Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nasze drogi

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2008 - 17:07

często podróżuje z Białegostoku do Augustowa. Tam kierowcy tirów nie przestrzegają przepisów prawa drogowego. Jak chce się jechać przepisową prekością to trąbią albo ostentacyjnie wyprzedzają. Co tam się dzieiej woła o pomstę do nieba.

#2 ~Agroturysta~

~Agroturysta~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 12:31

Naszych dróg boją się turyści z całej Europy. Nie raz słyszałem jak mówiono, że piękna jest u nas przyroda, ale nie ma zupełnie jak dojechać.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 23:37

Naszych dróg boją się turyści z całej Europy. Nie raz słyszałem jak mówiono, że piękna jest u nas przyroda, ale nie ma zupełnie jak dojechać.

Coś za coś, albo piękne widoki i przyroda, albo wszędzie dwupasmowe drogi, smród spalin i hałas silników.

#4 ~jps~

~jps~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 13:30

Coś za coś, albo piękne widoki i przyroda, albo wszędzie dwupasmowe drogi, smród spalin i hałas silników.

co by cie nie zasmrodziło-paradoksalnie to raczej jest na odwrót

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 09:25

co by cie nie zasmrodziło-paradoksalnie to raczej jest na odwrót

Zwiększenie ruchu skutkuje większym hałasem oraz spalinami. Poza tym dwupasmówki niszczą krajobraz i przyrodę.

#6 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 19:22

Zwiększenie ruchu skutkuje większym hałasem oraz spalinami. Poza tym dwupasmówki niszczą krajobraz i przyrodę.

Za to ratują w niejednym wypadku życie ludzkie... No chyba, że dla Ciebie ważniejsze od człowieka jest drzewo...

Mogę podejrzewać, że nie jechałeś/łaś nigdy (lub bardzo dawno) tym odcinkiem DK8. Ja jeżdżę tędy codziennie- 2 razy. Gdybyś był/a aktywnym użytkownikiem tej drogi nie pisał(a)byś, że dwupasmówki nie są potrzebne...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych