Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mikrowłókna do zagęszczania włosów - opinie

mikrowłókna zagęszczanie włosów

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:28

Hairfor2 w sprayu. Idealny nawet na bardzo mocno przerzedzone włosy. Kupuje od prawie roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

#22 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 01:56

Witam :) korzystam z produktu i jestem bardzo zadowolona :) Pierwszy raz widziałam na stronie internetowej i z ciekawość zamówiłam, i stosuje go na codzień , myślałam że kolejne oszustwo ale jednak się myliłam i polecam każdemu kto ma problem :) Pozdrawiam

#23 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 01:58

Dodam że używam AVENIS :) POLECAM!!!

#24 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 20:00

Powyższe firmy to Chińskie oszustwo badziewie które po posypaniu na głowę się kulkuja i nie trzymają na włosach Polecam Kmax lub kapilab oryginalne produkty

#25 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 20:01

Co to jest ten Avenis ? Chińszczyzna nic nie warta

#26 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:51

Ja polecam mikrowłókna od "Luciano Włosy” szczególnie : Focus, Kmax, Kapilab - znakomita seria produktów i bardzo rzetelna firma

#27 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 20:17

Tez polecam mikrowłókna od "Luciano Włosy”, kupuje na stronie lucianohair.pl - mają wybrane i wyselekcjonowane mikrowłókna do włosów najwyższej jakosci. Nie sprzedają chinszczyzny i badziewia - jak sie spojrzy w internecie to mozna zwariowac, wiekszosc sprzedawcow nastawaia sie na kase a nie na to do czego i komu ma sluzyc produkt. Polecam rowniez Luciano - zawsze odbiora telefon, pomoga, podpowiedza i po sprzedazy produktu zawsze chetnie sluza wiedza. 

#28 ~in~

~in~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 22:18

Ja uzywam firmy Dermax i jestem zadowolona.. To jest mega pomocna rzecz.. Mam problemy z włosami i teraz to nie wyobrażam sobie wyjscia z domu bez mikrowłókien xd

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 14:39

Pani na info linie jest bardzo nieuprzejma. Wolę kupić drożej Ale w grzeczniejszych warunkach. Nie polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych