Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najtańsze taksówki w mieście :: zobacz komentowany artykuł

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 22:54

polecam 744 44 44 - 0800 111111. Samochody super, kulturka, szybk i zawsze na czas. Z karta stalego kilentai dzwoniac z telefonu ma sie cnajmniej taka sama stawke jak w tych radiach, a nawet jesli minimalnie kilka zlotych wiecej to warto pojechac super mercedesikiem;p ja jestem bardzo zadowolona.POlecam

#2 ~chichot~

~chichot~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 09:38

# klientka, wczoraj, 22:54polecam 744 44 44 - 0800 111111. Samochody super, kulturka, szybk i zawsze na czas. Z karta stalego kilentai dzwoniac z telefonu ma sie cnajmniej taka sama stawke jak w tych radiach, a nawet jesli minimalnie kilka zlotych wiecej to warto pojechac super mercedesikiem;p ja jestem bardzo [...]

super 20 letnim mercedesikiem prosto do ... (np. domu spokojnej starości) <_<

#3 ~obszczymur~

~obszczymur~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 11:41

# klientka, wczoraj, 22:54polecam 744 44 44 - 0800 111111. Samochody super, kulturka, szybk i zawsze na czas. Z karta stalego kilentai dzwoniac z telefonu ma sie cnajmniej taka sama stawke jak w tych radiach, a nawet jesli minimalnie kilka zlotych wiecej to warto pojechac super mercedesikiem;p ja jestem bardzo [...]

super 20 letnim mercedesikiem prosto do ... (np. domu spokojnej starości) <_<

coś w tym jest. ja kilka razy korzystałem z tego numeru. lata 90 to chyba najnowszy samochód jakim udało mi sie przejechac. super mercedesik taki sam jak super beemka czy golfik 20 letni jakimi bujają sie chłopaki na osiedlach

#4 ~klijent taxi~

~klijent taxi~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 11:43

polecam 744 44 44 - 0800 111111. Samochody super, kulturka, szybk i zawsze na czas. Z karta stalego kilentai dzwoniac z telefonu ma sie cnajmniej taka sama stawke jak w tych radiach, a nawet jesli minimalnie kilka zlotych wiecej to warto pojechac super mercedesikiem;p ja jestem bardzo zadowolona.POlecam

w 44 za trzasnięcie drzwiami masz 6 zł a w innych 5 zł wiec nie pisz głupot. Poza tym tak jak i w innych radio taxi zdarzają się chamscy kierowcy. A w tych niby najtanszych halo taxi i ok taxi śmierdzi w samochodach, ponieważ ich klijentela to dusigrosze co to za 1.50 bedzie czekał na taxi 30 minut, oprócz tego oszczedzają też m.in i wodę i mydło. Są normalne taxówki z jednakową stawką 2 zł km i zniżką 10% na telefon, bądz kartę stałego klijenta, samochody są spoko, w taksówce pachnąco, kierowca przyjezdza do 10 min. A ze zapłacę 1zł czy 1.5 więcej niż w śmierdziuchach to przynajmniej na bezdechu nie muszę jechać. Ale jak to mówią każda potwora znajdzie swego amatora.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2010 - 11:45

zgadzam się z poprzednikiem w 100%

#6 ~Hatter~

~Hatter~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 15:14

jechałam taksówką, w której stawka była 1,80 za km, chyba O.K. Taxi i podróżowało się bardzo dobrze. Opinia pana poprzedniego jest to poprostu spam, zeby oczernic firme - -. Kolezanka zamawiala taksowke, bylo wygodnie, przyjechala ona szybko pod 3lo, jechało się sie miło na słoneczny stok, wygodnie, ciezko mi powiedziec co to za samochod byl, ale nowy, czysty, siedzenia bardzo wygodne, obszerny. Parę razy pozniej zamawialam z tego numeru taksowke i ani razu sie nie zawiodlam, wiec bardzo dziwie sie opinii poprzedniej, zdecydowanie wyolbrzymiona, pewnie tyczyla sie jednej taksowki, jesli w ogole jechal jakkąkolwiek O_o

#7 ~Adik~

~Adik~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 12:15

Dlaczego nadal na Dojlidy i na Zagórki liczą jak by to był kurs po za miasto, a tablicy ,ze to druga strefa niema ?

#8 ~muł~

~muł~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 18:20

taxi to badziewie

#9 ~sdfsd~

~sdfsd~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 20:31

taxi to badziewie

bo ty latasz na dywanie.

#10 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 16:40

jechałam taksówką, w której stawka była 1,80 za km, chyba O.K. Taxi i podróżowało się bardzo dobrze. Opinia pana poprzedniego jest to poprostu spam, zeby oczernic firme - -. Kolezanka zamawiala taksowke, bylo wygodnie, przyjechala ona szybko pod 3lo, jechało się sie miło na słoneczny stok, wygodnie, ciezko mi powiedziec co to za samochod byl, ale nowy, czysty, siedzenia bardzo wygodne, obszerny. Parę razy pozniej zamawialam z tego numeru taksowke i ani razu sie nie zawiodlam, wiec bardzo dziwie sie opinii poprzedniej, zdecydowanie wyolbrzymiona, pewnie tyczyla sie jednej taksowki, jesli w ogole jechal jakkąkolwiek O_o

widze że chyba firma wzieła się za reklamę swoich usług szczerze nie polecam O.K Taxi jeżdzę dojść często Taksówkami i to co ta osoba pisze to naprawdę rzadkość Panie którę przykmują zlecenia siedzą tam chyba za kare !

#11 ~WonPO~

~WonPO~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 12:38

Dlaczego nadal na Dojlidy i na Zagórki liczą jak by to był kurs po za miasto, a tablicy ,ze to druga strefa niema ?

Już dawno powinna być linia nocna na te osiedla !!! Może pan miłościwy TT likwidator miejsc Pracy się tym zajmie, a nie tylko ziemię ludziom pozabierał !

#12 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 15:12

Najgorsze jest to, że z tych wpisów trudno wywnioskować jak jest na prawdę, który wpis jest od klienta, który od kierowcy taxi a który od konkurencji uprawiającej czarny PR

#13 ~rererer~

~rererer~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 16:41

był taki czas że wcale nie było tablic w tym mieście i nie ważne z której strony wyjeżdzasz z miasta.

#14 ~rer~

~rer~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 16:43

był taki czas że wcale nie było tablic w tym mieście i nie ważne z której strony wyjeżdzasz z miasta.

no

#15 ~erka~

~erka~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 17:40

A ja polecam , nie wiem co to za korporacja, taxi z numeru 85 711 11 11. Jechałam dla przykładu wczoraj, z dworca PKP w nocy, na osiedle TBS. Zapłaciłam 12 zł, taksówka przyjechała szybko, nie było żadnych problemów, czysto. Tylko pan mało rozmowny :D

#16 ~adam12~

~adam12~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 13:28

A ja polecam , nie wiem co to za korporacja, taxi z numeru 85 711 11 11. Jechałam dla przykładu wczoraj, z dworca PKP w nocy, na osiedle TBS. Zapłaciłam 12 zł, taksówka przyjechała szybko, nie było żadnych problemów, czysto. Tylko pan mało rozmowny :D

to masz szczescie.nawet jakkilka razy dzwonilem po nich to nawet znizki niewlanczaja i wychodzi 22 a nie 12 .zdziercy

#17 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 17:54

to jest Jaga Taxi. oni dają 30 % , bo cool ma więcej za kilometr i Jaga jest najtańsza.

#18 ~aratt~

~aratt~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 18:16

to masz szczescie.nawet jakkilka razy dzwonilem po nich to nawet znizki niewlanczaja i wychodzi 22 a nie 12 .zdziercy

odpowiadając na ten komentarz to faktem jest że oni jeżdzą najtaniej i wszędzie są czarne owce.. skoro dają takie rabaty to im się nie opłaca i tym samym oni czasami kombinują i kolega padł ofiarą i zapłacił więcej. cool jest droższy bo za kilometr biorą więcej w dzień i w nocy , można sprawdzić. Każdy korzysta z usług kogo chce i jego wybór ale obecnie to chyba warto polecić komfort taxi. To fakt że rabaty trochę mniejsze , ale raczej nie kombinują. rabat jest raczej pewny z tego względu że teraz mają te kupony z pieczątkami. pozdrawiam

#19 ~aratt~

~aratt~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 18:18

odpowiadając na ten komentarz to faktem jest że oni jeżdzą najtaniej i wszędzie są czarne owce.. skoro dają takie rabaty to im się nie opłaca i tym samym oni czasami kombinują i kolega padł ofiarą i zapłacił więcej. cool jest droższy bo za kilometr biorą więcej w dzień i w nocy , można sprawdzić. Każdy korzysta z usług kogo chce i jego wybór ale obecnie to chyba warto polecić komfort taxi. To fakt że rabaty trochę mniejsze , ale raczej nie kombinują. rabat jest raczej pewny z tego względu że teraz mają te kupony z pieczątkami. pozdrawiam

#20 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 18:30

wystarczy raz napisać :) ogólnie zgadzam sie tym że wybór jest duży i czarne owce są wszędzie i Jaga ma najtaniej i tym samym może czasem kombinują. rabat powinien być zawsze jak dzwonisz po taxi i tym samym kolega adam ma pecha. a komfort jest ok. Dla mnie też są ok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych