Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble kuchenne na zamówienie

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~linka2609~

~linka2609~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 07:51

Witam. Jaką firmę wykonującą meble kuchenne na zamówienie moglibyście polecić z Mazowiecka i okolic. Szukam solidnego sprawdzonego stolarza który wykona nowoczesne i funkcjonalne meble. Proszę o pomoc ;)

#2 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 16:05

Witam .W mazowiecku nie ma solidnej i dobrze wykonującej firmy meblowej .. Phiii W Ciechanowcu i Zambrowie poszukaj Pozdro :)

#3 ~znawca~

~znawca~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 19:17

tylko Meblux

#4 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 19:26

taki ciebie znawca jak z koziej dupy trąba - Meblux to jedyna firma której bym nie wybrał !!!!!! Żal

#5 ~linka2609~

~linka2609~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 13:56

meblux hmm nie bardzo kojarzę która to firma i czy są solidni...czy ktoś zamawiał u nich meble??

#6 ~ewus~

~ewus~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 20:12

witam polecam zakład stolmar firma z Racibor Nowych naprawde fajne nowoczesne meble,oraz solidny wykonawca

#7 ~spacja~

~spacja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 20:26

A mi robił meble Pan Łukasz,polecił mi go znajomy oto jego strona http://www.marczak.waw.pl/ofirmie.htm

Mówię Wam bardzo miły Pan,doradzić umie i co najważniejsze nie robi lipy..

#8 ~linka2609~

~linka2609~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 08:43

A mi robił meble Pan Łukasz,polecił mi go znajomy oto jego strona http://www.marczak.waw.pl/ofirmie.htm

Mówię Wam bardzo miły Pan,doradzić umie i co najważniejsze nie robi lipy..

hmmm tyle że ta firma jest spod Warszawy a ja szukam kogoś w okolicy Mazowiecka żeby nie płacić fortuny za dojazd... owszem meble robi bardzo ładne z tego co widziałam na stronce ale chyba troche za daleko ;/

#9 ~spacja~

~spacja~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:00

hmmm tyle że ta firma jest spod Warszawy a ja szukam kogoś w okolicy Mazowiecka żeby nie płacić fortuny za dojazd... owszem meble robi bardzo ładne z tego co widziałam na stronce ale chyba troche za daleko ;/

Fortuny ? Nie,nie.. :)

Nic nie szkodzi zadzwonić,zapytać się, Byłem zdzwiony ceną jaką zaproponował mi Pan Łukasz bardzo pozytywnie naprawdę a materiał z jakich robią meble to naprawdę nie byle co. Pan Łukasz wszystko wyceni dokładnie i nie robią lipy !! Jeszcze raz polecam !

#10 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:18

Witam ja polecam małą firmę Pana Andrzeja wykonał dla nas kuchnię oraz szafy wnękowe 2 szt bardzo ładne mebelki i naprawdę w takiej cenie że wszyscy się dziwili 2 lata gwarancji , przyjechali pokazali na laptopie swoje prace,wzory płyt, blaty itd pomierzyli za trzy tyg. zamontowali w jeden dzien wszystko ok. Jeszcze projekt 3D Pan zrobił gratis wysłał do mnie ja zaakceptowałam . Też numer dostałam od koleżanki i jestem bardzo zadowolona.. Zostawie numer do tego Pana 535461539 firma "Andmeb"

#11 ~linka2609~

~linka2609~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 06:54

A czy znacie może firmę meblux z Mazowiecka?? jakieś opinie na jej temat??

#12 ~nowak~

~nowak~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 17:12

firma do dupy. robią szybko ale nieestetycznie. A do tego ten cały szef to jakiś cham, który traktuje ludzi jak psy. stanowczo niePOLECAM

#13 ~ftrmoe feems~

~ftrmoe feems~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 15:48

Witam. ja poleciłabym firmę Stolmar pana Mariusza robił mi meble do kuchni i sypialni i jestem bardzo zadowolona

#14 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 21:10

a ja polecam Pana K. Sawickiego, jest młody ale ma talent no i ekstra to się sprawdza, widziałam jego projekty i meble, wiem że ma dużo zamówień, bo jest na prawdę dobry, robi meble prywatnie i nietylko

#15 ~jowita~

~jowita~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 22:40

a może w Krainie Mebli Drewnianych znajdziesz coś dla siebie? 

#16 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 18:49

polecam firme PAM  z otwocka , meble solidne, funkcjonalne, chlopaki znaja sie na rzeczy polecam w 100 %

#17 ~mikka~

~mikka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 16:46

My zdecydowalismy sie na remont kuchni i robilismy projekt w lamixmeble, polecili nam ta firme znajomi, ktorzy stosunkowo niedawno wykańczali sobie mieszkanie. Projekt spełnia nasze oczekiwania, widać że mają doświadczenie w branży i dobre podejście do klienta. 

#18 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 23:58

A ja polecam Pana Roberta Zarębe z Michałk (nie pamiętam nazwy firmy). Robił mi na zamówienie kuchnie i szafę do zabudowy. Super jakość mebli i bardzo solidne wykonanie.

#19 ~Jasiek~

~Jasiek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 22:53

A ja polecam Pana Roberta Zarębe z Michałk (nie pamiętam nazwy firmy). Robił mi na zamówienie kuchnie i szafę do zabudowy. Super jakość mebli i bardzo solidne wykonanie.

I nam robił. I wcale nie jesteśmy zadowoleni. wziął kupę kasy a teraz nie odbiera telefonów. a na frontach łuszczy się lakier. wielki negatyw. a chwalił się że robił  u gwiazd

#20 jakub_sala

jakub_sala

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 14:32

idealne meble na zamówienie robia w sigma. 
Czekałem dodatkowy tydzien, ale powiem szczerze - było naprawdę warto.
Fachowcy w pełnym calu - tutaj o nich przeczytałem: https://certyfikowanedrewno.pl
Certyfikowany partner jednostki, mają masę certyfikatów - a po ich wykonaniu wcale się nie dziwię. A mają podobno już porezerwowane terminy do połowy lata i i dalej ciężko z ich wynajęciem ale ich szczerze polecam - sigma we wrocławiu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych