Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

moniecki samorząd

mońki samorząd urząd radni

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jozin bazin~

~jozin bazin~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 09:45

Co sądzicie o monieckim Urzędzie Miejskim i radnych Rady Miejskiej?

Czy sa według was naprawde radnymi, czy tylko świadkami i niemowami, co głosują bez żadnego pomysłu i namysłu?

#2 ~Sikory~

~Sikory~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 20:50

Co sądzicie o monieckim Urzędzie Miejskim i radnych Rady Miejskiej?

Czy sa według was naprawde radnymi, czy tylko świadkami i niemowami, co głosują bez żadnego pomysłu i namysłu?

Grygo do Domu, obiecywał a nic do tej pory nie zrobił, czyba że zamieszanie na sesji - za co każdy na tetrenie gminy się z niego śmieje!Jak się budował to wodę brał ze straży, a teraz ludzie się budują poza obrzeżami i problem z wodą. A jak udokumentował wyjazdy strażaków co tydzień z wodą, kto za to zapłacił, dlaczego mi nie przywiozą do Sikor?!!!Władza górą ale GHygo xzawsze będzie dołem!

#3 ~filip~

~filip~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 12:36

Grygo do Domu, obiecywał a nic do tej pory nie zrobił, czyba że zamieszanie na sesji - za co każdy na tetrenie gminy się z niego śmieje!Jak się budował to wodę brał ze straży, a teraz ludzie się budują poza obrzeżami i problem z wodą. A jak udokumentował wyjazdy strażaków co tydzień z wodą, kto za to zapłacił, dlaczego mi nie przywiozą do Sikor?!!!Władza górą ale GHygo xzawsze będzie dołem!

ja tam nie przepadam za Grygo, ale on o coś jeszcze pyta i czegos dochodzi na radzie, a prawie cała reszta to tylko wchodzi Antałkowi po palcu w d.... :)

#4 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 12:44

ooo widać że Sikory tez po palcu Antałkowi między posladki:) moze bys sie podpisal, to ci Gruby medala jeszcze na dzien strazaka przypnie:)

#5 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 13:24

jak jest kryzys, to radni powinni byc społeczni a nie brac kase z naszych podatkow. moze by sie tak zrzekli tej kasy co bioro ją za nic po tysiac miesiecznie i przenzaczyli na przedszkole albo szpital?

#6 ~motes~

~motes~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 13:51

A co Ty kazik robisz społecznie? Daj dobry przykład :)

#7 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 13:57

A co Ty kazik robisz społecznie? Daj dobry przykład :)

a ja jak pije to za swoje i durnia nie walam za cudze, to chyba bardzo prospoleczne zachowanie? :) jak kumasz Motes? :)

#8 ~Maniek K.~

~Maniek K.~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 14:07

a który wg was radny to najwiekszy moniecki komediant? ja mysle ze Maryjan

#9 ~motes~

~motes~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 14:48

Maniek K. - jak zostaniesz radnym w następnej kadencji, to możesz pokazać, jaki z Ciebie komediant. A teraz mącisz :(

#10 ~Maniek K.~

~Maniek K.~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 21:40

Maniek K. - jak zostaniesz radnym w następnej kadencji, to możesz pokazać, jaki z Ciebie komediant. A teraz mącisz :(

Motes, ty teraz w tej radzie mozesz juz pokazac jaki z ciebie kozak a nie sciemniasz i garsciujesz kase:)

#11 ~byly urzednik~

~byly urzednik~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 20:14

Samorząd w Mońkach to jedna wielka lipa. Każdy tylko ciagnie do siebie a miasto popada w riune. popatrzcie na ulice jak wyglądają. Słowackiego ledwie zrobiona juz się kruszy o studzienkach nie wspomne, bo żal normalnie patrzec co z nimi wyprawiano na tej ulicy. po zimie polatane niektore dziury w drogach a byli sekretarze klepace i mariany sie bawią w tablice na skwerach. Każdy większy deszcze zalewa miasto a gmiona na pomnik zbiera jakby nie miala nic innego do roboty. Chyba temu ze nie ma jak pomyslec od tej ciasnoty w urzedzie, gdzi po kilku przy jednym biurku. Starzy urzednicy za głowe się łapia od tego tłumu zatrudnianych po znajomosci i po kilku przy jednym nbiurku. bo miejsca nie ma.

Szyderstwo normalnie jakies i Mońkowyje.

#12 ~Kulturalna~

~Kulturalna~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 20:53

Samorząd w Mońkach to jedna wielka lipa. Każdy tylko ciagnie do siebie a miasto popada w riune. popatrzcie na ulice jak wyglądają. Słowackiego ledwie zrobiona juz się kruszy o studzienkach nie wspomne, bo żal normalnie patrzec co z nimi wyprawiano na tej ulicy. po zimie polatane niektore dziury w drogach a byli sekretarze klepace i mariany sie bawią w tablice na skwerach. Każdy większy deszcze zalewa miasto a gmiona na pomnik zbiera jakby nie miala nic innego do roboty. Chyba temu ze nie ma jak pomyslec od tej ciasnoty w urzedzie, gdzi po kilku przy jednym biurku. Starzy urzednicy za głowe się łapia od tego tłumu zatrudnianych po znajomosci i po kilku przy jednym nbiurku. bo miejsca nie ma.

Szyderstwo normalnie jakies i Mońkowyje.

W gminie to jeszcze da się żyć, ale co u nas w osrodku Kultury wyprawia osobisty Wachowski burmistrza. wiem bo pracowalam. Na nic kasy nie ma a budynek najpaskudniejszy w całym powiecie. Za to dyrektor najladniejszy, przynajmniej sam tak uwaza. Nic tylko gwiazde na komin posadzić, a wtedy to już każda choinka na Boze Narodzenie wymięknie.

#13 ~luna~

~luna~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 19:27

Chyba nadal pracujesz :) Udajesz kogoś, kim nie jesteś. Jeśli piszesz "... co u nas w osrodku ... wiem bo pracowalam". Chciałabyś być "najladniejsza"?

#14 ~Kulturalna~

~Kulturalna~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 20:58

Chyba nadal pracujesz :) Udajesz kogoś, kim nie jesteś. Jeśli piszesz "... co u nas w osrodku ... wiem bo pracowalam". Chciałabyś być "najladniejsza"?

nie dam rady byc najladniejsza , bo najladniejszy jest osobisty Wachowski i najmądrzejszy jest on tez i najinteligentniejszy i najbystszejszy i najobrotniejszy i wogole on gwiazda jest polnocna i poludniowa i blask bije od niego taki, ze trzeba okulary nakladac jak sie jest blizej niz metr albo beret z antenka jako piorunochron. przejdz kiedy koło MOK wieczorem to zobaczysz sama jak latarnie bledna kiedy on sie wychyla z okna. taki z niego star, ze nawet ringo starr przy nim wymieka i star wars wymięka i barbara streisand wymięka i mikolaj kopernik i swistak tez:)

#15 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:19

Tyle nas kosztują - diety rok 2012:

Danuta Godlewska - 5092 zł,

Cezary Grygo - 3800 zł,

Barbara Iwanicka - 6536 zł,

Edward Klepacki - 20 064 zł,

Zdzisław Koda - 4 408 zł,

Michał Magnuszewski - 4256 zł,

Leszek Markowski - 5890 zł,

Ryszard Rogalski - 5814 zł,

Barbara Sajkowska - 4560 zł,

Halina Skibicka - 4560 zł,

Edward Tekień - 6688 zł,

Agnieszka Wędołowska - 6004 zł,

Czesław Wiszowaty - 6384 zł,

Edward Woźniewski - 7448 zł.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 15:43

Tyle nas kosztują - diety rok 2012:

Danuta Godlewska - 5092 zł,

Cezary Grygo - 3800 zł,

Barbara Iwanicka - 6536 zł,

Edward Klepacki - 20 064 zł,

Zdzisław Koda - 4 408 zł,

Michał Magnuszewski - 4256 zł,

Leszek Markowski - 5890 zł,

Ryszard Rogalski - 5814 zł,

Barbara Sajkowska - 4560 zł,

Halina Skibicka - 4560 zł,

Edward Tekień - 6688 zł,

Agnieszka Wędołowska - 6004 zł,

Czesław Wiszowaty - 6384 zł,

Edward Woźniewski - 7448 zł.

One  i  Oni   patrza  na  Monki  przez  pryzmat  zlotowki   i  takie  sa  skutki  .  Zlotowki  okaza  sie  jednak  obolami  .

#17 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 07:15

Klepacki - 20 064 zł, ??

Za co, pytam za co?

#18 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 07:58

skąd te róznice?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:41

Bardzo wielkiea to kasa. Niech tylko maja swoje zdanie. koncert Madonny 6ml zł  = 1/5 budżetu Moniek

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:08

To Madonna w Mońkach była. Kuźwa nie wiedziałam pewnie w odpust grała, kiedy ja lody sprzedawała nad morzem. Ja pierdziele normalnie żenua a nic nie mówili że ona przyjedzie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mońki, samorząd, urząd, radni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych