Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najlepszy prezent dla malzenstwa na 5 rocznice slubu?!

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:50

Byłam ostatnio na podobnej okazji, tylko to była 3 rocznica ślubu. I Ci moi znajomi t takie luzackie małżeństwo, że pościel czy zastawa obiadowa to totalnie staroświecki prezent by był. Dałam im voucher do tunelu aerodynamicznego u nas w wielkopolsce. Nie powiem byli zaskoczeni, ale i zadowoleni. 

To całkiem niegłupi pomysł jest. Ja mam niedługo rocznicę z mężem więc może zabiorę go do tego tunelu. 

#22 ~hatame~

~hatame~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:21

Jakiś wypad do SPA, ewentualnie wycieczka, albo kurs tańca. Moim zdaniem takimi prezentami można jednak zrobić dużą różnicę. A byle jakie pomysły? Moim zdaniem jeśli robić prezent to taki, którym po prostu zrobicie wrażenie. Kolejna bzdurna rzecz, ciuch czy kosmetyki, to raczej zdecydowanie średni pomysł...

#23 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 23:04

Bardzo fajnym prezentem dla małżeństwa na pewno będzie pakiet dla dwojga na romantyczny weekend. My z żoną w sierpniu byliśmy nad morzem w Hotelu Lubicz w Ustce hotel-lubicz.pl. Zrobiłem jej taki prezent z okazji jej urodzin, bo zawsze mówiła, że chciałaby wybrać się do spa. Mają tam rewelacyjne zabiegi, bardzo dużo opcji do wyboru. Hotel jest czysty i mają świetną restaurację :)

#24 sonia852

sonia852

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 14:00

To wszystko zależy dla kogo jest ten prezent. To Twoi znajomi, rodzeństwo, może jakaś inna rodzina? Bo znajomym można zrobić bardzo ciekawy i śmieszny prezent. Poszukaj różnych gadżetów na stronie sklepu 4gift. Można jeszcze dogadać się z kimś innym, aby zrobić wspólny i ciekawy prezent.

#25 ~pokata~

~pokata~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:12

Jest taka woda toaletowa o nazwie EAU DE TOILETTE, którą ma Hildegard Braukmann. Mała kasa, super zapach, trwały, jakościowy - robiący różnicę. I takie kocham, i taki sprawdza się w roli prezentu. Inna sprawa - najpierw trzeba mieć pewność, że dana osoba po prostu lubi kwiatowe klimaty, bo to wcale nie każdej kobiecie odpowiadają ;-) 

#26 ~Elwir~

~Elwir~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 14:09

My na naszą 10 rocznicę ślubu zorganizowaliśmy przyjęcie okolicznościowe w restauracji Akademia na Różanej.Wypadło wspaniale. Ten dzień na pewno zapamiętamy na bardzo długo. Smaczne dania, atmosfera, dobra obsługa. Naprawdę traktowano nas tam po królewsku. 

#27 ~Ahelia~

~Ahelia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 22:45

Myślę, że tu dużo zależy od tego, jak blisko jesteście i jak duża będzie to impreza. Ale na przykład taki obraz ze zdjęcia, myślę, że będzie dobrym pomysłem. Chodzi mi o coś takiego, czym zajmuje się Drukarnia Obrazów - widziałam na własne oczy obraz od nich i wyglądało to świetnie! :)

#28 ~Katryna~

~Katryna~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 11:22

Może zegarki? Nie ma nic lepszego niż porządny gadżet dla dwojga. Według mnie gdy małżeństwo będzie miało ten sam model zegarka to po prostu będzie to wyglądać fajnie ! 

.Z tego co widziałam to idealny prezent

To kajdanki będą jeszcze lepsze. Taka sama bransoletka no i jeszcze nierozłączni...

#29 kinex

kinex

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 20:17

kaczuszka i co wybrałaś? prezent się spodobał?

u mnie w rodzinie zaraz podobna impreza :)

#30 ~Becia26~

~Becia26~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 11:48

Gdybym miała wybierać to coś z biżuterii Apartu dla niej, a dla niego gustowny zegarek z kolekcji Aztorin

#31 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:39

Kup im vouchery na przejazdy sportowymi autami. Ja też kupowałam takie vouchery na prezent w Devil-Cars i za każdym razem obdarowana przeze mnie osoba była zachwycona emocjami i adrenaliną towarzyszącą przejazdowi. Duży wybór aut oraz torów , gdzie można zrealizować przejazd. Kupuje się przez ich stronę internetową i są to prezenty dla każdego w każdym wieku :) Nawet osobom starszym przyda się chwila szaleństwa, którą zapamiętają na długo :) Polecam w 100%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych