Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najtańsze taksówki w mieście :: zobacz komentowany artykuł

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~paro~

~paro~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 13:09

wystarczy raz napisać :) ogólnie zgadzam sie tym że wybór jest duży i czarne owce są wszędzie i Jaga ma najtaniej i tym samym może czasem kombinują. rabat powinien być zawsze jak dzwonisz po taxi i tym samym kolega adam ma pecha. a komfort jest ok. Dla mnie też są ok.

ja polecam komfort , nie jest najtaniej , a jak ktoś chce najtaniej to Jaga

#22 ~wislajaga11~

~wislajaga11~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:36

ja polecam komfort , nie jest najtaniej , a jak ktoś chce najtaniej to Jaga

ja też polecam komfort i jagę, teraz ceny są podobne i różnice mniejsze bo prawie każdy daje rabat 30 % , a komfort ma jakieś tam kupony i nie wiem na jak długo. Warto też dodać że generalnie Białystok jest chyba najtańszym miastem w Polsce przy wysokich cenach paliwa na stacjach benzynowych w stosunku do wielu miast w kraju. Ja mam porównanie cen w innych miastach , można też sprawdzić w internecie wybraną przez siebie firmę z wybranego miasta z każdego województwa.

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 17:47

ja też polecam komfort i jagę, teraz ceny są podobne i różnice mniejsze bo prawie każdy daje rabat 30 % , a komfort ma jakieś tam kupony i nie wiem na jak długo. Warto też dodać że generalnie Białystok jest chyba najtańszym miastem w Polsce przy wysokich cenach paliwa na stacjach benzynowych w stosunku do wielu miast w kraju. Ja mam porównanie cen w innych miastach , można też sprawdzić w internecie wybraną przez siebie firmę z wybranego miasta z każdego województwa.

to prawda , w innych miastach ceny są wyższe i nie ma zjawiska rabatów po 30 i 50 %.

#24 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 07:02

a niech dobijaja auta na 30,50 procent a na postoju zęby opalają jakie to u nich dniówki po 200 czy 300 zł. takie bajki to na DISCOVERY SCIENCE panowie ale nie dla normalnych ludzi,stawki sprzed  10 lat a wy macie kursy za 4.90 PARANOJA . Mi tania jatka pasuje,wszystkie kursy od 10zł w górę mam i jest w normalnie

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 21:57

# klientka, wczoraj, 22:54polecam 744 44 44 - 0800 111111. Samochody super, kulturka, szybk i zawsze na czas. Z karta stalego kilentai dzwoniac z telefonu ma sie cnajmniej taka sama stawke jak w tych radiach, a nawet jesli minimalnie kilka zlotych wiecej to warto pojechac super mercedesikiem;p ja jestem bardzo [...]

super 20 letnim mercedesikiem prosto do ... (np. domu spokojnej starości) dry.gif

przeciez to najdrozsza taxa w miescie heheh:P

reklama

#26 ~Marcin korycki~

~Marcin korycki~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 04:53

Trzeba wiedziec ze na osiem firm taxi to komfort ma obecnie najnisze stafki czyli 5 pierwszy km 2 zl nastepny i 40 za godzine .i dajac 10% rabatu niema u nich sciemy zawsze placisz tak samo po drugie ich stare mercedesy przewyszaja komfortem i bezpieczenstwem inne marki ' zawsze pachnie czystoscia i kurtura osobista kierowcow inne firmy to zbieranina roznych mark samochodow niespelniajacych norm europejskich taxi dlatego pomysl nim zamowisz inna taxi ,czy sie oplaca placic za ryzyko jazdy"wynalaskiem" polecam 7444444 wszystkim kto dba o swoje zycie, i bez stresu chce dojechac do celu,

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 23:53

Wynalaskiem... typowy taksowkarz, bezpieczenstwo w 25 letnim trapezie, skoncz plesc brednie. Najtanszy komfort, 2.40 i 30 % rabatu, z kogo robisz idiote? Tylko mercedesy i przyjezdza po mnie fiat doblo a nastepnego dnia fabia o czym wy wypisujecie? Komfort to dno ktore juz nigdy nie bedzie komfortem z przed lat. Jak mpzna pisac na starym pasacie komfort taxi? Nie wiem kto tam rzadzi ale doprowadza firme do powolnego rozpadu.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 08:28

Ja zawsze jeżdżę Komfortem i nie narzekam.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 22:25

Za kierownicą

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 12:44

Za kierownicą

Spadaj bobku. Jeżdżę jako klientka. Co, nie można?

#31 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 19:22

Najtańszy i najlepszy jest korporacja Colltura taxi. Km kosztuje 2,20 i opłata początkowa 5zł i rabat 30% Bezpłatny dojazd do klienta. Po rabacie wychodzi km 1,54 i opł początkowa 3.50. Nowe samochody i mili kierowcy. POLECAM

#32 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 18:19

A moim zdaniem najlepszy jest OK TAXI i tyle, jeżdze juz znimi około 6 lat i sie nie zawiodłam. Są tam dobre ceny, bo na 30% zniżki 1.54 za kilometr a na 50 % 1,1zł. A do tego teraz mozna tarafic na darmowy przejazd !!!! To jest teraz najtańsze taxi a nie jaga taxi ani cool. Zadowolona klientka. Pozdrawiam, każdy i tak jeżdzi czym chce.

#33 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 21:24

Własnie jechałam OK Taxi i nie polecam, jedna z najgorszych płatnych przejażdżek w życiu. Młody niezadowolony z życia kierowca chcący chyba wszystkie frustracje przelać na pasażera. Wydaje się, że powinno się dbać o klienta, a spotyka się z chamskimi odzywkami. Wiem, że był to jeden z wielu kierowców, ale ja już nigdy tam nie zadzwonię i będę odradzała innym, jeśli jest tyle konkurencyjnych firm przewozowych.

#34 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 15:10

Colltura taxi ma takie same ceny 

2,20km

po rabacie 1,54

co 9 przejazd na kartę stałego klienta 1,10

Możliwa płatność kartą

Vany bez dopłat

COOLTURA TAXI NAJLEPSZE

#35 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 05:02

Najtańsza taxi to zdecydowanie MAX taxi 857474747.pozdrawiam

#36 ~Kominiarz~

~Kominiarz~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 18:59

Najtańsza taxi to zdecydowanie MAX taxi 857474747.pozdrawiam

I na Dzień Dobry kłamiesz ! Stawka identyczna jak w pozostałych korporacjach . 2.20zł -30% . 

Wróbelki ćwierkają że planowane jest -40 % . Wykrwawicie się ekspresowo !

#37 ~kubson~

~kubson~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 20:20

Polecam MAX taxi jak dla mnie sa najlepsi przemili kierowcy i fajne auta. Polecam

#38 ~189~

~189~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 13:37

I na Dzień Dobry kłamiesz ! Stawka identyczna jak w pozostałych korporacjach . 2.20zł -30% . 

Wróbelki ćwierkają że planowane jest -40 % . Wykrwawicie się ekspresowo !

No i się wykrwawili. Nie wiem jednak, czy to nie było ukartowane.

#39 ~maxy~

~maxy~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 15:29

No i się wykrwawili. Nie wiem jednak, czy to nie było ukartowane.

Bardzo ukartowane...składki kierowców szły na ZUS córeczki kominiarza, żeby ta miała wysokie macierzyńskie, mienie radiotaxi bezpłatnie przekazane 711 11 11 za przejęcie kierowców z góry skazanych w MAX na upadek, bo te radio po prostu miało upaść..

#40 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 17:21

to jest Jaga Taxi. oni dają 30 % , bo cool ma więcej za kilometr i Jaga jest najtańsza.

Pie........ wszyscy mają 20% zniżki i takie same stawki za kilometr chyba że mają współpracę z jakąś firmą i na ten rachunek sie jedzie to dają 30%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych