Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

86 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 07:55

forum znajduje sie teraz na:

http://forum.wspolcz...awy-t30995.html

#42 ~pis.mak~

~pis.mak~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 08:42

Masz rację dzieci coraz mniej w szkołach coraz mniej godzin a oni zatrdniają następnego nauczyciela z zewnątrz. Szok to jest SZOK.Ciekawe jeszcze co z jego żoną przecież nie będą mieszkali odzielnie,a syn - też uczy w-fu .Czyli jeżeli skończy się kadencja lub go odwołają to oni zostaną w szkole i przejmą nasze etaty bo zanim odejdą to tak rozplanują etaty żeby dla nich zostały a dla nas co?

spokojnie robotke zalatwimy żonce w UM lub innej jednostce podległej
rączka rączke myje

#43 ~uczen~

~uczen~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 08:45

Ja dzisiaj rozmawiałem z nauczycielem WF z Gimnazjum który bardzo się cieszył z wyboru.
Twierdził, że w końcu może ktoś zdemontuje te stoważyszenie wzajemnej adoracji.
I coś się zacznie naprawdę dziać.

znamy znamy my tego nauczyciela WFu on wszędzie kliki widzi i stoawrzyszenia wzajemnej adoracji
jak nie w radzie to w szkole :lol:

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 09:26

I co

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 09:39

Znalazłem!
W Brańsku to już czwartą.

TO dlaczego tam nie został?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:23

Nie sadzę, żeby nauczyciele gimnazjum bali się nowego dyrektora. Co on im może zrobić? Najwyżej naskoczyć. Nie popływa za bardzo, bo nie umie. No bo co on im zrobi? Pozwalnia wszystkich? Karta Nauczyciela jeszcze funkcjonuje. Dalej będą robić to, co robili do tej pory. Nie rozumiem tych wpisów o nauczycielach gimnazjum trzęsących portkami. Skur.......stwem jest to, że nadal jest tak jak za komuny: wybierany jest dyrektor, którego bliskim kumplem jest Jakuć niepochodzący z Kolna, który ma wszystko gdzieś, a będący przewodniczącym komisji, a nie osoba kompetentna. To się nie liczy. To jest właśnie policzek dla nauczycieli, a przede wszystkim dla tych startujących w konkursie. To nowy dyrektor powinien trząść portkami, że będzie miał tak niemiłe przyjęcie przez radę, już na początku czeka go DYSKWALIFIKACJA.

#47 ~kolniak~

~kolniak~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 08:04

Nowy Dyrektor pochodzi z Kolna (dlatego myślę,że nie jest kumplem Jakucia). Myślę, że dobrze się stało, że dyrektor pochodzi z "zewnątrz" a nie grona nauczycieli już pracujących. A poza tym, myślę, że gdyby w konkursie została wybrana inna kandydatura, to też byście pisali, że wszystko zostało ustawione (wybór Owczarczyka - krzyk, że Burmistrz wybrał radnego; wybór Sokołowskiej - krzyk, że Burmistrz wybrał kandydatkę nauczycieli i dalej podtrzymuje układ w Gimnazjum) Panie Burmistrzu współczuję Panu takich mieszkańców, którym każda Pana decyzja nie będzie się podobała. A tym krzykaczom proponuję aby jesienią kandydowali na Burmistrza i zmienia miasto według swoich wizji - o ile większość społeczeństwa da się nabrać na ich lamentowanie.

#48 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 11:22

Szanowny kolniaku daj sobie spokój z "układem w Gimnazjum" , bo jeśli szkoła osiąga takie sukcesy naukowe w konkursach przedmiotowych cyt. Miesięcznik Kolneński z kwietnia 2010 oraz sportowe I miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w piłce noznej to takich "układów" niech będzie jak najwięcej!

#49 ~kolnizczek~

~kolnizczek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 16:14

A poza tym, myślę, że gdyby w konkursie została wybrana inna kandydatura, to też byście pisali, że wszystko zostało ustawione (wybór Owczarczyka - krzyk, że Burmistrz wybrał radnego; wybór Sokołowskiej - krzyk, że Burmistrz wybrał kandydatkę nauczycieli i dalej podtrzymuje układ w Gimnazjum.

Myślę.że burmistrz lubi krzyk -dlatego wybrał ten największy.A wybory coraz bliżej,a nowy dyrektor od września.Głosik do głosika inie ma DUdzika.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 17:52

TKM,TKM,TKM,TKM, KOlneński PIS---------JDP ---------J-ak D-ulczyzna/wikipedia/ P-rzegrała.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 18:07

Nie sadzę, żeby nauczyciele gimnazjum bali się nowego dyrektora. Co on im może zrobić? Najwyżej naskoczyć. Nie popływa za bardzo, bo nie umie. No bo co on im zrobi? Pozwalnia wszystkich? Karta Nauczyciela jeszcze funkcjonuje. Dalej będą robić to, co robili do tej pory. Nie rozumiem tych wpisów o nauczycielach gimnazjum trzęsących portkami. Skur.......stwem jest to, że nadal jest tak jak za komuny: wybierany jest dyrektor, którego bliskim kumplem jest Jakuć niepochodzący z Kolna, który ma wszystko gdzieś, a będący przewodniczącym komisji, a nie osoba kompetentna. To się nie liczy. To jest właśnie policzek dla nauczycieli, a przede wszystkim dla tych startujących w konkursie. To nowy dyrektor powinien trząść portkami, że będzie miał tak niemiłe przyjęcie przez radę, już na początku czeka go DYSKWALIFIKACJA.

A dwie inne osoby z urzędu Miasta ?bajorek i roman o nich zapomniałeś? Oni też decydowali.Byli w komisji.Czyżby tylko Jakuć był winien?Nie sądzę.Przecież żona bajorka pracuje w w tej szkole i wszystko wie.Jeżeli było żle to wcześniej trzeba było robić zmiany.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:14

TKM,TKM,TKM,TKM, KOlneński PIS---------JDP ---------J-ak D-ulczyzna/wikipedia/ P-rzegrała.

Chyba Ci chodziło o http://pl.wikipedia....iki/Dulszczyzna

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:25

My z gimnazjum jak zwykle i tak w wyborach na burmistrza oddamy głosy na Panią Dyrektor.
.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:34

My z gimnazjum jak zwykle i tak w wyborach na burmistrza oddamy głosy na Panią Dyrektor.
.

A my oddamy na zastępcę burmistrza .Nareszcie będzie silna ręka.Nie to co obecny burmistrz,którym kieruje zastępca

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:38

A my oddamy na zastępcę burmistrza .Nareszcie będzie silna ręka.Nie to co obecny burmistrz,którym kieruje zastępca

Jakuć,Jakuć,Jakuć,Jakuć.......

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:42

Kuj żelazo puki gorące

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 21:06

A ja to myślę, że burmistrz strzelił sobie gola.
Bo jak to z dyrektorami gimnazjum bywało powołał sobie kontrkandydata na stołek burmistrza.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 21:13

[quote name='Gość' date='8.06.2010, 22:06:12' post='179103']
A ja to myślę, że burmistrz strzelił sobie gola.
Bo jak to z dyrektorami gimnazjum bywało powołał sobie kontrkandydata na stołek burmistrza.
[/quote

Ty nic nie myślisz.Przecież to jest w razie czego /jak by nie został ten obecny lub na przyszłośc gdy ludzie juz bedą mieli dość obecnego/następny burmistrz żeby utrzymać ciagłość władzy

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 05:43

No tak to może i jest tylko, że to znaczy, że w obecnej dyrektor to ciągłość władzy widzieli dwaj poprzedni burmistrzowie jeden z PO a przedostatni z SLD.
Jakoś chyba im ta myśl o ciągłości zaszkodziła.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 16:02

No tak to może i jest tylko, że to znaczy, że w obecnej dyrektor to ciągłość władzy widzieli dwaj poprzedni burmistrzowie jeden z PO a przedostatni z SLD.
Jakoś chyba im ta myśl o ciągłości zaszkodziła.

a obecny przecież też zachował ciągłość.Przecież kadencja sama upłynęła i Pani Wyrwas nie chciała kandydować prawdopodobnie podejrzewając co będzie z konkursem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych