Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

86 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 17:47

No tak to może i jest tylko, że to znaczy, że w obecnej dyrektor to ciągłość władzy widzieli dwaj poprzedni burmistrzowie jeden z PO a przedostatni z SLD.
Jakoś chyba im ta myśl o ciągłości zaszkodziła.

Jemu tez ta sytuacja zaszkodzi /jeżeli uważasz że szkoda to jedna kadencja/.Pani Dyrektor sama nie przystąpiła do konkursu bo wiedziała co może być.I to wszystko się sprawdziło.Tylko dziwne że wybiera się na dyrekora osobę w którego szkole ok 20% uczniów nie zdaje matury,a osoby startujące z gimnazjum się odrzuca chociaż szkoła zajmuje jedno z pierwszych miejc pod względem nauczania i zdobytych nagród na olimpiadach i konkursach nie tylko przedmiotowych ale i sportowych.Czy to Wam nie wydaje się dziwne.A może o to chodzi bo głupimi lepiej sie rządzi.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 17:50

A panowie i panie z innych partii w Kolnie siedzą cicho.Myślą że samymi plakatami wybory wygrają.O nie.Tak nie będzie.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 21:24

Panowie i Panie z innych parti uważają, że to dobry wybór.
Niekoniecznie muszą krzyczeć bo tego chce ktoś komu się nowy dyrektor niepodoba.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 15:46

Panowie i Panie z innych parti uważają, że to dobry wybór.
Niekoniecznie muszą krzyczeć bo tego chce ktoś komu się nowy dyrektor niepodoba.

mnie się podoba .Jestem z SLD

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 21:23

...Ja nienawidzę siebie kiedy tchórzę
Gdy wytłumaczeń dla łajdactw szukam swych
Kiedy uśmiecham się do tych którym służę
Choć z całej duszy nienawidzę ich!

#66 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 07:28

My z gimnazjum jak zwykle i tak w wyborach na burmistrza oddamy głosy na Panią Dyrektor.
.

I jak zwykle przegra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 18:11

I jak zwykle przegra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

pożyjemy zobaczymy

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 20:46

Czyżby słowa samego burmistrza?

#69 ~Johnny~

~Johnny~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 22:44

Nareszcie jetem za kolneńskim PIS-em.Robi czystkę i tak powinno być.Gimnazjum im.Jan Pawła II powinna kierować osoba nieskazitelna.I tak będzie.Czy to sie podoba innym czy nie.Burmistrz i zastępca dobrze wiedzą co robią.Oni jedyni znają jak ma to wyglądać w Kolnie i innym od tego wara.Niech nikt nie myśli że inni mogą dyktować warunki w Kolnie.Tak powinno być że decyduje zastępca burmistrza i burmistrz.Oni zostali powołani przez społeczeństwo w wyborach i tylko oni mogą decydować.Taka jest prawda.Ja przynajmniej oddam głos na burmistrza bo wiem że jako jedyny jest w stanie utrzymać PIS przy władzy.Dzięki temu że ma takiego zastępcę który wspiera go duchowo i mentalnie.Panie Burmistrzu i zastępco burmistrza nie poddawajcie się.Zróbcie porządek w naszym mieście.Czas Zeby miasto wróciło na właściwe tory.Za dużo było komuchów i platformensów w naszym mieście.Czas skończyć z tym wszystkim.
Pozdrawiam johnny

#70 ~obywatelRP~

~obywatelRP~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 17:42

Nareszcie jetem za kolneńskim PIS-em.Robi czystkę i tak powinno być.Gimnazjum im.Jan Pawła II powinna kierować osoba nieskazitelna.I tak będzie.Czy to sie podoba innym czy nie.Burmistrz i zastępca dobrze wiedzą co robią.Oni jedyni znają jak ma to wyglądać w Kolnie i innym od tego wara.Niech nikt nie myśli że inni mogą dyktować warunki w Kolnie.Tak powinno być że decyduje zastępca burmistrza i burmistrz.Oni zostali powołani przez społeczeństwo w wyborach i tylko oni mogą decydować.Taka jest prawda.Ja przynajmniej oddam głos na burmistrza bo wiem że jako jedyny jest w stanie utrzymać PIS przy władzy.Dzięki temu że ma takiego zastępcę który wspiera go duchowo i mentalnie.Panie Burmistrzu i zastępco burmistrza nie poddawajcie się.Zróbcie porządek w naszym mieście.Czas Zeby miasto wróciło na właściwe tory.Za dużo było komuchów i platformensów w naszym mieście.Czas skończyć z tym wszystkim.
Pozdrawiam johnny

robisz jakieś aluzje, ze dotychczasowa pani dyrektor Gimnazjum nie była osobą nieskazitelną?
Waż swoje słowa chłopcze, bo za pomówienia można ponieść odpowiedzialność <_<

Zastępcy burmistrza miekszańcy Kolna nie wybrali w demokratycznych wyborach tylko wybrał go sobie sam pan burmistrz, mogłeś chociaż tego nauczyć sie w UM :unsure:

Johnny pilnuj lepiej by WODA ci nie uciekła :lol:

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 22:14

robisz jakieś aluzje, ze dotychczasowa pani dyrektor Gimnazjum nie była osobą nieskazitelną?
Waż swoje słowa chłopcze, bo za pomówienia można ponieść odpowiedzialność <_<

Zastępcy burmistrza miekszańcy Kolna nie wybrali w demokratycznych wyborach tylko wybrał go sobie sam pan burmistrz, mogłeś chociaż tego nauczyć sie w UM :unsure:

Johnny pilnuj lepiej by WODA ci nie uciekła :lol:

Nie było na celu obrażanie Pani Dyrektor.Jżeli tak ktoś pomyślał -PRZEPRASZAM

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:42

A ja myślę, że to słowa tego radnego co co był niedawno w PSL za chilę w LPR w trzy miesiące po przegranej w SAMOOBRONIE i za chwilę w PO.
A teraz ostatnio w Prawicy Rzeczpospolitej Marka Jurka.
To jest dopiero sztuka spojrzeć sobie w oczy w lustrze.
Ale pewnie ostatnia zmiana nic mu nie pomoże.
Został mu jeszcze PiS i SLD do zaliczenia.

Zgadnij który to radny ???

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:48

Pasuje jak cholera :D :D

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 16:28

Czyżby chodziło o pana g. z Małego Płocka? Nawet nie jestem w stanie zapisać pierwszej litery jego nazwiska wielką literą, bo na to trzeba zasłużyć.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 05:50

A to ten co tworzy niby "Nie" Zależne Wyborcze Forum w Malym Plocku.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 22:02

http://www.kkg.zycie...kwidacji_.html#

Liceum Profilowane w Wojewodzinie, zostanie zlikwidowane - tak zadecydowali radni powiatowi na wczorajszej sesji.

Liceum Profilowane przy Zespole Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie powstało w 2002 r.

- Tylko przez pierwsze dwa lata prowadziliśmy nabór, później uznaliśmy, że nie ma sensu dalej kontynuować – komentuje Karol Choynowski, dyrektor placówki. Zmieniona reforma edukacji pozostawia wiele do życzenia w sprawie liceów profilowanych – kontynuuje Choynowski.

Zamierzeniem liceum profilowanego było szybkie kształcenie na potrzeby rynku pracy, ale to się jakoś nie sprawdziło. M.in. ze względu na zbyt wąski segment rynku. Kiedy powoływano licea profilowane, sądzono, że będą kształciły uczniów specjalistycznie w różnych dziedzinach. Umożliwiając im zdawania takiej samej matury jak w ogólniakach.

Jednak uczniowie z liceów profilowanych nie najlepiej zdawali maturę, a ich kwalifikacje zawodowe były zbyt niskie w porównaniu do absolwentów techników.

To nie jedyna decyzja o likwidacji jaką zatwierdzili radni na ostatniej sesji. Kolejnym profilem jaki ma być zlikwidowany z dniem 31 sierpnia 2009 r. jest liceum ogólnokształcące zaoczne, wchodzące w skład Zespołu Szkół w Szczuczynie.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:01

Nowy dyrektor jest kolniakiem, cały czas mieszkają w Kolnie jego rodzice. Z Wojewodzina przez kilka lat dyrektorowania zrobił cacko. To, ze przy takich kandydatach do szkoły zdawalność matury sięga 80% to sukces nauczycieli tej szkoły- wiec i jdyrektora. Licea profilowane nigdzie nie sprawdziły się więc wszędzie są likwidowane. Nie wiem czy Pan Choynowski ma jakieś poglądy polityczne, jego obecność na liście poparcia dla kandydata na Prezydenta RP to pewnie haracz, który musiał zapłacić za poparcie przy kandydowaniu na dyrektora.Z ocenami poczekajcie ze 2 lata- zobaczycie co zrobi, bo że zrobi to pewne.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 16:27

Nowy dyrektor jest kolniakiem, cały czas mieszkają w Kolnie jego rodzice. Z Wojewodzina przez kilka lat dyrektorowania zrobił cacko. To, ze przy takich kandydatach do szkoły zdawalność matury sięga 80% to sukces nauczycieli tej szkoły- wiec i jdyrektora. Licea profilowane nigdzie nie sprawdziły się więc wszędzie są likwidowane. Nie wiem czy Pan Choynowski ma jakieś poglądy polityczne, jego obecność na liście poparcia dla kandydata na Prezydenta RP to pewnie haracz, który musiał zapłacić za poparcie przy kandydowaniu na dyrektora.Z ocenami poczekajcie ze 2 lata- zobaczycie co zrobi, bo że zrobi to pewne.

Jeżeli musiał zapłacić haracz jak piszesz to jaki on ma charakter.?A rodzice z Kolna bo nie wiem i czym się zajmowali też nie wiem .Jeżeli wiesz to odpowiedz.czekam

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 16:41

Kolniakiem pisze się z dużej litery.To tak dla przypomnienia przyjezdnym Kolniakom.Prawdziwy Kolniak o tym pamięta

#80 wróżka

wróżka

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 29 czerwiec 2010 - 06:26

nie kłócicie się i tyle złego słowa nie wypowiadajcie. Jest piękna pogoda , uśmiechnijcie się , przestańcie się kłócić i narzekać. Świat jest taki piękny , ze nie warto czasu marnować na kłótnie sprzeczki itp.,… bo i tak nic to nie da a tylko energie tracicie. Uśmiechnijcie się i pomyślcie o czymś dobrym , wesołym a od razu będzie się wam lepiej pracowało lub odpoczywało
Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych