Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 14:57

Na reszcie właściwy Minister na własciwym miejscu, dbajacy o sprawy Polaków i wyróżnia wyróżniajacych sie.

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 16:18

Widać ze posada cięcia na plebani nie wyszła z " pana ministra" bo ciagle otacza sie czarnota

#3 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 16:24

Mogliby do zdjęcia przed jednostką kawałek nowego asfaltu wylać. A to taki brzydki, popękany.

#4 ~tyomek~

~tyomek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 16:36

poparcie spada trzeba iśc do koscioła smutne to bardzo kto zaprzeczy mogę sama wiwra nic nie wskora rekawy zataczeć i do roboty

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 17:56

A kim jest w tym wydaniu rozmowy i co robi klecha tzn. złodziej. Za wczesne na kolede a moze beda okradac Polske kadego dnia? 

#6 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 18:00

I jest czarodziej w rozowej czapce.

#7 ~Fafik~

~Fafik~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 19:15

SZOK !

KONSTYTUCYJNY ROZDZIAŁ PAŃSTWA I KOŚCIOŁA JAK NA DŁONI !

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 19:17

A kim jest w tym wydaniu rozmowy i co robi klecha tzn. złodziej. Za wczesne na kolede a moze beda okradac Polske kadego dnia? 

ateisto- nie zabieraj glosu na czym się nie znasz i nie rozumiesz. Walkę z kościołem prowadza dzisiaj pogrobowcy ubeków.

#9 ~wik i kary~

~wik i kary~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 19:39

ateisto- nie zabieraj glosu na czym się nie znasz i nie rozumiesz. Walkę z kościołem prowadza dzisiaj pogrobowcy ubeków.

A kto "prowadził " przez setki lat ciemnotę w narodzie aby owieczki cały czas były dojone pod przykrywką "boziulki" ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 20:30

poparcie spada trzeba iśc do koscioła smutne to bardzo kto zaprzeczy mogę sama wiwra nic nie wskora rekawy zataczeć i do roboty

Nie trzeba chodzić, wystarczy przekaz do Torunia.

#11 ~Fafik~

~Fafik~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 06:20

A kto "prowadził " przez setki lat ciemnotę w narodzie aby owieczki cały czas były dojone pod przykrywką "boziulki" ?

Czyli Kościuszko też był ubekiem ?Ach ta pisowska poprawność.

#12 ~wniebowzięty~

~wniebowzięty~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 07:09

Jaki to minister , ten w sukience ? Jego poprzednik to Paweł 4 - zbrodniarz tysiąclecia (papież). Może to minister wojny ? Śmierdzi fałszywą wiarą -w bałwany !

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 07:21

Najprawdziwsza prawda !!!

#14 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:11

....i zawsze obok klecha, robi się średniowiecze i zaścianek europy, co za kraj, czy jest tylko dla katolików?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 09:35

....i zawsze obok klecha, robi się średniowiecze i zaścianek europy, co za kraj, czy jest tylko dla katolików?

Primaaprylisowy żart.

#16 ~TNT~

~TNT~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 14:39

To właśnie dzięki nauce a nie wierze w jakąś wyimaginowaną istotę (jest paru cwaniaków, którzy na wciskaniu baranom/owieczkom bajek z mchu i paproci nieźle sobie żyją) możesz zaistnieć na tym forum

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych