Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

149 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 06:44

Artykuł napisany jest bardzo tendencyjne. Obie Panie myślały że stołki są wieczne? Nie wiedziały na co się decydują? Obie zastąpiły nieudaczników? A teraz jedynie w powiecie się nadają? W innych instytucjach też jest kadencyjność i jakoś ludzie z tym żyją, nie ma płaczu. A jeśli twierdzą że są takie świetne to na forum dowiedzą się co im zarzucają pracownicy, bo otwarcie nie każdy powie.      I zdziwią się bardzo a ich saoocena może być wysoce zachwiana. Wyjątkowi i niezastapieni - ile takich w Mońkach cudownych bez klasy.

#2 ~ono~

~ono~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 07:00

To jeszcze kogoś takie rzeczy dziwią? Artykuł o czymś co jest rzeczą normalną. Stanowiska kierownicze nie są za kwalifikacje i doświadczenie, ale za kolesiostwo.

#3 ~J. Owsiejczuk~

~J. Owsiejczuk~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:06

pan daniszewski ( pisownia celowa) w poprzedniej pracy też nękał pracowników i tych bez koniczynek w klapie zamęczył - musieli odejść. Proszę się nie łudzić, tu też tak będzie. Panie pewnie nie piją - on pijaków nie rusza.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:47

Dobra zmiana. Damy rade.

#5 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:54

Pani Redaktor, nie zna się Pani na tym, o czym pisze i wprowadza Pani czytelników w błąd. W konkursach na dyrektorów szkół staż kierowniczy nie jest wymagany. Konieczny jest jedynie ukończony kurs z zarządzania oświatą

#6 ~Z Korycina~

~Z Korycina~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:54

ten człowiek jak był "derektorem Łordu" w Białym dał się też poznać jak jego partia Gumofolców przy jego pomocy obsadza swoich ambitnych "inteligentów". Wystarczy popatrzeć na tą twarz - non coments. Ale mieszkańcy powiatu jeśli wybrali mogą również i pogonić, niech dalej pilnuje krowiego ogona, to najlepiej przez kilkadziesiąt lat mu wychodziło. By poznać bardziej tego "celebryta" z Knysyna odsyłam na You Tube.

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 09:35

A już tym Paniom dziękujemy,może lepiej być młodym i ambitnym niż wiekowym i niemogącym oderwać się od stołka,

#8 ~Janek K.~

~Janek K.~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 14:03

sitwa gumofilców i fikcyjne konkursy

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 15:36

ale on ma debilnie falszywe oczy........

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 19:35

Od zawsze tak było.Kazdy powinien mieć szansę.

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 19:40

Wszędzie robi się konkursy, to normalne.

#12 ~kundel bury~

~kundel bury~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 21:54

tendencyjny artykul - a pani Kulikowska poprzednia staroscina niech sie wypowie jak długo sie znaja z poprzednia/obecna dyrektor??? i czy nie zatrudniała własnie miernych biernych ale za to znajomków??
kuratorium ocenia?? smiech na sali.. bagno i wodorosty cała ta sitwa nauczycielska co rzadziala w monkach

gazeta za to widac lubi "po lebkach " temat opisac i nekac nieprzyjaciół własnych przyjaciół

KARUZELA STOLKOW???? hahaha. niech autorka Julia Szypulska popatrzy co sie wyrabnia stopien wyzej w administracji.....

bezprawie i reformowanie.... a tu: konkurs ogłaszają!!!! skandal hahahaha

#13 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 22:28

No nie mogę liceum padnie :((((. A taka fajna dyrektorka i bez ambicji nawet, i mogłaby tak jeszcze długo z 10 lat na emeryturze nawet. Heh. A na Dyrektora Poradni niech wystartuje synowa byłej Pani Dyrektor, mogła do pracy zostać zatrudniona bez wymaganego wykształcenia to i na Dyrektora pewnie może. A swoja drogą - ale ten Zarząd ma tupet !!! Konkurs ogłosić!!! I co zwykłymi pracownikami teraz będą!!!No się zmarnują kobiety jak nic, a Mońki przez to też. Może radio jakieś niech przyjedzie, albo choć KOD.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 06:53

po przeczytaniu takiego artykułu bez wachania założyłbym sprawę dla pani pseudoredaktor julicie. autor artykulu juz w tytule sugeruje nepotyzm - PRZED JAKIMKOLWIEK ROZSTRZYGNIECIEM. Sama Pani pisze, że nawet jeszcze nikt sie nie zglosil. drugi zarzut - sugeruje, że ko zakończeniu umowy NIE TRZEBA WCALE OGLASZAC KONKURSOW. To dla mnie jest wcale nie pojete jak nisko może byc poziom dziennikarstwa. Proszę sobie wpisac na stronie wspolczesnej w wyszukiwarce "zatrudniony/a bez konkursu".

Głupio co? Czyli konkurs w jednym przypadku trzeba ogłaszac a w innym nie. Tak pani julito?

#15 ~Jan Owsik Psikutaz~

~Jan Owsik Psikutaz~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 07:35

Ja jestem za starostą - pięknie wygląda i tak samo dobrze reprezentuje swoje stanowisko. Ma klasę. Dobra osoba na to stanowisko. I ta prezencja. Jako mieszkańcy jesteśmy dumni że nas reprezentuje Pan Daniszewski.

Jesteśmy z Tobą wujku.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 08:38

A ja mam tylko jedno pytanie do Pana Starosty DLACZEGO TAK PÓŹNO zaczynasz gnać tą Downarsko-Moniecko sitwe?

#17 ~Prenumerator Współczesnej~

~Prenumerator Współczesnej~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 09:42

ja się zapytam GAZETY:
czemu nie opisuje karuzeli stolków np w PGR Knyszyn Zamek???? takie wspaniałe kwalifikacje ma obecny szef w porównaniu o poprzedniego... ze to musiała być dobra zmiana.

nie wspomne o okolicznych instytucjach państwowych (głównie rolniczych ze względu na to gdzie żyjemy) - jakie nowi szefowie mają kwalifikacje? jakie konkursy wygrali? ilu ludzi pozwalniano aby wziąść nowych i niedoświadczonych prosto z ulicy?
niech szanowna AUTORKA sratykułu coś o tym napisze i da ODPOWIEDNIO MOCNY tytuł. Jezeli konkurs nazywa karuzelą stołków to się boję co Jej przyjdzie do głowy w tym temacie??

#18 ~Prenumerator Współczesnej~

~Prenumerator Współczesnej~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 09:44

Myślę też że PRZEPROSINY Gazety byłyby na miejscu - za taki gó.... paszkwil to najmniejszy przewidziany wymiar kary.

#19 ~przyjezdny~

~przyjezdny~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 11:47

W tym całym artykule zapomniała pani dawna starosta dodać, że dyrektorka najpierw była w Goniądzu i jak wyszło , że jest posłuszna to dali ją do Moniek, okoliczności jej konkursu są wszystkim znane. a przypadkiem mąż dyrektorki w Goniądzu dostawał wszystkie przetargi na drogi od męża starosty. to i teraz się wszystkim skończyło. a do stołka to nikt nie jest przyspawany i niezastąpiony, co pokazali mieszkańcy powiatu i gminy państwu staroście i burmistrzowi.

#20 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 13:06

Dobrze by było by jeszcze w jedynce dyrektorkę wymienić bo już chyba z 15 lat sie zasiedziała.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Starostwo ogłasza konkursy, Konkursy w starostwie, Mońki, Daniszewski, starosta, fachowiec z koziej d..., monki Andrzej FraDaniszewski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych