Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2016 - 08:58

Każde dziecko , to kasa panom w kieckach  . Pan ksiądz , to dopiero fucha .

#62 ~alia36~

~alia36~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:48

Co ta pazerna baba sobie wyobraża,dostała 500 zł na każde dziecko i jeszcze chce dofinansowania wycieczki córki.

#63 ~alia36~

~alia36~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:52

To że ta rodzina żyje na koszt społeczności to już patologia.

#64 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:55

Pijany jesteś,za co tę babę podziwiasz? Tylko za to że nastukała tyle dzieci?

#65 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:05

oj wy tepe pajace nikt nie ma prawa zagladac nikomu do domu i ile ma dzieci to jest tylko osobista sprawa a co do tej pani napewno wiedziala 17 lat temu ze bedzie 500+ i zaplanowala sobie tyle dzieci . idioci jestescie i tyle zal dupee sciska ze ktos dostal . Pani Beata SZ wyraznie powiedziala ze nie wolno wliczac tego do dochodu i jest to wsparcie dla rodzin wielodzietnych a do tego to 500+ na dzieci a nie dla dzieci wiedz jezeli jest kryterium jakie kolwiek na 1sze dziecko to . macie do tego, tez nie mam na 1 sze dziecko ale jestem zadowolony ze pomoc Panstwa jest wkoncu widoczna a ci co pierdyla ze z podatkow to nieuki jakies bo Pani Beata powiedziala ze nie naruszy to budżetu Panstwa w zaden sposob i ja jej wieze mops nie ma prawa traktowania 500+ jak pomoc spoleczna bo te pieniadze maja inny rodzaj pomocy i nie jest to pomoc spoleczna tylko zasrane PO wcy moga niedobrze sie wypowiadac na tego rodzaju temat niewlasciwie 

#66 ~Znajomy3425~

~Znajomy3425~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:22

zasilek z mopsu tej szacownej kobiecie nalezy sie wedlug wszelkich kryteriow i powinna go dostac i dostanie, a wy zawistne burki potraficie tylko szczekac .Zazdrosc was wszystkich lacznie z urzednikami zzera? To brac sie paparuchy za robote i robic przynajmniej dzieci!

Brawo Piotr!

#67 ~zapracowana~

~zapracowana~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 12:41

To kpina.Ja za 1900 zł muszę utrzymać 4 osoby i nie kwiczę! Chciała gromadkę to ma i powinna się cieszyć,a nie jęczeć.Nie mam szacunku dla tej baby(bo na miano kobiety trzeba sobie zasłużyć!)

#68 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 12:36

pełowcy to co wy tu wypisujecie o tej kobiecie to na pewno żal za . ściska. skąd takie ścierwa się biorą. na pewno ktoś wam za to płaci po 10 gr za wpis. podajcie adresy to wam wyślę  po 1 zł

#69 ~kolejne~

~kolejne~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 18:54

niech ten jej chłop się spręży i zrobi następne 9, a jak nie da rady, niech idzie do sąsiada, może ten zrobi!

#70 ~Piko~

~Piko~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 06:42

"Chciała, by MOPS pokrył m.in. koszty wyjazdu jednej z córek na szkolną wycieczkę, a także dał pieniądze na zakup żywności i środków czystości. "

z nog mnie zwalilo,  a w nastepnym miesiacu moze do grecji ?

MOPS w h** tez leci w niektorych sprawach, ale to wasz obowiazek jej to oplacic.

Do pracy maz niech sie wybierze. O czym mysleliscie robiac tyle dzieci ... 

#71 ~Do budy~

~Do budy~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 10:25

Zabrać dzieci razem z programem 500+ i zasiłkami i do roboty .a.

#72 ~Andrzej Tytoń~

~Andrzej Tytoń~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 12:19

Jak powiedziałby klasyk: Tłumok dobrał się do koryta.  :) szkoda tych dzieci, bo pójdą ślad w ślad. Zamiast wykształcenia to zerować na czym popadnie -  Nietzshe

#73 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 13:45

Czy ktoś wie gdzie ta pani mieszka? 
Chciałbym tam przejść się, aby wytłuc im karaluchy w domu.
Niestety po tym dzieci zostaną bez rodziców, ale nie ukrywajmy... takie kur^%y to nie rodzice, a zwykłe żerujące na społeczeństwie śmieci bez godności.

#74 ~AbDuL~

~AbDuL~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 16:47

Do roboty niech się weźmie zamiast wyciągać po pieniądze podatnika. Narobić dzieciaków i wołać o pieniądze - tyle taki element potrafi.

#75 ~Pan wielki~

~Pan wielki~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 16:53

Do roboty dziecio-roby!

#76 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 17:42

Żeby mieć na atrakcje, to trzeba się trochę wysilić, a nie żerować na zdrowej części społeczeństwa. Po prostu żenadomentr mi pękł po trzech pierwszych akapitach. 

#77 ~Michu~

~Michu~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 18:00

Nie było się trzeba pier... jak króliki... 

#78 ~Kulesz~

~Kulesz~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 18:18

Stać cię na 9 dzieci to i powinno cię stać na ich utrzymanie! Uwielbiam patrzeć jak takie osoby zrzekają nasze państwo od środka ..

#79 ~Kulesz~

~Kulesz~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 18:25

Ręce mi opadają jak widzę taka odpowiedz popierająca patologie ... Żerować na państwie spoko i wydaje mi się ze pracujesz w państwówce bo nie dajesz do państwa nic ... Bo jak byś był przedsiębiorca to by ci się nóż w kieszeni otwierał ze tyrasz od rana do wieczora a ona na wycieczkę dla dzieci nie ma!

#80 ~Obektywny~

~Obektywny~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 18:55

PATOLOGIA! O dzieciach się myśli jak się jest w stanie je utrzymać!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych