skad te informacje ale tatuaz wcale nie skesla z pracy w policji nawet w widocznym miejscu

#5 ~wifo~

~wifo~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 19:06

A co z rególaminem wzglendem tajniakow rozpracowujących jakies gangi narkotykowe

Przy pańskim poziomie ortografii jakiekolwiek regulaminy przestają mieć znaczenie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 19:15

a jaką kategorię w książeczce wojskowej ma wpisaną taki normalny zaje...sty kolega z osiedla z tatuażem?

#7 ~hgfdhgf~

~hgfdhgf~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 19:27

wo wojska tez z tatuazami brali jeszcze ostatnio i byly kat A wiec ocb?

#8 ~maxx~

~maxx~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 19:46

mój koleś pracował w Społem i został wylany za tatuaż i kolczyk, takie mądre kadry mają, a jak wchodzi się do biura sprawę załatwić to baba śledzie czy inne kanapki wpierdziela i nawet głowy nie podniesie w kierunku interesanta i z pełną buzia rozmawia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 20:33

W czerwcu w Anglii zaczęto propagować akcję, która ma na celu zwiększenie liczby pracowników z tatuażami w widocznych miejscach.Chodzi głównie o służby mundurowe,a ma na celu integrowanie się ze społeczeństwem w którym prawie każda osoba ma tatuaż.A my jak z innej planety zamiast oceniać kogoś po umiejętnościach jak zwykle patrzymy nie na to co ważne ;)

Tatuowanie ciała świadczy o skłonnościach do samouszkodzeń i skłonnościach samobójczych. Nawet kiedy sam podziergany o tym nie wie. Udowodniono na 100%. Więc dziergajcie się matoły i zostaniecie marginesem społecznym do końca życia.

#10 ~lajkonik~

~lajkonik~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 21:54

to jawna dyskryminacja, osoby, ktorym odmówiono zatrudnienia owinny skarzyc do strasburga

#11 ~tipi~

~tipi~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 21:59

Wszyscy z tipsami w nosie, uszach, na wargach sromowych i mosznach oraz tatuażami w każdym nawet zakamarku ciała mogą być przyjęci tylko do jury w programach emitowanych w TVN. Tam czują się jak w rodzinie, bo wszyscy są jednakowi pod tym względem.

#12 ~widze~

~widze~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 23:11

Przy pańskim poziomie ortografii jakiekolwiek regulaminy przestają mieć znaczenie.

Przy panskim zaangażowaniu w propagowanie poprawnej pisowni, ujawniają się skutki dręczenia pana poligloty przez organy władzy. A to nie sprawi iż będzie czuł się pan lepszym człowiekiem NIGDY Zapewniam NIEUACZNIKA

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 04:55

ktoś kiedyś śpiewał : nie mam stolca , w uchu kolca i pier***ca
Wybór zależy od ciebie

#14 ~tomas~

~tomas~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 06:30

Wystarczy przejechać się po placówka straży gr i zobaczyć jaka jest rewia mody!!!!!! Wszystko pięknie w gazecie opisane, hehehehehe

#15 gtech

gtech

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 24 październik 2011 - 06:38

A np. policjanci mają swój savoir vivre, zgodnie z którym taki funkcjonariusz w mundurze nie może nieść np. siatki z zakupami.

ale palić w oznakowanym radiowozie jak rozumiem można?

#16 ~alkoholik~

~alkoholik~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 17:57

mój koleś pracował w Społem i został wylany za tatuaż i kolczyk, takie mądre kadry mają, a jak wchodzi się do biura sprawę załatwić to baba śledzie czy inne kanapki wpierdziela i nawet głowy nie podniesie w kierunku interesanta i z pełną buzia rozmawia.

W TYM SPOLEM TO TYLKO SAME STARE TORBY PRACUJA A SZCZEGOLNIE W DOJLIDACH NA WYLOCIE NA ZABLUDOW NIE DOSC ZE STARE TO JESZCZE PIJACZKI SAM WIELE RAZY WIDZIALEM JAK NACHLANE CHODZILY A TA WYSOKA BLONDYNKA ZWANA KIERAWNICZKA DAJE IM PRZYKLAD!!!!

#17 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 18:00

. PRAWDA!!! WIEKSZOSC POLICJANTOW W MIEJSKIEJ JEST PODZIARGANYCH O TAJNIAKACH MOWIE BO SAM WIDZIALEM LATEM A CI Z AT TO PRAWIE KAZDY MA DZIARE I CO W TYM DZIWNEGO

#18 madzianatka90

madzianatka90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 15:06

Żyj bez jakich kolwiek obaw, pełnią życia. Co raz częściej słyszymy, o zachorowaniach młodych ludzi na raka. Większość z nas żyje w nieświadomości, nie robiąc rutynowych badań, a rak wcześnie wykryty może zostać wyleczony. Dlatego polecam link http://postlinknews.com/457news.phpze stroną, gdzie można samodzielnie w domowym zaciszu, wykonać test na raka. Nic nie tracimy, poza kilkoma minutami, które i tak spędzamy właśnie przed komputerem, a test na obecność raka zawsze warto wykonać. http://postlinknews.com/457news.php

#19 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 10:53

Często tatuujemy w studio policjantów, czy żołnierzy, więc to bajki jakieś...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 11:08

Dawniej w policji nie przyjmowali do pracy nikogo z tatoo. Wiem bo brat mój usuwal tatoo przed pójściem tam do pracy to był warunek, że bez żadnego tatoo. I dziś ma brzydkie blizny na rekach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych