Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 13:00

A co Kołnierewicz takiego powiedział że taka wrzawa wokół tej wypowiedzi. Przecież policja na całym świecie korzysta z anonimów i donosów i zachęca do spełniania obywatelskiego obowiązku.

#2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 14:46

Media dzisiaj są bardzo chore. Na siłę szukają i wymyślają sensacje. Poseł Kamińska wylatała w 2018r. po całym świecie 56 tys. z pieniędzy podatnika i to jest sensacja (na 80 tys. wylatane przez wszystkich 14 posłów z Podlasia łącznie) SENSACJA

#3 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 14:50

Media dzisiaj są bardzo chore. Na siłę szukają i wymyślają sensacje. Poseł Kamińska wylatała w 2018r. po całym świecie 56 tys. z pieniędzy podatnika i to jest sensacja (na 80 tys. wylatane przez wszystkich 14 posłów z Podlasia łącznie) SENSACJA

Żadna.

Senator z PiS Anna Maria Anders wylatała 610 tysięcy za połowę 2016 i cały 2017 rok. W zasadzie tylko do USA.

Więc masz rację, że na siłę się tej Kamińskiej czepiają.

#4 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 15:47

Żadna.

Senator z PiS Anna Maria Anders wylatała 610 tysięcy za połowę 2016 i cały 2017 rok. W zasadzie tylko do USA.

Więc masz rację, że na siłę się tej Kamińskiej czepiają.

Kaśka , nie bądż zazdrosna, bo szkodzisz urodzie.

#5 ~wfe~

~wfe~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 17:22

Przestańcie. Robią dyscyplinarkę pod publiczkę i tyle. Nic z tego nie będzie. Taki pc na wodę fotomontaz jak z Zielinikiem i ochrona jego domu itd.

#6 ~bo~

~bo~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 17:48

Przestańcie. Robią dyscyplinarkę pod publiczkę i tyle. Nic z tego nie będzie. Taki pc na wodę fotomontaz jak z Zielinikiem i ochrona jego domu itd.

Wstąp do Policji- od razu zostaniesz dochodzeniowcem sluzbowym, a nie anonimowym.

#7 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 19:51

Kaśka , nie bądż zazdrosna, bo szkodzisz urodzie.

Od mojej urody to serdecznie proszę się odjaniepawlić.

#8 ~de~

~de~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:59

Żałosny.....wsyd

#9 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 15:27

Bardzo lubię takie kontrole policji przez policję z udziałem samego zainteresowanego.
Poprzednio Komenda Główna kontrolowała swego szefa.
Ha, ha, ha.
Nad wszystkim czuwa gospodarz Zieliński,
on nie da krzywdy zrobić nikomu.

#10 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:37

Czy ktoś wie o co chodzi w  tym miesięcznym postępowaniu, bo ja nie.
Miesiąc będą wyjaśniali nie bardzo wiadomo co. Jak komendant główny chce jeszcze raz posłuchać głupawego tekstu Kołnirowicza karierowicza, to jest stale dostępny w internecie.
Wygląda mi to na czynności pozorne i przeciąganie sprawy, którą i tak Zieliński każe umorzyć.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:20

pa pa  Wieprzyku !

#12 ~bo~

~bo~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:46

Czy ktoś wie o co chodzi w  tym miesięcznym postępowaniu, bo ja nie.
Miesiąc będą wyjaśniali nie bardzo wiadomo co. Jak komendant główny chce jeszcze raz posłuchać głupawego tekstu Kołnirowicza karierowicza, to jest stale dostępny w internecie.
Wygląda mi to na czynności pozorne i przeciąganie sprawy, którą i tak Zieliński każe umorzyć.

Ploty, ploty, ploty naglaśniane przez slugusów tych chcących aby bylo tak jak było. Za pozno, bo to się nie wróci, 

#13 ~poleszuk~

~poleszuk~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:06

Ploty, ploty, ploty naglaśniane przez slugusów tych chcących aby bylo tak jak było. Za pozno, bo to się nie wróci, 

Jak nie wróci, jak wróciło.

W 2006 i 2007 Pan Minister Zieliński działał tak samo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych