Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mieszkańcy chcą marketów :: zobacz komentowany artykuł

184 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~racjonalizator~

~racjonalizator~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 13:39

Suwalska władza zawsze robi na złość mieszkańcom. Zawsze odwrotnie. To może zrobić pikietę przed UM przeciw hiper marketom w Suwałkach. Wtedy może by poskutkowało w odwrotnym kierunku?

#162 ~Ja też~

~Ja też~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2008 - 06:40

Dziwy na kiju.
Ile powstało w Suwałkach małych marketów typu Biedronka, Lidl, Plus, Jaskółka, Stokrotka od chwili jak zadymę wokół wielkich powierzchni rozpoczął pan Dojnikowski? Jakoś tym sklepom wielkie powierzchnie nie będą przeszkadzać w Suwałkach, albo na handlu znają się gorzej od Dojnikowskiego i jego kumpli od suwalskiego handlu. Biedronka buduje następny swój sklep. Chyba czwarty w Suwałkach.
Mieszkam w pobliżu Biedronki na Świerkowej. Dla sklepików osiedlowych taka Biedronka to gigant. I dziwię się jak to jest, że ta Biedronka napędza klientów tym malutkim sklepikom. Te malutkie żyją w idealnej symbiozie z Biedronką. Obala to mit, że duże powierzchnie wykończą suwalski handel.

#163 ~Iśka~

~Iśka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 10:03

Skoro mieszkańcy chcieli takiego, a nie innego prezydenta, to dlaczego prezydent nie realizuje postulatów mieszkańców? Rok temu zrobiono "profesjonalną" ankietę. I żeby przez rok nie zrobić w tym kierunku kompletnie nic? Skandaliczne jest zachowanie prezydenta wobec mieszkańców.
Inwestycje "miejskie" zamarły, a inwestycji "prywatnych" tyle co brudu za paznokciem po myciu rąk. Ja mam w nosie ustalenia i inne bzdety. Ja chcę mieć gdzie robić komfortowo zakupy. Bez poczucia winy, że przepłacam. Ja chcę promocji, przecen, wyprzedaży. Tego pragnę i prosze mi to udostępnić.

#164 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2008 - 19:04

Realizuje potrzeby mieszkańców. Z otwarciem Plazy chce się wstrzelić dokładnie w kampanię wyborczą do samorządu w 2010r.
Jak jeszcze wybuduje kilka składów budowlanych typu Obi na północy, to następną prezydenturę ma w kieszeni.

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2008 - 19:22

Realizuje potrzeby mieszkańców. Z otwarciem Plazy chce się wstrzelić dokładnie w kampanię wyborczą do samorządu w 2010r.
Jak jeszcze wybuduje kilka składów budowlanych typu Obi na północy, to następną prezydenturę ma w kieszeni.

W życiu. Gościu jest w Suwałkach bankrutem politycznym.

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2008 - 19:25

Suwalska władza zawsze robi na złość mieszkańcom. Zawsze odwrotnie. To może zrobić pikietę przed UM przeciw hiper marketom w Suwałkach. Wtedy może by poskutkowało w odwrotnym kierunku?

To jest biznes kolego. Taka podła suwalska rzeczywistość. Jak będą widzieli w tym swój prywatny interes, to coś powstanie.

#167 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 13:37

Kto zechce inwestować w bankrutującym mieście?
Inny bankrut.

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2008 - 05:50

Będą hipermarkety w Suwałkach. Budowlane na północy. Przeciętnemu suwalczakowi najbardziej jest potrzebny hipermaket budowlany. Typu OBI.
Prezydent miasta wie czego najbardziej potrzeba mieszkańcom. Hipermarketów budowlanych.

#169 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2008 - 08:31

Na trzecią kadencję się nie załapiesz prezydencie Gajewski. Możesz więc odpuscić już blokadę budowy marketów w Suwałkach.

#170 ~gościa~

~gościa~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2008 - 17:55

Na trzecią kadencję się nie załapiesz prezydencie Gajewski. Możesz więc odpuscić już blokadę budowy marketów w Suwałkach.

Jak widać nie odpuszcza. Podpuszcza tylko mieszkańców. Są nowe obietnice.

#171 ~prac.szpitala~

~prac.szpitala~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 09:24

Jak widać nie odpuszcza. Podpuszcza tylko mieszkańców. Są nowe obietnice.

Teraz lotnisko jest na tapecie. Lotnisko jest ważniejsze od szpitala tonącego w długach.

#172 ~ale numer~

~ale numer~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 16:47

Zobaczcie jak wielka trójca handlowców suwalskich, tj.Szoch, Walędzewicz i Dojnikowski wyrobili swoich kolegów po fachu. Pod samiutkim nosem sklepów na Kowalskiego powstanie nowy super market. Ale tam nie mają swoich pawilonów wymienieni wyżej panowie. Tylko Szoch ma jakiś sklepiczek jak kioseczek. Właściciel Stobudu, prywatnie kumpel Gaja, może zwijać już interes. Tak samo pozostali z Kauflandem na czele.

http://www.suwalki24...t/view/3227/59/

#173 ~obseer~

~obseer~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 17:15

Zobaczcie jak wielka trójca handlowców suwalskich, tj.Szoch, Walędzewicz i Dojnikowski wyrobili swoich kolegów po fachu. Pod samiutkim nosem sklepów na Kowalskiego powstanie nowy super market. Ale tam nie mają swoich pawilonów wymienieni wyżej panowie. Tylko Szoch ma jakiś sklepiczek jak kioseczek. Właściciel Stobudu, prywatnie kumpel Gaja, może zwijać już interes. Tak samo pozostali z Kauflandem na czele.

http://www.suwalki24...t/view/3227/59/

Przecież Walendzewicz (nie Walędzewicz) i Dojnikowski to byli radni miejscy. Wiedzą doskonale jak kręcić słońcem.

#174 ~Ha, ha,ha~

~Ha, ha,ha~
  • Goście

Napisano 02 październik 2008 - 19:57

Chcą marketów?
To będą mieli. Budowlany OBI.
Przepraszam. Budowlano ogrodniczy.

#175 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 20:59

W niektórych miastach regionu jest normalnie. Np. w Łomży. Pozazdrościć.

http://www.wspolczes...NOSCI/855631208

#176 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 21:00

W niektórych miastach regionu jest normalnie. Np. w Łomży. Pozazdrościć.

http://www.wspolczes...NOSCI/855631208

#177 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 21:29

U nas w Suwałkach jest ciekawie za to. Dzisiaj w TV zobaczyłem, że zafundować chcą mieszkańcom M.Huty spalarnię śmieci. Za darmo!!!!!!!!
A ci rwą twarze, że nie chcą!!!!!!!!!!!
Ludzie!!!! Ta spalarnia jest za darmo. Nikt od was nie chce grosza wyrwać!

#178 ~Fan Jożina~

~Fan Jożina~
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 22:37

Hehe,
tylko na takie numery jak spalarnia stać władzę.
Marketów się zachciało. A spalarnia opon nie dość?
Na całym świecie śmieciowy interes, to najlepszy interes. Nie dziwota, że tak władze popieraja pomysł.

#179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2008 - 10:13

Hehe,
tylko na takie numery jak spalarnia stać władzę.
Marketów się zachciało. A spalarnia opon nie dość?
Na całym świecie śmieciowy interes, to najlepszy interes. Nie dziwota, że tak władze popieraja pomysł.

Nie będzie żadnej spalarni.
Prezydent G. stanął na wysokosci zadania.

#180 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 15:24

Zamiast plazy będzie obi i nowa droga osiedlowa. Dobre i to. Mogło nic nie być.

Będzie można robić jeszcze piękniejsze balkony i przydomowe ogródki na chwałę prezydentowi miasta. Obi to sklep ogrodniczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych