Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepsze konto bankowe to JAKIE?

najlepsze konto bankowe darmowe konto bezpłatne konto tanie konto tani rachunek osobisty

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aress~

~aress~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 00:37

Hej!

Zaczynam swoja pierwsza prace i potrzebuje załozyc konto w banku.Nie chce mi sie studiowac tych wszystkich informacji.Gdzie macie konto i jakie jest najlepsze konto bankowe??

#2 elluin

elluin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 01:05

Najlepsze konto bankowe to w tej chwili zdecydowanie konto w Alior Sync. Wygrywa prawie we wszystkich rankingach kont. Sam korzystam z niego od ponad roku i przede wszystkim jest WYGODNE i 100% bezpłatne - nie płacisz nic ani za prowadzenie, ani za kartę, nie wymagają od Ciebie żadnych wpływów na konto ani nic z tych rzeczy. W dodatku można je założyć przez Internet całkowicie. Zresztą sam sprawdź szczegóły:(reklama)

#3 85anna

85anna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 10:03

każdy ma inne wymagania. Myślę, że ważny jest brak opłat i darmowe wypłaty z bankomatów. Może mbank?

#4 aligator

aligator

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 20:05

Najlepsze konto to takie które jest darmowe xD

#5 thomas

thomas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 10:44

może dla studenta:)

#6 bled3

bled3

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 11:55

Smart bank

#7 bled3

bled3

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 22:26

Pierwszym co przychodzi na myśl, gdy myślimy o zaletach kont oszczędnościowych jest możliwość odpowiedniego dopasowania ich do naszych potrzeb. Umieszczając nasze fundusze na rachunku oszczędnościowym nie musimy zostawiać ich tam na z góry ustalony czas, zamiast tego, mamy do nich dostęp, kiedy tylko ich potrzebujemy, a ich wypłata nie wiąże się z utratą odsetek – rosną one z każdym dniem.

Taka „elastyczność” ma naturalnie swoje wady, dla tego tak trudno wybrać najlepsze konto.

Owszem – mamy dostęp do pieniędzy w każdym momencie, ale wiąże się to z tym, że proponowane przez banki oprocentowanie jest niższe, niż w przypadku klasycznych lokat bankowych.

#8 marszu91

marszu91

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 15:57

Ostatnio założyłem konto w ING ze względu na promocje.

#9 Więcek

Więcek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 14:03

Myślę że wystarczy popytać znajomych gdzie mają konto. Wśród moich przeważa mBank. Zresztą podobnie jest gdy chodzi o bankowość biznesową (MSP) i korporacyjną. Ja mam u nich konto osobiste i firmowe. Zaletą konta firmowego jest usługa mKsięgowości, oraz konto dopasowane do działalności handlowej mbank.pl/msp-korporacje/finansowanie-handlu/gwarancje/ .

#10 ~vanhalen~

~vanhalen~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 18:09

Ja do założenia konta polecam Raiffeisen Polbank. Mam tam i konto osobiste i firmowe. Fajną sprawą jest dobra karta debetowa którą dają, najważniejsze dla mnie - ma transakcje przez internet

#11 mati331

mati331

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:34

ja przeszedłem z ing do getin banku i jak narazie jestem zadowolony

#12 ~marika1234~

~marika1234~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 12:23

ja mam w getinbanku, wybralam bo ichnia karta debetowa bardzo mi odpowiadal warunkami

#13 ~siwiela~

~siwiela~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 20:29

Nie ma najlepszego konta bankowego. Zależy co komu pasuje. Ja właśnie założyłam konto wspólne w toyota banku żebyśmy z narzeczonym mieli wspólny budżet. Bardzo dobra opcja. wygodna jest

#14 ~zigrin~

~zigrin~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 19:23

Najlepsze to zawsze "to inne" ;) A tak serio to polecam CI raiffeisen polbank. Konto super, bankowość elektroniczna bombowa, nie ma żadnych problemów

#15 ~canadianDevil~

~canadianDevil~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:15

Dla mnie najlepszym kontem osobistym jest to w toyota banku, założyłem bo skusiła mnie promocja na zwrot kasy za paliwo (nawet 600 zł więc niemało)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych