Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Materac do spania

materac materace jaki materac kupić materac do spania

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maria_Gucio

Maria_Gucio

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 14:50

Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia, bo ja kompletnie nie wiem jaki mam materac wybrać. Chciałabym raczej kupić dobry materac w rozsądnej cenie, żeby tak realnie przez ok 7 lat obyło się bez kolejnej wymiany.

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 19:43

Mam materac lateksowy i jestem bardzo zadowolona, one spokojnie mogą posłużyć nawet 10 lat. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć na ten zakup, bo akurat materace lateksowe są ciut droższe.

#3 modernMan

modernMan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 09:09

Też mam ten problem, jako że niedługo będę zmieniał mieszkanie i wprowadzał się do zupełnie pustego - a spanie na podłodze jakoś mnie nie satysfakcjonuje :). Mam na razie kilka typów, ale jeszcze się wstrzymam. Z drugiej strony różnice między niektórymi typami są bardzo kosmetyczne i nie ma co za dużo kombinować.

#4 jeremy

jeremy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 10:35

Generalnie to materace do spania powinny być dobierane pod kątem łóżka...

#5 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 12:19

A czy słyszeliście coś o materacach z firmy Varsovia? Mają szeroki wybór, ceny też nie najgorsze, ale chciałbym wiedzieć, czy można się na nich wyspać. Nie mam jakichś szczególnych problemów ani zdrowotnych ani wszelkich innych. Interesuje mnie tylko wygoda.

#6 drzazga

drzazga

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 17:22

myślę że materace trzeba dobrać też mając na uwadze zdrowotne sprawy

#7 ~agata1975~

~agata1975~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:39

Ja powiem szczerze poszperałam trochę w internecie i byłam święcie przekonana, że najzdrowsze materace są z lateksu i sprężyn. Zadzwoniłam jednak do jednego ze sklepów internetowych, który jak się okazuje posiada tez kilka sklepów stacjonarnych w Poznaniu. Firma Fest zajęła się mną błyskawicznie. Chciałam kupić materac, który technologicznie odstaje od obowiązujących trendów. Polecam więc materace z pianki termoelastycznej i sklep Festa www.twojematerace.pl

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 20:02

Ja skusiłam się na zakup futona, po wielu pozytywnych opiniach, jak na razie nie żałuję, śpimy na nim kilka miesięcy i nie mamy na co narzekać. Wygodny, naturalny , można zamówić kolorowe pokrowce, nie wiem co to ból pleców, kręcenie sie w nocy. Wcześniej miałam sprężynowy materac i jest ogromna różnica w komforcie spania. Czasami warto zaryzykować :) a sklep w którym zakupiłam (niestety tylko w internetowym można je kupić) slodkichsnow.com profesjonalny, obsługa miła, dostawa szybka (w cenie).

#9 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:35

Ostatnio przerabiałam temat zmiany materaca więc porównywałam różne firmy ( byłam w kilku salonach i najlepsze wrażenie zrobiła na mnie firma z Izdebnika studiomaterace.pl) Z racji, że jestem z Krakowa to mogłam sobie pozwolić na podjechanie do nich. Materace mają w dość atrakcyjnych cenach i miłą obsługę. A jeszcze jedno jest to sklep producenta więc można zamówić niestandardowy  rozmiar. Wybrałam materac Prestige exlusive i jestem z niego bardzo zadowolona szczerze mogę go polecić.

#10 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 18:22

A ja tam używam materace kieszonkowe. Nie narzekam:)) Materace maja taką właściwość, że używając je przez jednego z użytkowników, drugi na łóżku nie musi się martwić, że na niego spadnie:)) Ogólnie tego typu materace spotkałam nie tylko w Ikei, ale i Amadu a także wiele wiele innych. warto pytać ;)

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:53

Możesz mieć problem, jeśli nie jesteś konkretnie zdecydowana, co to ma być. Generalnie chyba kieszeniowe są najlepsze i najbardziej trwałe. Myślę, że coś z Hildinga może ci się spodobać - podobno sa bardzo trwałe. A na blogu supermaterace znajdziesz sporo fajnych porad - może to ci pomoże się zdecydować. Popytaj znajomych ;)

#12 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 15:36

Możesz mieć problem, jeśli nie jesteś konkretnie zdecydowana, co to ma być. Generalnie chyba kieszeniowe są najlepsze i najbardziej trwałe. Myślę, że coś z Hildinga może ci się spodobać - podobno sa bardzo trwałe. A na blogu supermaterace znajdziesz sporo fajnych porad - może to ci pomoże się zdecydować. Popytaj znajomych ;)

Moi znajomi musieli Hidinga reklamować po 1,5 roku, więc czy takie dobre, może akurat na nich padło

#13 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 15:36

Moi znajomi musieli Hidinga reklamować po 1,5 roku, więc czy takie dobre, może akurat na nich padło

#14 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 15:38

Generalnie to materace do spania powinny być dobierane pod kątem łóżka...

a nie pod kątem wagi osoby na nim śpiącej? bo raczej chyba tak!

#15 ~Sorbona~

~Sorbona~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 20:26

Ja kupowałam niedawno materac i to  moim zdaniem godny polecenia. Materac jest firmy Strefa Dobrego Snu : (spam) i zdecydowanie zdaje egzamin w moim przypadku. Wcześniej długo szukałam w sieci opinii o tej firmie bo chciałam wiedzieć jakby cokolwiek było nie tak z tą firmą, ale nie znalazłam, żadnej negatywnej opinii, mało tego, ludzie sobie chwalą materace z tej firmy i faktycznie mają rację.

#16 Ania1

Ania1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:59

Czesc! Kupilam oststanio materac sprezynowy  z Ikea za niecale 700 zl i jest naprawde wygodny. Wazne jest, zeby dopasowac twardosc materaca do wlasnej wagi. Natomiast moi rodzice zdecydowali sie na materac hilding. Pomoglam im go zamowic ze strony materace.masterking. 

Kiedys przymierzalam sie do zakupu materaca z Jyska, ale w koncu sie nie zdecydowalam, takze nie potrafie nic w tym temacie powiedziec.

Pzodrawiam!

#17 Polite Boy

Polite Boy

Moderator

• Supermoderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2904 postów

Napisano 02 czerwiec 2014 - 20:50

Wystarczy już tych reklam!

Więcej postów jest ukrytych, niż tych, które widać!

To oznacza tylko jedno - zamykamy!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: materac, materace, jaki materac kupić, materac do spania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych