Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Mikrowłókna do zagęszczania włosów - opinie

mikrowłókna zagęszczanie włosów

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pezdrykk~

~pezdrykk~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 23:40

Witam

Czy wiecie coś na temat mikrowłókien do zagęszczania włosów? Czy to działa? Możecie polecić jakiś dobry środek, jeśli to faktycznie jest warte uwagi??

#2 ~ANULKA~

~ANULKA~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 18:04

mysłałam że nie ma czegoś takiego jak zagęszczanie włosów jakimiś preparatami ale od pół roku używam FOCUS-a idealna sprawa polecam wszystkim załamanym z powodu mocno przerzodzonych włosów. Polecam  FOCUS-MIKROWŁÓKNA DO ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW !!!!!!!!!!!

#3 ~Balgicki~

~Balgicki~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:51

Ja polecam wszelkie produkty Kmax. Myślałam, że to są jakieś żarty jak zobaczyłam włosy męza po zastosowaniu ich żelu. Potem sama używałam i też miałam ich dużo więcej! Można je nabyć w sklepie hairdoktor.pl i gorąco do tego zachęcam.

#4 ulalanka

ulalanka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 21:07

Również polecam produkty z serii Kmax. Są na prawdę świetne i aż nie mogę uwierzyć w efekty!  Korzystam z mikrowłókien od Kmax juz jakiś czas i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona

#5 ulalanka

ulalanka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 23:54

Również polecam produkty z serii Kmax. Są na prawdę świetne i aż nie mogę uwierzyć w efekty!  Korzystam z mikrowłókien od Kmax juz jakiś czas i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona

Dla zainteresowanych tutaj link do mikrowłókien z których korzystam :) http://lucianohair.p...ikrowlokna.html

#6 ~wiolanta~

~wiolanta~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 16:59

Ja polecam spray volume hair plus, najlepszy stosunek jakości do ceny a efekt niesamowity.

Można kupić na allegro albo u producenta volumehair.pl

#7 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 21:49

Polecam Kmax teraz nowość spray oryginał Mediolan a nie China jak reszta

#8 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 21:21

Aga masz rację tylko Kmax jako jedyny oryginalny produkt reszta to Chiny

#9 ~Moniak86~

~Moniak86~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:37

Witam

Czy wiecie coś na temat mikrowłókien do zagęszczania włosów? Czy to działa? Możecie polecić jakiś dobry środek, jeśli to faktycznie jest warte uwagi??

Tak, działa. Sama miałam przerzedzone włosy i wybrałam się do salonu Great Lenghts, żeby je zagęścić. Najlepiej robić to właśnie w sprawdzonych miejscach, no i trzeba pamiętać, że nie jest to tani wydatek. ;)

#10 ~MArta~

~MArta~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 18:14

Ja używam od lat mikrowłókna do włosów FOCUS od firmy Luciano. Są najlepsze - wcześniej używałam innych droższych ale okazały sie gorsze jakościowo. Focus Zagęszczanie Włosów uważam za najlepszy

#11 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2017 - 01:03

ehh szkoda że ani jedna opinia nie jest tu miarodajna i wiarygodna, jebane boty i spamy i REKLAMY ;) na pewno nie kupię wyżej wymienionych środków, pozdrawiam

#12 ~Bzdury~

~Bzdury~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 16:04

Ale tu śmierdzi reklamą, fuuuuuuuuj. Na pierwszy rzut oka widać, że ani jedna opinia tutaj nie jest obiektywna. Wszystko jest napisane przez sprzedawców tych pseudo-kosmetyków i właścicieli klinik kogucik albo osoby przez nich zatrudnione. Jedyny pozytyw to to, że już wiem jakich kosmetyków na pewno nie kupię i jakie kliniki będę omijał szerokim łukiem. 

#13 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 19:25

Totalna ściema; kupiłam, wypróbowałam- nie działa! proszek sypie się z głowy, zerowy efekt zagęszczenia

Nie polecam

#14 ~Lionshair~

~Lionshair~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 12:27

Przez okres wakacji jest promocja na  lionshair.pl

Wpisz hasło : Wakacje   a otrzymasz rabat -30%

#15 ~andy~

~andy~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 01:02

Dżizzzz same reklamy wiejskich biznesmenów szukających za darmo reklamy. Nie polecam żadnych wyżej zareklamowanych produktów, bo efekt jest marny i dobrze wygląda tylko na filmach reklamowych, a dodatkowo to dziadostwo sypie się z głowy jak łupież.

#16 ~Piotr fryzjer~

~Piotr fryzjer~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 06:32

Super sa mikrowlokna z firmy glowis polecam!!!!! I to nie jest zadna reklama tak jest naprawde.

#17 ~Piotr fryzjer~

~Piotr fryzjer~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 06:32

Super sa mikrowlokna z firmy glowis polecam!!!!! I to nie jest zadna reklama tak jest naprawde.

#18 ~mazak~

~mazak~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 08:26

Nie "GLOWIS" tylko "GLOVIS" i to nie jest firma tylko marka kosmetyków panie Piotrze ;-)

#19 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 13:01

co wiecie o firmie dermeus i produkcie xFusion

#20 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:17

Solidna firma, zamawiałem parę razy i przesyłki zawsze docierały do mnie bardzo szybko. Mikrowłókna Xfusion wg mnie jedne z lepszych w ich ofercie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych