Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mieszkańcy chcą marketów :: zobacz komentowany artykuł

184 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Plaza~

~Plaza~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 10:45

A co z Plazą? Kiedy zaczną budować w Suwaliszkach Plazę? Czy też zostali pogonieni z miasta jak wszyscy inni wielkopowierzchniowcy?

#22 ~Tragedia~

~Tragedia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 16:33

I po co było tracić tę forsę na ankietę?

#23 ~ja osobiście~

~ja osobiście~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 21:16

A kogo to w naszym mieście interesuje, że chcemy marketów. Władza robi sobie jaja z mieszkańców. Jakieś ankiety, bzdety. Po co to było? Dla potwierdzenia oczywistej oczywistości? No i jest ankieta. I jak władza podchodzi do sprawy? Olewa nas beszczelnie.

#24 ~Władza~

~Władza~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2008 - 07:13

A czy kiedykolwiek suwalski ratusz słuchał głosów mieszkanców? Przecież ta ankieta była zobiona dla poprawienia samopoczucia miejskich włodarzy. Mieszkańcy chcą marketów? A my im tego nie damy. Ha, ha, ha. Niech sobie chcą. Niech wiedzą kto tutaj jest panem sytuacji. Czyż nie o to chodzi panowie z ratusza?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2008 - 10:45

następne wybory Gajewski wygra jeszcze bardziej zdecydowanie, wszystko na to wskazuje. Głosowałem wcześniej na Zieluińskiego, ale zmieniłem zdanie i to bardzo radykalnie

#26 ~GośćII~

~GośćII~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2008 - 11:14

Nie sądzę żeby Gajewski miał odwagę startować w następnych wyborach.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2008 - 11:39

Nie sądzę żeby Gajewski miał odwagę startować w następnych wyborach.

Bardzo, ale to bardzo sie mylisz...

#28 ~Gość II~

~Gość II~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2008 - 12:24

Przecież ten człowiek robi z Suwałk skansen.
Myślisz, że w ciągu dwóch lat nadrobi to co do tej pory zostało zaprzepaszczone?
Myślisz, że ulicą Reja zjedna sobie wyborców? Nie sądzę żeby nastąpił cud.

#29 ~marketowiec~

~marketowiec~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 07:35

Jeszcze chcą? Jeszcze im po tylu latach chce się marketów? Nie zapomnieli, że coś takiego mogło w Suwałkach być, a pozostały tylko wspomnienia po obietnicach.
Macie rację w 100%. Suwałki stają się coraz popularniejsze. Trudno spotkać w nowoczesnej Europie takie zacofanie cywilizacyjne.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 09:45

ja chce reala!!

#31 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 18:45

Jeżeli ktoś uświadomi sobie, że jest tchórzem, to jaki ma sens dalsze życie? Przecież to się będzie ciągnąć już do końca za nami. Jak spojrzeć w oczy żonie, dzieciom, wnukom? Znajomych można olać. Zasypiając przychodzi wciąż natrętna myśl-jestem tchórzem, jestem tchórzem. W pracy każde spojrzenie pracownika jest podejrzane. Co on o mnie myśli? Szanuje mnie tylko na pokaż? Jestem tchórzem.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2008 - 08:08

Tchórzostwo może sparalizować najśmielsze plany. Kukulska pytała kiedyś w piosence: co powie tata? Teraz decydenci miejscy pytają: co powie Szoch? Co powie Dojnikowski? Czy decydenci suwalscy mają jeszcze własne zdanie?

#33 ~Zaradny~

~Zaradny~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:04

Proszę jakiego przebojowego prezydenta ma Zielona Góra.

http://gospodarka.ga...ermarketow.html

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:21

Też to dzisiaj przeczytałem. Są miasta, gdzie mieszkańcy mają szczęście do swoich włodarzy. Nam trafił się prezydent nieudacznik trzymający sztamę z miejscowymi kacykami kupieckimi.

#35 ~ja tyż~

~ja tyż~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:40

Po aferze z kupcami, też nie mam najlepszego zdania o naszym prezydencie. Prezydencie Suwałk, a nie kraju.

#36 ~Fredek~

~Fredek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:49

Minęło 8 miesięcy od ankiety. Chcemy marketów. Co pan Gajewski i jego klakierzy uczynili w tym kierunku?
Słownie: osiem miesięcy panie Gajewski. Osiem miesięcy nie ruszył pan palcem w bucie w tym kierunku!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 19:54

I po co było tracić tę forsę na ankietę?

To zasadnicze pytanie do gajewskiego.

#38 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 20:02

W maju tego roku gajuś zawarł następny tajny układ z kupcami. I nikt o tym by się nie dowiedział, gdyby kupcy nie wycyckali Gajusia i nie zerwali ukladu. Zrobili z gajusia balona. Chyba specjalnie chcieli go upokorzyć i udało się to. Ma to na co zasłużył sobie. Wielki Przegrany.

#39 ~Zocha~

~Zocha~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 20:27

Minęło 8 miesięcy od ankiety. Chcemy marketów. Co pan Gajewski i jego klakierzy uczynili w tym kierunku?
Słownie: osiem miesięcy panie Gajewski. Osiem miesięcy nie ruszył pan palcem w bucie w tym kierunku!

Ale ten czas leci.
Będzie zamiast marketu w Suwałkach blusowy festiwal. Nie tylko zakupami człek żyje.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 20:37

Może nasz Gajewski w końcu opamięta się i zacznie działać jak prawdziwy gospodarz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych