Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 12:01

z tego co mi się wydaje to nazywam się Paulina Domżalska, a nie Paulina Dobrzalska i nie mam 28 lat tylko 19. Pochodzę z okolic Suwał z Lizdejk a nie z Baranowa jak wszędzie słyszę.

#2 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 12:03

strona 12, dziewczyna ubrana na biało wygraną ma w kieszeni, cudowna

#3 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 12:56

Paulina, w nawiasach są podane numerki które miałyście na castingu, a nie Twój wiek :)

#4 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 13:09

wiem wiem zauważyłam po chwili :)

#5 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 15:15

I nie Sylwia Jagodzińska a BIAŁODZIŃSKA. PS: Sylwia - trzymam za Ciebie kciuki!

#6 ~jaaaa~

~jaaaa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 19:06

wygra KAROLINA SUCHENEK ona jest prześliczna i ma bardzo duże szanse, brałam z nią udział na miss nastolatek i ona zdobyła ten tytuł, TRZYMAM KCIUKI!

#7 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 07:49

kto to taki? kasztaniaki :D

#8 ~TakiJeden~

~TakiJeden~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 10:43

Drogi kurierze - pomyśl nad zmianą sposobu wyświetlania zdjęć na coś bardziej przejżystego - teraz to sobie tylko nabijacie statystyki odwiedzin. Wystarczy prosty skrypcik i wszystko się przegląda płynnie bez przeładowania stron - ale wtedy nie nabijecie sobie tyle statystyk... Ja jak widzę ilość zdjeć pow. 20 to już nawet nie mam zamiaru ich wszystkich przeglądać, bo jest to uciążliwe...

#9 ~TakiJeden~

~TakiJeden~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 10:46

Przepraszam - zamiast kurierze - droga współczesno, ale to się i tak tyczy wszystkich...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 11:13

doszedlem do 30 zdjęcia i widziałem tylko 3 kandydatki które mogą wystartowac;p zdjecie 12,23,29. dalej juz nie miałem ochoty przegladać tych zdjęć. Podziwiam was kobiety za odwage bo w wiekszosci przypadków nie nadajecie sie na miss... Z niedowierzaniem patrzylem na osoby które tam przyszły...

Trzymam kciuki za te 3 Panie ktorych nr zdjęć wymienilem na początku:)

Pani na 12 zdjęciu wygra:D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 11:14

Drogi kurierze - pomyśl nad zmianą sposobu wyświetlania zdjęć na coś bardziej przejżystego - teraz to sobie tylko nabijacie statystyki odwiedzin. Wystarczy prosty skrypcik i wszystko się przegląda płynnie bez przeładowania stron - ale wtedy nie nabijecie sobie tyle statystyk... Ja jak widzę ilość zdjeć pow. 20 to już nawet nie mam zamiaru ich wszystkich przeglądać, bo jest to uciążliwe...

zgadzam się z Tobą w 100% koszmarne jest to przeglądanie zdjęć ...

#12 ~TakiJeden~

~TakiJeden~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 11:19

zgadzam się z Tobą w 100% koszmarne jest to przeglądanie zdjęć ...

Na bank chodzi o nabijanie statystyk - 52 przejrzane zdjęcia przez jednego użytkownika to w statystykach strony 52 odsłony podstron...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 11:33

gów*o, nie będę klikał... 10 podstron i już mnie to strasznie denerwuje te cale klikanie.

#14 ~ava~

~ava~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 12:34

Dziewczyny jak dziewczyny ,ładne i ładniejsze,ale fotograf ,za co on bierze kasę,nie jedno zdjęcie z kom widziałam ładniej zrobione(no cóż na pewno fotograf nie dojdzie do mis fotografi:(

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 12:49

Tak to tragedja te dziewczyny, materiał i zdjęcia to wstyd do pokazywaniea ... Jak w Jardzie :)

#16 ~zeus~

~zeus~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 13:06

kto robił te straszne foty? a co do kandydatek to szału nie ma.

#17 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 13:08

Co to w ogóle są za zdjęcia?? Twarze są tak wycieniowane, że niektóre dziewczyny wyglądają okropnie a niektórych w ogóle nie widać, poza tym widziałem je na żywo i śmiem stwierdzić, że fotograf zdecydowanie nie ma wyczucia i nie wie jak pokazać piękno, zamiast uchwycić dziewczyny w dobrych pozach, jakby na złość robił zdjęcia głupich min (np. Jak mówiły). Większość dziewczyn nażywo prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach.

#18 ~Maciej Zambrzycki~

~Maciej Zambrzycki~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 13:19

Piękne i Ładne są wrzystkie
Dziewczyny Miss Polonia
Województwa Podlaskiego.
i Najpięknie się Prezentują
dla Gości. lubią Wrzystkich
Dziewczyn fotografować.
Dziewczyny,to są prawdziwe
Laki. bo Pięknie wyglądają,
i są Sexsowne.

#19 ~ilhhuhkjooias~

~ilhhuhkjooias~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 14:36

miss polonia województwa PODLASKIEGO, więc co robi tam Karolina Suchenek, która jest z Warszawy, już raz wygrała w podlaskim miss nastolatek, teraz pewnie to wygra, śmieszne.

#20 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 15:19

dokładnie, przecież poszukiwana jest najpiękniejsza PODLASIANKA, a co w takim razie z dalszymi etapami konkursu?? Dziewczyna z mazowieckiego będzie reprezentowała podlasie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych