Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

73 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 19:16

@Xxx piszą ci co ją widzieli, a nie ci co przeczytali w internecie tak jak ty :)

#62 ~Lika~

~Lika~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 12:54

15 jest najlepsza!

#63 ~ewelins~

~ewelins~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 18:03

Śliczna jest :)

noooooooooo :)))))

Pani nr 9 174 cm wzrostu??? Hahaha ciekawe.. Chyba 164..

No i co z tego? Ale jest bardzo ladna i strasznie sie wyroznia. Dlaczego dziewczyny, ktore maja mniej niz 174,175 cm wzrostu sa od razu dyskfalifikowane , mimo , ze maja ladna buzie i czesto ladniejsze sa, niz te badyle !

#64 ~ach~

~ach~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 18:07

10 to juz przezytek i wcale nie jeste piekna.

#65 ~och~

~och~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 19:37

10 to juz przezytek i wcale nie jeste piekna.

Ale jest bardzo odwazna i dowartosciowana nie tak jak Ty.

#66 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 08:56

sylwia białodzińska ????!!!!  dziewucha pokazywała .ę do kamerki za doładowanie telefonu!!  może i wygra jak prześpi się kim trzeba ! tak jak w poprzednich wyborach!

#67 ~dddd~

~dddd~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 11:52

Tylko ta z 9 zdjęcia w miarę ładna. Reszta przeciętna, żeby nie powiedzieć brzydka.

#68 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 14:06

Kandydatki ktore startuja do miss polonia nie moga miec mniej niz 173cm wzrostu !!!!!!! A widze tu duza niskich np Pani z numerem 1 ! Ma tylko 168cm wzrostu....

#69 ~podlasianka~

~podlasianka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 16:02

Zastanawia mnie co robi w konkursie na Miss Polonia 2013 WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO dziewczyna z numerem 8- Karolina Suchenek, która pochodzi z Jadów (koło Wyszkowa )a ta miejscowość czy tez wioska należy do WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, nawet studiuje w Warszawie a wiec z tego wynika, że z Białymstokiem nie ma nic wspólnego oprócz chęci udziału w konkursie, a wiec powinna brać udział w Miss Polonia 2013 Województwa Mazowieckiego, prawda?. Może po prostu wie ze tam ma mniejsze szanse i postanowiła konkurować z naszymi PODLASKIMI dziewczynami. Uważam, że wyrażenie zgody organizatorów owego konkursu jest nie sprawiedliwe i jeżeli nawet osiągnie coś bo jest ładna dziewczyna to będzie nie fair w stosunku do dziewczyn z naszego województwa. A tak na koniec wiem, że nie wszyscy będą popierać moje zdanie, ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i nie będę reagowała na komentarze znajomych Pani numer 8 czy tez innych osób;) Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich ;)

#70 ~podlasianka~

~podlasianka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 16:06

Zastanawia mnie co robi w konkursie na Miss Polonia 2013 WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO dziewczyna z numerem 8- Karolina Suchenek, która pochodzi z Jadów (koło Wyszkowa )a ta miejscowość czy tez wioska należy do WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, nawet studiuje w Warszawie a wiec z tego wynika, że z Białymstokiem nie ma nic wspólnego oprócz chęci udziału w konkursie, a wiec powinna brać udział w Miss Polonia 2013 Województwa Mazowieckiego, prawda?. Może po prostu wie ze tam ma mniejsze szanse i postanowiła konkurować z naszymi PODLASKIMI dziewczynami. Uważam, że wyrażenie zgody organizatorów owego konkursu jest nie sprawiedliwe i jeżeli nawet osiągnie coś bo jest ładna dziewczyna to będzie nie fair w stosunku do dziewczyn z naszego województwa. A tak na koniec wiem, że nie wszyscy będą popierać moje zdanie, ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i nie będę reagowała na komentarze znajomych Pani numer 8 czy tez innych osób;) Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich ;)

#71 ~podlasianka~

~podlasianka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 16:07

Zastanawia mnie co robi w konkursie na Miss Polonia 2013 WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO dziewczyna z numerem 8- Karolina Suchenek, która pochodzi z Jadów (koło Wyszkowa )a ta miejscowość czy tez wioska należy do WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, nawet studiuje w Warszawie a wiec z tego wynika, że z Białymstokiem nie ma nic wspólnego oprócz chęci udziału w konkursie, a wiec powinna brać udział w Miss Polonia 2013 Województwa Mazowieckiego, prawda?. Może po prostu wie ze tam ma mniejsze szanse i postanowiła konkurować z naszymi PODLASKIMI dziewczynami. Uważam, że wyrażenie zgody organizatorów owego konkursu jest nie sprawiedliwe i jeżeli nawet osiągnie coś bo jest ładna dziewczyna to będzie nie fair w stosunku do dziewczyn z naszego województwa. A tak na koniec wiem, że nie wszyscy będą popierać moje zdanie, ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i nie będę reagowała na komentarze znajomych Pani numer 8 czy tez innych osób;) Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich  ;)

#72 ~Uczestniczka~

~Uczestniczka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 23:39

"AFERZYŚCI śmieję się Wam prosto w twarz. Mój sukces naprawde rani Wasze uczucia.
Nie interesują mnie tanie skandale. Łapię wiatr w żagle i robię swoje - reprezentuje Podlasie i nic tego nie zmieni.
Ten wpis dedykuje wszystkim wrednym i zazdrosnym szujom, co sie udzielają siedząc w domu bo nic innego nie potrafią"

POZDRAWIAM
p.s.
Życzcie mi szczęścia :)

#73 ~Karolinasuchenek~

~Karolinasuchenek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 08:19

Bardzo proszę wszystkie osoby o nie udzielanie odpowiedzi w moim imieniu. Ja tych wpisów nie chce komentować i proszę się nie podpisywać moją osobą. Nie zamierzam reagować i dementować tych plotek i apeluje o nie podszywanie się.

Finalistka
Karolina Suchenek

#74 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 12:23

Jak to ktoś wyżej napisał: ta laska, która wygrała musiała się serio z kimś przespać, bo jej twarz to jakiś żart :D jak to się mówi po trupach do celu, albo: nieważne jaki potwór, byle miał otwór :D gratulacje hah ;D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych