Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~podlasiak~

~podlasiak~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 17:35

Memy memami, żarty żartami, ale już dawno ten fotomontaż widziałem. To może ktoś mądry powie gdzie jest droga wojewódzka nr 307 między Ełkiem a Grajewem. Bo ja znalazłem taką drogę, a wystarczy wpisać w Wikipedii drogi wojewódzkie i wyświetli się trasa Poznań - Buk - Opalenica - Bukowiec. I to tyle.

#2 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 09:04

Ale samochód z Chrystusem w Bielsku jest

#3 ~Ełczanin~

~Ełczanin~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 09:37

Kto pisze drukowanymi literami EŁK? raczej powinno pisać Ełk. Widać że to fotomontaż.

#4 ~WW~

~WW~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 12:31

Uważam, że wstawienie zdjęcia z żołnierzem , któremu łzy cisną się do oczu w obliczu tragedii, której skutki są widoczne za oknem a resztę można sobie dopowiedzieć, jest skrajnie głupie i nierozsądne. Trzeba nie mieć uczuć żeby sobie robić takie żarty.

#5 ~Nienormalny Białystok Admi~

~Nienormalny Białystok Admi~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 21:04

To okładka z książki Sience Fiction . :D

Uważam, że wstawienie zdjęcia z żołnierzem , któremu łzy cisną się do oczu w obliczu tragedii, której skutki są widoczne za oknem a resztę można sobie dopowiedzieć, jest skrajnie głupie i nierozsądne. Trzeba nie mieć uczuć żeby sobie robić takie żarty.

#6 ~tdk~

~tdk~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:41

ten z przejściem jak najbardziej prawdziwy, bo jeśli np na 3 metrowej uliczce zbuduje się wysepkę i postawi światła w polu a stanie się metropolia jest po prostu paranoją 

#7 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 22:58

ŁOMŻA, SUWAŁKI, GRAJEWO I EŁK TO NIE JEST PODLASIE. Kiedy ludzie się nauczą że obecny żenujący podział ma się NIJAK do regionów? Od gazety o dużej poczytności bym oczekiwał takiej akurat wiedzy jeśli chce uchodzić za minimalnie rzetelną.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 18:52

Co wy chcecie od podlasia?.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych