Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

motywacja pracowników

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kassia~

~kassia~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 10:55

co najbardziej maotywuje pracowników poza pieniędzmi? czy np. wspólne wyjazdy są motywujące czy to tylko działanie chwilowe?

#2 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 12:18

wyjazdy są świetne :) tylko żeby je dobze ozrganizowac, najlepiej zleć jakiejś zewnętrznej firmie , wszyscy będą się mega bawić

#3 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 12:38

najlepsze integracje są z Agencją Power, maja moc pomysłów a kreatywność w wymyślaniu nowych eventów zawsze mnie zaskakuje :)

#4 thomas

thomas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 10:43

sądzę, że w takich miejscach jak kfc czy mcdonalds ciężko mówić o czymś takim jak motywacja pracowników;)

#5 ~bigos7~

~bigos7~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 12:19

Dobrym sposobem na motywacje jest dofinansowanie szkoleń dla pracowników np. szkolenia flotowe lub z bezpiecznej jazdy, organizuje je np. szkoła jazdy sjmk.pl/ , nie musi być to pełna kwota może być np. 70% wartości kursu, albo 50%, zazwyczaj też firma ma większe szanse wynegocjowania zniżki niż gdyby pracownik sam chciał się na takie szkolenie zapisać, dlatego to się naprawdę opłaca i na pewno spotka się z zadowoleniem pracowników :)

#6 ~Maranda~

~Maranda~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 10:18

Poza pieniędzmi proponuję inwestycję w pozapłacowe formy motywacji...

Wyjazdy to świetna sprawa, ale tak jak mówisz- nie wystarcza to na zbyt długo.

Polecam współpracę z firmami corporate wellness. My zatrudniliśmy taką u siebie, bo znajomi HRowcy nam polecali i pomysł sprawdzony w 100 % ;)

#7 bartolek

bartolek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 październik 2016 - 08:14

zawsze fajną opcją jest jakieś wyjście (na obiad, kolacje, piwo, mecz) to integruje i stwarza tematy do rozmów.

#8 ~Clair~

~Clair~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 17:49

Poza pieniędzmi proponuję inwestycję w pozapłacowe formy motywacji...

Wyjazdy to świetna sprawa, ale tak jak mówisz- nie wystarcza to na zbyt długo.

Polecam współpracę z firmami corporate wellness. My zatrudniliśmy taką u siebie, bo znajomi HRowcy nam polecali i pomysł sprawdzony w 100 % ;)

Jakaś sprawdzona firma wellness do polecania? bo rozglądam się za kimś wiarygodnym i zaufanym, a w internecie za wielu informacji na ten temat niestety nie mogę znaleźć... ;/

#9 ~Maranda~

~Maranda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 23:41

Jakaś sprawdzona firma wellness do polecania? bo rozglądam się za kimś wiarygodnym i zaufanym, a w internecie za wielu informacji na ten temat niestety nie mogę znaleźć... ;/

Ja współpracuję z care solutions już kolejny projekt, na początku nie wiedziałam jak to wszystko wyjdzie, bo pierwszy raz inwestowałam w coś takiego, ale okazuje się, że to było świetne posunięcie! Pracownicy zadowoleni, na rekrutacjach odpowiednia frekwencja, dobra atmosfera w pracy...czego chcieć więcej! :)

#10 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:33

Wprowadzenie elastycznych godzin pracy (pozwolić pracownikom wybrać o której godzinie chcą zaczynać prace np. w przedziale 8-10 lub 8-12) wprowadzenie szkoleń motywacyjnych (u nas w firmie takie szkolenia odbywają się średnio co pół roku) no i oczywiście wynagrodzenie powyżej minimalnej krajowej ;)

#11 ~tomek499~

~tomek499~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:51

Wynagrodzenie, ale też dobra atmosfera w pracy, to są główne czynniki. U mnie jeszcze świetnie działają karty benefitowe (mam Biznes Benefit). 

#12 ~Nowa~

~Nowa~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:39

Dobrą motywacją dla pracownika zawsze jest dobre wynagrodzenie. Nie znam lepszej motywacji. A pracodawcy często o tym zapominają. Mają wymagania z kosmosu i oczekują pełnej dyspozycyjności a oferują minimalną krajową :)

Zdecydowanie! To ma podstawowe znaczenie, reszta jak benefity zdrowotne czy karty sportowe, dopłaty do kursów i szkoleń to dodatki.

#13 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:50

Wynagrodzenie, ale też dobra atmosfera w pracy, to są główne czynniki. U mnie jeszcze świetnie działają karty benefitowe (mam Biznes Benefit). 

Nasza firma zatrudnia jakieś 50-60 osób. Mamy opiekę zdrowotną Medica Asisstance, a wiem, że HR planują karty sportowe. Z opcji zdrowotnej jestem zadowolona, a jaką firmę polecacie w temacie sportu?

#14 ~Adamon~

~Adamon~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 09:55

Wiadomo, że dobra wypłata, ale to nie wystarczy – fajne pomysły znalazłem w tym artykule goodpoint.blog/materialne-niematerialne-narzedzia-motywowania-pracownikow - żałuję, że w mojej pracy nie za bardzo mogę się wykazać swoimi umiejętnościami (w szczególności znajomością języków obcych), przydałby się też jakiś kurs zewnętrzny, bo czuję, że stoję w miejscu, a może nawet i się cofam. Co do wyjazdów integracyjnych to nie jestem ich fanem – praca to ma być praca, sam sobie chcę organizować swój wolny czas.

#15 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 15:58

U mnie w pracy dawali karty Biznes Benefit i te działają świetnie. Ostatnio pożyczyłam bratu bo wychodził na miasto i znalazł świetną zniżkę do Dagrasso, zaoszczędził aż 20% na cały rachunek. Fajnie że karty nie są imienne więc to nie był problem.

#16 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 14:47

U mnie to najczęściej są różne imprezy integracyjne, był nawet wypad na grzyby. A z benefitów stałych to zdalna obsługa informatyczne iME (imeworldwide) , czyli coś w rodzaju zdalnego pogotowia komputerowego.

W sumie fajna sprawa dla osób, które nie są bardzo dobre w radzeniu sobie z problemami z kompem.

#17 Daniszek

Daniszek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 09:47

Cóż, wszystko fajnie, ale jednak główną motywacją dla pracownika są pieniądze...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych