Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 16:49

Może "Adrian Janczuk" to pseudonim pana zatrudnionego przez "Michałka".Tak dobrze go zna a przygotowanie na stanowisko dyrektora -najlepszejszy -Żenada

#22 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 16:53

Bardzo dobrze ,najwyższa pora  podziękować tym ;Panom;. Tak racja należy ;pogonić; dyrektorów szpitali wojewódzkich a w szczególności z Suwałk ,ale przed tym rozliczyć za ;remonty;szpitala. Pogonić z  MOPR   Suwałki tą dyrekcję i ich  ;towarzystwo;bez specjalistycznych kwalifikacji łącznie z tym emerytem bezpieki  PRL -u  / co go dyrekcja zatrudnia na stanowisku inspektora / . 

#23 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:07

Gonić towarzyszy -jeszcze z PZPR jak tow G z Suwałk !

#24 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:07

Gonić towarzyszy -jeszcze z PZPR jak tow G z Suwałk !

#25 ~Adrian Janczuk~

~Adrian Janczuk~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:19

Może "Adrian Janczuk" to pseudonim pana zatrudnionego przez "Michałka".Tak dobrze go zna a przygotowanie na stanowisko dyrektora -najlepszejszy -Żenada

Otóż Panie Krzysztofie nie jestem pseudonimem, dlatego podpisałem się z imienia i nazwiska. Wystarczy "wygooglować"

Owszem znam Michała Freino i bardzo cienię sobie jego wiedze i umiejętności. Nie zamierzam wycofywać się z tego co tu wcześniej napisałem. 

Pozdrawiam

A.J.

#26 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:26

Egzaminator Frejno - parkowacz na trawniku.

#27 ~Suw~

~Suw~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:30

I dobrze!gonic !

#28 ~Suw~

~Suw~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 17:31

I dobrze!gonic !

#29 ~Nowi~

~Nowi~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 18:04

Tego cwaniaczka Freino trzeba było dużo wcześniej. Zero kompetencji, zero kultury, zero wiedzy. Po prostu mniej niż zero. Chciał oszukać mojego kolegę, ale mu się nie udało. Taki parkowacz "trawniczek". Oby jak najdalej od ludzi, a i źwierzynę trzeba przed nim chronić !!! Szkodnik won, won, won !!! ha ha ha  

#30 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 18:08

Narzeka Pan na styl nowej władzy Prawa i Sprawiedliwości. Ciekawe jakim stylem wykaże się Pan czekając w kolejce w Urzędzie Pracy do rejestracji jako bezrobotny. Przepuści Pan kolegę dzielącego los ???

#31 ~zdrowy rozsadek na wakacja~

~zdrowy rozsadek na wakacja~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:08

Ja przedstawiłem się, zapraszam do merytorycznej dyskusji panie "gość"

Jeśli idiota trzyma miotłę w rękach, efekty są różne. Zamiata to co jest dobre i to co jest złe. Może i jestem starej daty, ale dla mnie liczy się i liczyło to co dany osobnik sobą przedstawiał, czy był dobry w tym co robi i nie ważne było do jakiej partii należy, jaką religię wyznaje. Liczy się to co jest dobre dla danego stanowiska. Ktoś pomylił fachowość z zaangażowaniem politycznym. Mieliśmy już tego przykład na stadninach koni, nikogo to nie nauczyło. No cóż widocznie "lizanie" jest ważniejsze od efektów!!!

fakt tylko tutaj jeszcze idzie w parze chec dosrania ... nie wiem czy z zasady czy z głupoty taka zawisc polska...

@ Adrian Januczyk

na wile merytoryki bym na Pana miejscu nie liczyl

Zdrowia wszystkim i rosadku  !

#32 ~Berenika~

~Berenika~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:09

"Zarząd uzasadnił swoją decyzję niezadowalającą dynamiką rozwoju ośrodków" Oby nie było tak jak ze stadniną w Janowie

#33 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:30

widziałem wieczorem jak ten mi specjalista techniki jazdy rok temu rozwalił toyotę egzaminacyjną i bramę wordowską, ciekawe ile word musiał zapłacic za wszystko, napewno nie mało. i ciekawo z czyjej kasy to poszło może z kieszeni pana dyrektora, czy z kasy państwowej word. napewno naciągną niemałą sumkę. i to jest sprawiedliwość, a za wszystko tak rozlicza....oj nie ładnie :rolleyes:

#34 ~j.o~

~j.o~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:53

Panie Marszałku trzeba rozliczyć tego pana za poniesione koszty Wordu Białystok, no on ponoć rozliczał wszystko i wszystkich

za użycie pojazdu służbowego i poniesione koszty naprawy, bo bilans będzie niewygodny do nagrody

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:57

A teraz czas zająć sie dyrektorami w szpitalach

Szczególnie tym białostockim dysponentem bardzo ciężkich funduszy unijnych, "nominowanego" pośrednio przez historycznego członka PZPR...

I pomysleć, że to się wydarzyło w drugiej dekadzie XXI wieku... ;-) 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:04

HURRA! Teraz Pan Minister Andruszkiewicz zdobędzie prawko i bez łaski dostanie rekompensatę za paliwo.

#37 ~j.o~

~j.o~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:05

Ciekawe czy ktoś rozliczył te go dyrektora za użycie pojazdu egzaminacyjnego i rozwalenie go na bramie wordu, bo on lubił rozliczać

Panie Marszałku ciekawo kto poniósł koszta, bo napewno bilans by się nie zgadzał do nagrody co rocznej

#38 ~ppoi~

~ppoi~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:08

fuj

#39 ~Cykcyk~

~Cykcyk~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:26

Ja bym dała krzyż na drogę profesorowi, który lubuje się w wkładaniu rąk pod sukienkę, chwytaniu za biust i pośladki i proponowaniu swoich usług oraz tym osobom, które z wielkim poświęceniem i zapałem bronią i wspierają tę patologię.To jest dopiero degrengolada!!!

#40 ~ziom z Grajewa~

~ziom z Grajewa~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 20:30

HURRA! Teraz Pan Minister Andruszkiewicz zdobędzie prawko i bez łaski dostanie rekompensatę za paliwo.

Teraz to go będą wozić służbowym - uważajcie ludzie na drogach, jeszcze jeden z poczuciem uprzywilejowania.

Problem taki, że przy wożeniu zadka służbówką trudno jakąkolwiek kasę przytulić...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych