Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najlepszy prezent dla malzenstwa na 5 rocznice slubu?!

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaczuszka

Kaczuszka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 16:02

Czesc dziewczyny zastanawiam sie co mozna dać malzenstwu na 5 rocznice slubu? Moje mysli kraza wokol czegos standardowegp czyli np. posciel, ale rowniez mniej standardowego np. ladne perfumy plus rocznica opisana w gazecie w lokalnej gazecie na pamiatke i ostatni moj pomysl krazy wokol czegos bardziej szalonego. Z racji ze jest to raczej wyluzowana i "postepowa" para myslalam tez o jakims moze jakims sex-gadzecie? Co sadzicie? Macie jakies pomysly bo nie mam zbyt duzo czasu? 

#2 sandraWWA

sandraWWA

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 sierpień 2015 - 12:49

witam cie kaczuszka chyba juz "po ptokach" bo juz weekend i zapewne masz juz prezent na impreze, jednak jakbys nie miala jeszcze zrobionego shoppingu to mam pewne sugestie bo trzeba pamietac iż jest to niezwykla chwila (jesli para jest szczesliwa) i wypada zadbac aby czuli sie wyjatkowo w rocznice wiec raczej w gre wchodzi jakis wyszukany prezent.

Najlepiej jakby byl przydatny i sluzyl przez wiele lat badz do konca zycia przypominal ich szczesliwe chwile. Mam na mysli album ze zdjeciami np. z podpisami, mozesz kupic np. obraz na sciane, kosz z wykwintnymi slodkosciami. Jesli jubilaci sa koneserami dobrej kawy to sugerowalabym np. ekspres do kawy. Jesli chodzi o seks zabawke i masz czas to mozesz np. kupic nieordynarny masazer dla par na swiat doznan pl. Mozesz tez kupic osobne prezenty w zaleznosc od zainteresowan pary. Mam nadzieje, ze choc troszke pomoglam.

Powodzenia

#3 Kaczuszka

Kaczuszka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2015 - 13:09

Bardzo ślicznie  Tobie Sandra dziękuję za sugestie :). Na szczęście mam jeszcze chwilę czasu bo party za tydzień. Trochę panikuję, bo dużo pracuję i nie mam czasu na długie chodzenie po sklepach i zastanawianie się co kupić, teraz już mi się obraz zarysował. Postawię może na dwa prezenty jeden "normalny" drugi "łóżkowy". pozdrowionka i milego weekendu.

#4 ~nikola~

~nikola~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2015 - 13:18

przy dwóch prezentach jest większe prawdopodobieństwo, ze któryś będzie trafiony hehe

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 12:11

Wspólny wyjazd jest najlepszy.

#6 michas

michas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 13:56

Może jakis przyrząd kuchenny (jak się skarzą na brak czegoś)

albo zafundować im jakiś voucher?

#7 alenka18

alenka18

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 08:18

ja bym byla za wspolnie spedzonym chociaz weekendem w jakiejs stolicy miasta europejskiego w przyjemnym hotelu itp 

#8 staymate

staymate

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 10:41

moim zdaniem najlepsze prezenty dla młodych małżeństw to coś eleganckiego i praktycznego zarazem. myślę, że nadałoby się na przykład piękne, zdobione lustro z Pięknie Mieszkaj, albo jakieś inne ich elementy wystroju.

#9 aagataa

aagataa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 11:16

Chyba jakas wycieczka albo wyjazd byłaby świetnym prezentem :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 10:05

Można też dać bony jubilerskie na zakupy w Aparcie i wtedy sami sobie coś gustownego wybiorą, co będzie im przypominało tą rocznicę po latach:)

#11 ~adek33~

~adek33~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 11:23

Nie tylko na rocznicę ślubu ale  też  na Walentynki  mam   fajny pomysł  myślę   że będziesz zadowoloa wpisz   sobie w oogle  Artess  i   wybierz coś dla siebie

#12 ~Olek99~

~Olek99~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 11:42

Atress  robi  też mega prezenty   w postaci biżuterii   czy  to dla kobiety  czy   dla mężczyzn  warte uwagi

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 20:43

Jak już o biżuterii myśleć to ja bym celowała w Apart, albo w ich bony jubilerskie :)

#14 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 18:19

My z mężem zwykle robimy sobie wspólne prezenty w tamtym roku lataliśmy razem w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. W tym postanowiliśmy, że przelecimy się balonem. Osobiście bardzo podobają mi się takie prezenty, niż coś co by miało zajmować miejsce w domu i obrastać kurzem. 

#15 stefek858585

stefek858585

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 18:17

Lot balonem to jedna z rzeczy, o której marzę, chyba namówię moją wybrankę do tego i spróbujemy tego w tym roku na rocznicę ; )

#16 ~komada~

~komada~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 22:48

wspólny wyjazd, taki tylko we dwoje. Do tego na koniec wyjazdu, ramka z zdjęciami z właśnie tych chwil, chodzi mi o taką cyfrową ramkę, kupisz ją na avans.pl w fajnej cenie, dostałam taką na rocznicę ślubu z zdjęciami z wesela. Super sprawa. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 20:40

Ja na rocznicę dostałam zegarek Albert Riele. Takie upominki lubię najbardziej:)

#18 ~bogna 32~

~bogna 32~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 14:46

Uważam, że na takie okazje powinno kupić się coś wyjątkowego. ja swojemu bratu na rocznicę kupiłam na kuchnianawidelcu.pl zestaw białych filiżanek z porcelany. Obojgu sie prezent spodobał, a bratowa sama teraz dokupuje u nich na sztuki bo chce mieć całą zastawę. Dobry pomysł nie trzeba wydawać naraz sporej kwoty. No cóż praktyczne prezenty zawsze będą mile widziane.

#19 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 19:37

Lot balonem to jedna z rzeczy, o której marzę, chyba namówię moją wybrankę do tego i spróbujemy tego w tym roku na rocznicę ; )

Balonem nie latałam jeszcze, ale byłam w tunelu aerodynamicznym w Lesznie też fajna zabawa i wspomnienia. 

#20 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:58

Byłam ostatnio na podobnej okazji, tylko to była 3 rocznica ślubu. I Ci moi znajomi t takie luzackie małżeństwo, że pościel czy zastawa obiadowa to totalnie staroświecki prezent by był. Dałam im voucher do tunelu aerodynamicznego u nas w wielkopolsce. Nie powiem byli zaskoczeni, ale i zadowoleni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych