Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble wypoczynkowe.

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~weronika k~

~weronika k~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 15:31

Hej, czy możecie podzielić się informacją na temat zakupu mebli. Rozchodzi mi sie w jakich sklepach warto je kupić, żeby potem nie żałować tego. Musimy kupic nowe po te, które mamy ledwo już żyją chociaż mają dopiero dwa lata, tak to jest jak się pożałuje na nie pieniędzy i kupi w pierszym lepszym sklepie.

#2 ~madzia u~

~madzia u~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 16:18

Faktycznie sklepów jest niezliczona ilość tak samo mebli, ale trafić na ten dobry to juz inna sprawa i wcale nie jest to takie łatwe. My przed zakupem swoich zasięgnęliśmy jak to sie mówi języka i wybraliśmy scandicsofa.pl. Sklep świetny z dużą ilością mebli do wyboru w różnych przedziałach cenowych. Obawy owszem były, ale jak przyjechał narożnik jako pierwszy okazało się, że były bezpodstawne, jakość pierwsza klasa. Wiemy, że lepiej nie mogliśmy trafić.

#3 ~michalina18~

~michalina18~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 10:17

Pewnie, że warto dowiedzieć się czegoś o sklepie zanim dokona się tych pierwszych zakupów. U nas było to samo zanim złożyliśmy zamówienie na narożnik na slf24.pl poczytaliśmy co inni piszą o nich. Pierwszy zakup był bardzo udany, potem były kolejne meble i tak samo nie zawiedliśmy się. Moim zdaniem jak znajdzie sie taki rzetelny sklep, który dba o swoją reputacje i klienta to nie warto zmieniać, bo można pożałować tego. My jesteśmy w każdym razie bardzo zadowoleni ze swojego wyboru i spokojnie mogę ich poelecić każdemu.

#4 ~Rencia~

~Rencia~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:29

Można znaleźć stosunkowo wygodną kanapę czy narożnik z funkcją spania, ale jeśli mam być szczera, to każdy, kto miał możliwość wyspania się na indywidualnie, pod siebie dobranym materacu, zgodzi się ze mną, że nie ma co porównywać :) Ja odkąd kupiłam materac (konkretnie Matylda plus, z firmy Sheepo) wysypiam się jak dziecko. Jest nieco wyższy, od standardowych materaców, dokładnie takiego szukałam, bo póki co służy mi zamiast całego łóżka. Śpię teraz po zimowej stronie, ale wiosną (mam nadzieję, że to już niedługo!) przełożę na tę bardziej przewiewną, letnią stronę. Na pewno posłuży mi ładnych kilka lat, do końca studiów bez problemu, a podejrzewam, że i kiedy będę się wyprowadzać ze studenckiego mieszkanka, wezmę go ze sobą (jest naprawdę lekki!)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych