Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 19:22

FASCYNUJĄCE !

#2 ~koro~

~koro~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 21:50

Gdzie tam, to jest niesamowite!!!!

#3 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2010 - 06:30

Jak on to zrobił ? <szok>

#4 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 00:58

no ciekawe.. ;) z tym, że należy sie małe wyjaśnienie. Akurat wtedy też szukałem miejsca do zaparkowania na tamtym parkingu, a ten samochód przyjechał przedemną i akurat parkował, a kierowca se gdzieś poszedł. Innego miejsca nie było. Niech ludzie inny wpierw sie nauczą NORMALNIE parkować a później niech innych wyszydzają... ŻAL z autora tego tekstu...

#5 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 00:59

no ciekawe.. ;) z tym, że należy sie małe wyjaśnienie. Akurat wtedy też szukałem miejsca do zaparkowania na tamtym parkingu, a ten samochód przyjechał przedemną i akurat parkował, a kierowca se gdzieś poszedł. Innego miejsca nie było. Niech ludzie inny wpierw sie nauczą NORMALNIE parkować a później niech innych wyszydzają... ŻAL z autora tego tekstu...

oczywiscie niech sie nauczą parkować inni na tym prakingu... bo stali na 3 miejscach parkingowych dwa samochody. I weź tu zaparkuj normalnie...

#6 ~KOKON12~

~KOKON12~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 20:22

gość parkował w ten sposób aby zrobić miejsce robiącemu fotki burakowi

#7 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 22:12

A co tu śmiesznego? Zaparkował na zaspie i na bank miał z tego radochę. A foto zrobił pewnie kierowca, który staje na trzech miejscach parkingowych i nigdy by nie ogarnął sprzętu większego od tico. ...a w niedzielę będzie głosował na PIS :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych