Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

narożnik do spania

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hamurabi~

~Hamurabi~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:20

Czy sądzicie, że kupno narożnika, to dobry wybór, jeżeli mam zamiar na nim spać, czy lepiej kupić jakąś sofę? 

#2 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 10:39

Ja mam dla gości narożnik modułowy na przykład z funkcją do spania. Mogę Ci polecić tylko tę firmę, której mam, czyli Odysea. 

#3 kacperwujek

kacperwujek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 13:37

Fajnie fajnie. Ja narożnik do spania nie używam do spania, ale ładnie mi się komponuje w rogu pokoju, po bokach mam regały z książkami i mam taki zakątek. Nie mogę zrobić zdjęcia to bym wam wysłał i pokazał.

#4 ~mira g~

~mira g~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 09:58

Zdecydowanie są lepsze, ja też mam zamiar kupić do naszego salonu nowy narożnik i nawet juz wybrałam w Flori Meble, a leż oni mają duży wybór. Zdecydowałam się na model Draco z funkcją do spania i pojemnikiem na pościel, nareszcie jak przyjedzie rodzinka, będe miała ich gdzie wygodnie ulokować.

#5 ~Paolaa~

~Paolaa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 13:43

Czy sądzicie, że kupno narożnika, to dobry wybór, jeżeli mam zamiar na nim spać, czy lepiej kupić jakąś sofę? 

Narożnik będzie dużo elpszy niż sofa, bo będzie większy i przez to wygodniejszy. A jeśli zależy Ci też na dobrej jakości to polecam Kielecką Fabrykę Mebli :)

#6 ~Telina~

~Telina~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 00:28

Powiem tak, jeśli nie ma wyjścia, to jasne, narożnik z funkcją spania jest ok., ale z doświadczenia powiem, że odkąd kupiłam porządny materac, śpię zdecydowanie lepiej. Nie było łatwo, bo wybór na stronach ogromny, ale znajomi polecili, żebym spojrzała na stronę firmy Sheepo, bo mają fajny wybór (około 10) materacy, więc spokojnie można sobie porównać i wybrać to, czego oczekujemy. U mnie wybór padł na materac wysokoplastyczny Rupert, którego cec. elastyczność punktowa – materac dostosowuje się do kształtów ciała, czuję, że w czasie nocy odpoczywam.  

#7 ~KasiaN32~

~KasiaN32~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 08:25

Zerknij sobie na sofy i łóżka dostępne na scandicsofa.pl Mają duży wybór ładnych sof, meble są solidne, produkowane ręcznie. Więc polecam :)

#8 ~hary~

~hary~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 21:19

Narożnik antonio uważajcje na firme promark dziadostwo nie stej ziemi wygląd super a funkcjonalnośc totalne zero spi sie na płycie wiórowej i 5cm gąbki a reklamacji nie chca uznać przeciągają zeby tylko do końca gwarancji dociągnać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych