Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nici liftingujące w Warszawie

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 13:20

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej? Zastanawiam się nad niciami liftingującymi w warszawskiej klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości, bo czytałam, że robią je szybko i precyzyjnie. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak wygląda sam zabieg? Czy efekty rzeczywiście widać od razu? Jakieś inne porady przed podjęciem decyzji?

#2 Lilianka

Lilianka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:56

Rozważ tylko metody znieczulenia i ewentualnego błędu lekarskiego - czy to nie jest za duże ryzyko? Czy warto, zważając, że to tylko dla urody?

#3 ~Zadowolona~

~Zadowolona~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 17:33

Byłam w tej klinice na niciach. Nie mam zastrzeżeń. Było sterylnie, sympatycznie i profesjonalnie. Na początek dostajesz znieczulenie kremem, potem lekarz wprowadza Ci nitki (w zależności od problemu od jednej lub kilka) w dane miejsce i niemal natychmiast skóra się unosi lub rozprostowuje. Ja miałam nici samowchłanialne podawane pod skórę na linii podbródka i szyi - tak żeby podnieść opadające policzki. Strasznie cieszyłam się z rezultatów, bo niemal od razu wyglądałam młodziej. Nie wiem, jeszcze na ile wystarczą efekty, ale póki co trwają, a minęło dwa miesiące. Pytasz też, czy mam jakieś porady. Na pewno warto wziąć dzień urlopu z pracy. Jakby nie było jest to zabieg i mi nie chciałoby się po nim wracać do pracy. Poza tym nie przygotowywałam się zbytnio do zabiegu, może to i lepiej, bo przez to zbytnio się nim nie stresowałam. Tobie też to polecam - podejść na luzie. Nie zawsze wizyta w klinice medycyny estetycznej oznacza komplikacje i powikłania. Warto potraktować ją raczej jako wizytę u bardziej profesjonalnej kosmetyczki.

#4 Agulaa

Agulaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2018 - 14:11

No własnie ja myślałam o czymś takim, ale w kontekście piersi.. Wiem, że właśnie biust się za pomocą takich nici również podnosi i są z tego fajne wyniki.. Nie wiem, czy któraś z Was miała może taki zabieg? Chodzi mi o coś takiego, jak opisane jest na stronce dr Roberta Kaczora z Warszawy (http://robertkaczor.pl/). Zresztą z tego co wiem, to lekarz ma dobre opinie, więc chyba nie jest to jakiś straszny zabieg :D Czekam w każdym razie na jakieś informacje i opinie. ;))

#5 karola89

karola89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 17:33

ja byłam w klinice melitus w Warszawie na niciach liftingujących i efekt super, skóra ujędrniona, sprężysta, nie ma powodu do obaw, byłam pacjentką pani doktor Elżbiety Kowalskiej, która odpowiednio mi wszystko wytłumaczyła, doradziła, była bardzo sympatyczna z podejściem odpowiednim do klienta. póki co mój efekt trzyma się około 2 miesięcy, ale nie wiem jeszcze jak długo, jeśli chodzi o stres to nie jest potrzebny, jak robi się w dobrej klinice to moim zdaniem powikłania nie są wskazane

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych