Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 23:40

A komu to przeszkadza ,jestem katolikiem ale popieram budowę świątyni,bo za dużo już iest świątyń katolickich,prawosławnych i muzułmańskich itp.Ci ludzie wyznania jechowego są bardziej kulturalni jak reszta wyznawców.U nas słychać i pisze prasa same złe postępki to zabił,zgwałcił ukeadł,,same złe komentarze.Ale obecny świat to cały bajzel i maszynka do zabijania ludzi,a szczególnie polacy,mało Irak teraz pchają się do Afganistanu,zabijać dla pieniędzy.Sodoma i Gomora.

a w których to wiadomościach podają,że sprawca zdarzenia był takiego czy innego wyznania?co za bzdury tu wypisujesz?mam sąsiadów kociorów i nie życzę nikomu.kanalie jak większość.no jakbyś tą ichnią kulturę zobaczył to zdanie na pewno byś zmienił.libacje po nocach,rzyganie przez barierkę,rozpieprzanie malżeństw katolików,zabór mienia.mogę długo wymieniać.dobrego słowa nie powiem.sekta i ścierwo!!

#82 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 23:57

Jestes świadkiem jehowy...to widac, słychac i czuć...
matka, która wyeksmitowała bez powodu (tj córka wyjechała na studia podyplomowe) Anie Stolorz, to dopiero pokazała jaka jest matka- świadkiem jehowy. gdyby jej córka nia była też swiadkiem, miałaby inne "lepsze" zycie- jak twierdza "siostry i bracia", cóż, przeszkadzała...a tak mamunia zrobiła z 2 pokoi jeden i zebrania maja w domu..a Ania włóczy sie po stancjach...
pyam Cie swiadku jehowy, co bedziecie robic w RAJU?? skad bedziecie mieli ubrania? wiesz jaki to jest proces: zasadzic bawełne zebrac, zrobic nitki, potem materiał etc..takie proste, a tak trudne do wpojenia w wasze główki-makówki. jak ktos od was odejdzie to zabraniacie sie zbliżac i nawet dzień dobry mówić"- bo jeszcze na złą strone was przeciągnie... nadal nie pale, nie pije, pracuje i zyje... całe szczęście uratowałam rodzine! mam czas na obiad dla dzieci, zajrzec w ich zeszyty, posprzatac w mieszkaniu, a to wszystko było niemozliwe kiedy w tym tkwiłam! Liczyły sie punkty w dzienniczku: ile czasu ile godz. dziennie, tygodniowo "głosiłam prawdę" na ulicach i po domach. A rodzina na tym cierpiała. jestem brdzo bez was szczęśliwa!

jesteś bardzo odważna.chylę czołoO,że wyrwałaś się z tego bagna kociego.zajęłaś miejsce przy jakimś innym wyznaniu czy też pozostajesz z boku wiary?nie musisz odpowiadać.chylę czoło przed tobą!

#83 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 07:23

Cieszę się się, że bedzie nowa Świątynia. Niestety mam problem. Chciałabym uczestniczyć w zebraniach, ale nie mogę się przełamać pójść pierwszy raz. Mam dopiero 16 lat i posiadam sporą wiedzę. Mam w rodzinie Świadków Jehowy, ale nie z Ełku..

#84 ~zybi1946~

~zybi1946~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 17:20

Mam wolną wolę daną mi przez Boga i jestem przeciwny, więc proszę mnie nie obrażać.

Jeżeli wierzysz w Boga to żyj z zasadą: żyję i pozwalam żyć innym. Co byś powiedział gdy by zakazano budowania
świątyń katolikom.? Świadkowie Jehowy to ludzie żyjący w Polsce i są tak samo obywatelami polskimi z tymi samymi
prawami jak TY. DLACZEGO NIE MAJĄ KORZYSTAĆ Z TYCH SAMYCH PRAW? Wierzysz w Boga nie szukaj zwady
szukaj pokoju ze wszystkimi ludzmi , a wypełnisz ZAKON- Miłuj bliżniego swego jak siebie samego.

NIE NADUŻYWAJ WOLNEJ WOLI!

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 19:57

Pytasz dlaczego?Wierzę w Boga, a sekty tzw.nawiedzonych są tylko i wyłącznie szukaniem kasy od młodych,sfrustrowanych,bogatych ludzi bez chęci do życia.Znam kilku ludzi,którzy poszli do tej sekty ze względu na problemy osobiste.Pokażcie każdemu Polakowi jak wygląda centrum tej sekty Nowym Yorku.Jeszcze jedno pytanie do ludzi,którzy świadomie ryzykują zdrowie i życie własnych dzieci-co na to polscy masoni, zwłaszcza z loży wschodniej.

#86 ~andrzej chełm~

~andrzej chełm~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 22:09

Cieszę się się, że bedzie nowa Świątynia. Niestety mam problem. Chciałabym uczestniczyć w zebraniach, ale nie mogę się przełamać pójść pierwszy raz. Mam dopiero 16 lat i posiadam sporą wiedzę. Mam w rodzinie Świadków Jehowy, ale nie z Ełku..

witaj klaudio poproś swoją rodzine niech cię skontaktuje z jakąs młoda osoba z tego zboru do którego chciałabyś chodzić odwagi nie masz sie czego obawiać zostaniesz dobrze przyjeta pozdrawiam andrzej

#87 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 04:19

witaj klaudio poproś swoją rodzine niech cię skontaktuje z jakąs młoda osoba z tego zboru do którego chciałabyś chodzić odwagi nie masz sie czego obawiać zostaniesz dobrze przyjeta pozdrawiam andrzej

Nie mam nic do waszej wiary i uważam że macie prawo mieć swoje miejsce w Ełku. Najbardziej podobają mi się kulturalne, piękne kobiety, które tak wspaniale mówią o wierze. Jestem pod wielkim wrażeniem tak trzymać- pozdrawia praktykujący katolik.

#88 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 14:58

SAM JESTEŚ GURU SEKTY . A MOŻE CIEBIE WYKLUCZYLI !!!!!!!!!

#89 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 01:16

PRZECIERZ TO SEKTA!! Nie powinno się im pozwalać budować wogule żadnych "świątyń" !!!!

W ogóle, to najlepiej zabrać im spodnie, koszule i buty. Niech chodzą w kalesonach i na bosaka. Aha i niech jeszcze oddadzą ci kasę. Bo pewnie za twoją, to wybudowali.

#90 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 23:06

Nie mam nic do waszej wiary i uważam że macie prawo mieć swoje miejsce w Ełku. Najbardziej podobają mi się kulturalne, piękne kobiety, które tak wspaniale mówią o wierze. Jestem pod wielkim wrażeniem tak trzymać- pozdrawia praktykujący katolik.

#91 ~adian~

~adian~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 19:53

Weście wy katolicy diabeł was oszukał teraz chodzicie z fałszywymi[fałszywymiu][/u] bogami i niby mądrzyjesteście

#92 ~henr~

~henr~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 14:17

Twórcą i pierwszym przywódcą sekty "świadkowie Jehowy" był amerykański Żyd Karoll T. Russel , w 1879 r. ogłosił sie wysłannikiem Boga i postanowił założyc nową sektę. Itd.

#93 ~Malgorzata-Barbara~

~Malgorzata-Barbara~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 15:31

Dlaczego ktos kto byl swiadkiem Jehowy mialby byc, pochowany na cmentarzu przykoscielnym ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych