Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

149 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 14:10

pan daniszewski ( pisownia celowa) w poprzedniej pracy też nękał pracowników i tych bez koniczynek w klapie zamęczył - musieli odejść. Proszę się nie łudzić, tu też tak będzie. Panie pewnie nie piją - on pijaków nie rusza.

odezwał się ten co za 500+ pomagał zdawać ? i się skończyło...

#22 ~cham~

~cham~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 15:03

ja bym wypisał tu (jakbym znał) wszystkich mianowanych przez poprzednią staroscinę i wskazał jakie mieli "kwalifikacje".
szamboelitę trzeba wreszcie wywiesc szambowozem na oczyszczalnie. !

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 15:57

A ja mam pytania, kto wybrał starostę? dlaczego panie mają być dyrektorami bez konkursu? czy zarząd powiatu narusza prawo? i co gazeta reklamuje, nikt nie powiedział że dyrektor to stanowisko do emerytury, a może jakie osiągnięcia ma pani dyrektor? może zamiast osiągnięć równia pochyła szkoły, już od dawna miejscowi wysyłają swoje pociechy do  innych miast na nauki, może w tej szkole poziom to dno, proszę zapoznać się z rankingami szkół średnich, i to może jest wyjaśnienie decyzji zarządu

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 16:52

A może kto wie kto jest tym/tą młodą zdolną osobą bez kompetencji co musi się teraz sprawdzić w dyrektorowaniu?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 17:05

A może kto wie kto jest tym/tą młodą zdolną osobą bez kompetencji co musi się teraz sprawdzić w dyrektorowaniu?

nikt. to zalezy kto sie zgłosi do konkursu. no chyba ze sie przyzwyczailas do poprzednich zwyczajów... i myslisz ze dalej tak jest.

#26 ~Z Korycina~

~Z Korycina~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 18:54

ten człowiek jak był "derektorem Łordu" w Białym dał się też poznać jak jego partia Gumofolców przy jego pomocy obsadza swoich ambitnych "inteligentów". Wystarczy popatrzeć na tą twarz - non coments. Ale mieszkańcy powiatu jeśli wybrali mogą również i pogonić, niech dalej pilnuje krowiego ogona, to najlepiej przez kilkadziesiąt lat mu wychodziło. By poznać bardziej tego "celebryta" z Knysyna odsyłam na You Tube.

Lepiej być Gumofilcem niż oszustem, złodziejem i oszczercą...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:08

Zarząd powiatu jest już dogadany i ustawił kryteria konkursu pod nowy desant goniądzki. Co na to kurator?

#28 ~super Tadek~

~super Tadek~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:43

Zarząd powiatu jest już dogadany i ustawił kryteria konkursu pod nowy desant goniądzki. Co na to kurator?

... sie wypowie jak sie pokonsultuje z juz-nie-super-niania i reszta szamboelity. niedawno przeciez zgodnie zamkneli szkole podstawowa ...

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:59

nikt. to zalezy kto sie zgłosi do konkursu. no chyba ze sie przyzwyczailas do poprzednich zwyczajów... i myslisz ze dalej tak jest.

nie rozśmieszaj bo mam zajady na ustach i nie mogę sie śmiać.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 20:39

A ja mam pytania, kto wybrał starostę? dlaczego panie mają być dyrektorami bez konkursu? czy zarząd powiatu narusza prawo? i co gazeta reklamuje, nikt nie powiedział że dyrektor to stanowisko do emerytury, a może jakie osiągnięcia ma pani dyrektor? może zamiast osiągnięć równia pochyła szkoły, już od dawna miejscowi wysyłają swoje pociechy do  innych miast na nauki, może w tej szkole poziom to dno, proszę zapoznać się z rankingami szkół średnich, i to może jest wyjaśnienie decyzji zarządu

Wreszcie ktoś przejrzał na oczy ,ale trzeba właśnie postawić jeszcze jedno pytanie gdzie ci wybitni nauczyciele posyłają dzieci do średnich szkół czyżby mońki nie podrodze ,a koryto dla nich po drodze  na miejscu dziwny ten świat no nie!!!!!! Jeszcze trochę i będzie jak w Goniądzu wyfgasić szkołe i basta.

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 21:11

To wyznaczeni kandydaci są z byłego liceum w Goniądzu i z Ośrodka Wychowawczego?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 21:24

To wyznaczeni kandydaci są z byłego liceum w Goniądzu i z Ośrodka Wychowawczego?

Co ty? To będzie utczciwy i demokratyczny konkurs. Przecież mamy dobrą zmiane...

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 22:12

nie rozśmieszaj bo mam zajady na ustach i nie mogę sie śmiać.

nie liż du... nikomu to zajadów nie będziesz miał

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 07:03

Studnia na derektora.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 08:13

Jest to Krzysztof ... (zawsze prawdomówny i dotrzymujący słowa głównie wyborcom)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 08:59

nie liż du... nikomu to zajadów nie będziesz miał

Znasz to z własnego doświadczenia?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 09:33

Studnia na derektora.

Jest to Krzysztof ... (zawsze prawdomówny i dotrzymujący słowa głównie wyborcom)

Chyba oni się nie nadają

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 09:38

No, nie wiem czy osoby karane prawomocnymi wyrokami mogą być dyrektorami szkoły?

#39 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 18:00

Chyba oni się nie nadają

No, nie wiem czy osoby karane prawomocnymi wyrokami mogą być dyrektorami szkoły?

Mają poparcie w zarządzie. Ale Krzysztof musi zrezygnować z mandatu.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 18:38

Ja bym obstawiał pana Arka.

Nauczyciel historii z dużym doświadczeniem,pełnił funkcje dyrektorskie,ma duże znajomości.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Starostwo ogłasza konkursy, Konkursy w starostwie, Mońki, Daniszewski, starosta, fachowiec z koziej d..., monki Andrzej FraDaniszewski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych