Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

149 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 15:21

Ja bym obstawiał pana Arka.

Nauczyciel historii z dużym doświadczeniem,pełnił funkcje dyrektorskie,ma duże znajomości.

Prawdą jest tylko ostatnie. Chyba starosta nie jest aż taki głupi żeby brać sobie aż takie kłopoty na głowę.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 16:00

starosta (zarzad ....) zapewne nie jest ...
całe to goniadzkie zamieszanie wywolane  jest po to aby odwrocic uwage od chamskiej manipulacji jakiej sie dopuszczono w "artykule" stworzonego pod patronatem lokalnych gwiazd szkolnictwa i szamboelit lokalnych....

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 16:58

starosta (zarzad ....) zapewne nie jest ...
całe to goniadzkie zamieszanie wywolane  jest po to aby odwrocic uwage od chamskiej manipulacji jakiej sie dopuszczono w "artykule" stworzonego pod patronatem lokalnych gwiazd szkolnictwa i szamboelit lokalnych....

Goniądzki radny z zarządu ostro pracował żeby staż nie był wymagany.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 18:29

Ja bym obstawiał pana Arka.

Nauczyciel historii z dużym doświadczeniem,pełnił funkcje dyrektorskie,ma duże znajomości.

i nieposzkalowaną opinie

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 11:20

Uważam, że to bardzo dobry starosta i bardzo dobrze zarządza powiatem oraz ludźmi i tylko zawistnicy sadzają mu szpile w tyłek.

#46 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 12:05

Również myślę, że Pan Daniszewski jest dobrym starostą i utczciwym człowiekiem i dobrze rządzi powiatem. Co zresztą widać.

#47 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 14:11

Zapewne ci Wasi Czytelnicy - donosiciele, to państwo K. Żal koryta, żal d... ściska :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 15:25

Zapewne ci Wasi Czytelnicy - donosiciele, to państwo K. Żal koryta, żal d... ściska :D

Znów AS szos i procentów doniósł cudzymi rękami? Teraz na starostę? On i tak nie ma szansy na stołek dyrektora, chyba że chce wsadzić spadki z białostockiego PO.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:47

Tak,chcę wsadzić.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 20:42

kiedy to ich z tych gowniar pogonią

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 21:00

Pani Kulikowska też była bardzo dobrym starostą i powiat za jej rządów dynamicznie się rozwijał.

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 21:04

teraz za dobrej zmiany goniądz i mońki rozwijają się szybciej.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 21:21

teraz za dobrej zmiany goniądz i mońki rozwijają się szybciej.

Bo mają lepszą rozwijałkę i rozwijają się także prościej i lepiej. I w słuszną stronę.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 21:35

Pani Kulikowska też była bardzo dobrym starostą i powiat za jej rządów dynamicznie się rozwijał.

Zmień dilera, dobrze ci radzę, bo bredzisz!!!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 22:09

Może w porównaniu z obecnym, ale lepiej się rozwijały za rządów Męczkowskiego i wcześniej Paniczki.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 22:12

Ja też twierdzę i uważam, że Pani Joanna Kulikowska była najlepszym starostą na przestrzeni istnienia naszego powiatu.

#57 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:02

Ja też twierdzę i uważam, że Pani Joanna Kulikowska była najlepszym starostą na przestrzeni istnienia naszego powiatu.

Dobrze ci zapłaciła za pisanie takich głupot...i co niby ona takiego zrobiła? Proszę mi napisać. Może jeszcze jej mąż "rozwinął" gminę Goniądz? Nie bądź śmieszny, człowieczku :)

#58 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:59

Oczywiście, że rozwinął. W przeciwieństwie do tego, co jest teraz był dobrym burmistrzem i gospodarzem gminy.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:54

Ogłoszenie konkursów to jedna z lepszych decyzji Starosty.

#60 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 09:14

Moim zdaniem najlepsza. Powinien przewietrzyć to nauczycielskie środowisko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Starostwo ogłasza konkursy, Konkursy w starostwie, Mońki, Daniszewski, starosta, fachowiec z koziej d..., monki Andrzej FraDaniszewski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych