Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Materac do spania

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~malina882~

~malina882~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 17:58

W KOŃCU jesteśmy na swoim, mamy oddzielnie sypialnie więc skończyło się spanie po kanapach, ale pytanie - jaki kupić materac?? nie sądziłam, ze tego jest AŻ TAK DUŻO, kompletnie się nie znam,a  sprzedawcy to WSZYSTKO ZACHWALAJĄ a pewnie w domu nawet nie mają. pomocy ;/

#2 ~Karolka~

~Karolka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 13:26

Wybór naprawdę dobrego materaca to niemałe wyzwanie. Z mężem bardzo długo szukaliśmy tego idealnego,nie za twardego i nie za miękkiego. Ostatecznie wybór padł na firmę NAP NAP i ich materac piankowy NAP Cloud, który idealnie dopasowuje się do ciała, tym samym stabilizuje je podczas snu. Od teraz sen to mój ulubiony czas  :D   

#3 ~Lideni~

~Lideni~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:21

Wiesz co, w dzisiejszych czasach można dobrać materac idealnie pod swoje wymagania. Mi zależało na funkcji lato/zima, żeby zimą móc spać przyjemnie ciepło, ale latem móc odwrócić na stronę chłodniejszą. Mamy materac Leon, z Sheepo, właśnie z takim systemem dual term, po jednej stronie jest mega ciepła warstwa owczej wełny, z drugiej strony jest przewiewna pianka lateksowa, bez owczej wełny. Dodatkowo naprawdę fajnie dopasowuje się do ciała, powierzchnia materaca ugina się tylko w miejscu nacisku, co jest fajnym wzmocnieniem dla kręgosłupa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych