Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Moje przemyślenia

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 06:49

Nigdy, po żadnej katastrofie samolotowej nie ma takich cyrków z ciałami, zwłokami Ofiar jak teraz. Mowa ofc o śp. A. Walentynowicz. Najpierw pomyłka z śp. Przyjałkowską a teraz okazuje się, że w grobie śp. A. Walentynowicz leży zupełnie ktoś nieznany, jakiś X. (Zastanawiam się jakie konsekwencje powinien ponieść Pan Deresz gdyby się okazało, ze NIE SPRAWDZAJĄC DNA I NIE OTWIERAJĄC TRUMNY ZONY spalił A. Walentynowicz jako swoją żonę ?? Nie mówię, że tak jest na 100% (nikt tego nie wie) ale przecież istnieje taka możliwość. Ja na miejscu rodziny śp. A. Walentynowicz zdarłbym skórę wtedy z  Pana Deresza!!!!)

Weźmy katastrofy obu Iłów-62M. Do dziś żadna rodzina nie zgłasza podejrzeń, że w ich grobie nie leży ich bliska osoba. Możecie powiedzieć,,Wtedy był PRL, inne czasy, dawno temu". Dobra. MIROSŁAWIEC (CASA) - z najnowszych czasów. Tez rodziny nie maja zastrzeżeń mimo, że okoliczności były niemal identyczne jak w Smoleńsku. Zagranica - AIRBUS AF447, runięcie do Atlantyku w Dzień Dziecka 2009 r. Rodziny są w 100% pewne, mimo, ze Ofiary wydobywano z wody po długim Ich tam pobycie czyli tez były trudne do identyfikacji i rozpoznania. 

Idźmy dalej. Ani po Iłach ani po Mirosławcu nie było żadnych samobójstw a po Smoleńsku mamy ich MNÓSTWO jak wiadomo.

Ostatnia sprawa. Teraz Lasek mówi, ze Tupolew UDERZYŁ NOSEM (DZIOBEM) W ZIEMIĘ (i dlatego nie ma kokpitu). Czyli w/g Laska TU pikował pionowo. Czy możliwe jest z tak małej wysokości, na której Tupolew się znajdował, przejść z lotu poziomego do pionowego czyli o 90* ??? Chyba nie. Poza tym jeśli już to siła uderzenia nosem z tak małej wysokości byłaby bardzo mała i nie rozwaliłaby samolotu na drobny mak. No i dotąd przecież obowiązywała wersja lotu poziomego, zahaczenia skrzydłem o pancerna brzozę, utraty skrzydła i przekręcenia się na plecy czyli o 180*. No więc pikowanie czy lot poziomo i pancerna brzoza ?? Panie Lasek, zastanów się Pan co Pan pleciesz !!! Poza tym pamiętam na samym początku zeznania świadka, że wszedł do kokpitu i zobaczył ciała załogi normalnie w fotelach przypięte pasami - ergo KOKPIT NIE ULEGŁ DEZINTEGRACJI, przetrwał w całości nieuszkodzony!!!!

Te wszystkie przytoczone przeze mnie dowody wskazują jednoznacznie (w/g mnie) na jedyną możliwą opcję - ZAMACH !!!!!! 

#2 ~Darnok~

~Darnok~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 07:59

Nigdy, po żadnej katastrofie samolotowej nie ma takich cyrków (...)

Te wszystkie przytoczone przeze mnie dowody wskazują jednoznacznie (w/g mnie) na jedyną możliwą opcję - ZAMACH !!!!!!

Byłeś kiedyś w Rosji?
Jestem pewien, że nie bo gdybyś był to byś takich bzdur nie pisał.
Ciekawe, że ograniczona wiedza na temat świata i fakt że czegoś nie rozumiesz ma być uzasadnianiem do wniosku jaki stawiasz.

#3 ~Choroszcz welcome to~

~Choroszcz welcome to~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 08:50

Cyt. "...te wszystkie przytoczone przeze mnie dowody wskazują jednoznacznie (w/g mnie) na jedyną możliwą opcję - ZAMACH !!!!!!"

...................

Forum Współczesnej nie jest właściwym miejscem dla takich imtymnych zwierzeń, natomiast gabinet dobrego psychiatry jak najbardziej.

#4 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 09:00

NO to jak wyjaśnicie inaczej niż zamachem te moje dowody ???? Czekam na KONSTRUKTYWNE POMYSŁY a nie jedynie na SAMĄ KRYTYKĘ!!!! Poza tym ja Was nie obrażam więc oczekuje też KULTURALNEGO TRAKTOWANIA MNIE PRZEZ TUTEJSZYCH USERÓW!!! 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:43

Gdy w Polsce wiał Ksawery ,spikerka w reżymowej TVP Gudłaj zdawała z przerażeniem relacje z nieudanych lądowań na lotniskach samolotów znacznie wiekszych niż radziecki Tu : "odeszli na drugi krąg".

#6 kubik

kubik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2016 - 08:42

widzę, że założyciel tematu jest ekspertem do spraw katastrof i był w niejednej komisji śledczej patrząc jakie wywody wysnuwa

#7 ~jim~

~jim~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 22:31

Wybuchy to się dzieją w głowach tych którzy tym się zajmują. Kto śmie podważyć honor polskiego żołnierza i nazwie go kłamcą. Piloci jaka 40 słyszeli zaniżone o połowe komendy z wieży co spowodowało uderzenie w drzewa i ziemie. Jednego już powieszono drugi omal nie zginął w wypadku samochodowym. Nawigatorzy nie mogą zostać przesłuchani bo odesłano ich na drugi koniec rosji. A stosunek Rosji do Polski wyrazil również pan Putin ogłaszając świętem narodowym  dzień wypędzenia polaków z moskwy HOWGH!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 00:17

A dlaczego piloci tutki im nie uwierzyli, że "wyszła mgła" i "nie ma warunków". To zwolennikom wybuchów i parówek najbardziej zależało na ich milczeniu.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 18:07

Niech mi ktoś odpowie ? Zwracam się do tych , którzy jeszcze potrafią myśleć własnym rozumem?Jak wytłumaczyć słabość amerykańskich ponad 100 piętrowych wież z konstrukcji stalowych, które zawaliły się od uderzenia też pasażerskiego samolotu z którego paliworozlane dopełniło całkowitego zniszczenia ogromnych konstrukcji/. Na czym polega trwałość ruskiej bagiennej brzozy i bagiennego gruntu i słabej konstrukcji ruskiego samolotu, który na niskim pułapie zaczepił o brzózkę i spadł na miękką ziemię i rozpadł się na tysiące drobnych kawałków, a ciała pasażerów porozrywało na strzępy? Co tu wchodzi w grę ? Co na to królowa nauki czyli matematyka i fizyka ? 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 19:31

Niech mi ktoś odpowie ? Zwracam się do tych , którzy jeszcze potrafią myśleć własnym rozumem?Jak wytłumaczyć słabość amerykańskich ponad 100 piętrowych wież z konstrukcji stalowych, które zawaliły się od uderzenia też pasażerskiego samolotu z którego paliworozlane dopełniło całkowitego zniszczenia ogromnych konstrukcji/. Na czym polega trwałość ruskiej bagiennej brzozy i bagiennego gruntu i słabej konstrukcji ruskiego samolotu, który na niskim pułapie zaczepił o brzózkę i spadł na miękką ziemię i rozpadł się na tysiące drobnych kawałków, a ciała pasażerów porozrywało na strzępy? Co tu wchodzi w grę ? Co na to królowa nauki czyli matematyka i fizyka ? 

Polecam podręcznik do fizyki w gimnazjum i to szybko zanim "eksperci" Macierewicza i Zalewskiej nie uchwalą nowych praw fizycznych.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:23

Polecam podręcznik do fizyki w gimnazjum i to szybko zanim "eksperci" Macierewicza i Zalewskiej nie uchwalą nowych praw fizycznych.

Zapomniałem poprzednio dodać, iż opinie ludzi za których myśli Petru ,  POwcy i KOdowcyi wasi spece od fizyki i matematyki mnie nie interesują. więc się nie wysilajcie ze swoimi inwektywami

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 20:56

Zapomniałem poprzednio dodać, iż opinie ludzi za których myśli Petru ,  POwcy i KOdowcyi wasi spece od fizyki i matematyki mnie nie interesują. więc się nie wysilajcie ze swoimi inwektywami

A opinie samodzielnie działających pani Grawitacji i pani Konstrukcji z domu Wytrzymałość też nie? Wystarczy ci wiara w pomysły Antosia i jego "ekspertów".

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 21:44

A opinie samodzielnie działających pani Grawitacji i pani Konstrukcji z domu Wytrzymałość też nie? Wystarczy ci wiara w pomysły Antosia i jego "ekspertów".

Prosiłem człowieku ! NIE zależy mi na opinii takich  ''znawców '' jak  ty , którego mózg zmieściłby się w skorupce od kurzego jajka i jeszcze byłaby z tego   g rz e ch o t k a .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 23:08

Wstyd, że to z Białego jest "ekspert", edukacyjny z fizyki.

Od zawsze taki był, czy upadł na głowę?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych