Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2008 - 09:28

Tylko dlaczego nie spada cena w sklepach np. pieczywa?!pazerność nie popłaca, jaki jest koszt magazynowania , strat , jak nawet cena drgnie trochę to może się okazać że rolnik straci , bo ma gorsze zboże lub mniej .A panowie eksperci zapomnieli o jednym- ceny zboża spadają na całym świecie na giełdach , spowodowane to jest też kryzysem finansowym a nie tylko urodzajem , więc nie byłbym taki pewny czy w styczniu "drgnie" , albo w ktorą stronę drgnie..

#2 ~PL~

~PL~
  • Goście

Napisano 06 październik 2008 - 06:22

Miałeś chamie złoty róg...
A teraz karm myszy i wołki zbożowe- zachłanny KUŁAKU.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 06:21

To ci pożal się Boże "gazeta". Potrafi napisać: "Rolnicy wierzą, że będzie lepiej". Czyli gorzej dla nas konsumentów. A niechże chamom ta pszenica zgnije!

#4 ~hayek~

~hayek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 08:09

Otóż to! Gazeta przestawia chłopków jako bojowników o wyżywienie Narodu. A to po prostu zwykli cwaniacy, którzy chcą się wzbogacić. I nie pojmą, że każda spekulacja może też zrujnować spekulanta. Jak by nie było, my chcemy taniego i dobrego pieczywa.

#5 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 18:50

Sami jesteście chłopkami i chamami. Widac że nie macie pojęcia w sprawach w których sie wypowiadacie!!!!!
B---ny

#6 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 19:50

tak... gadac sobie mozna ale jak nadejdzie kryzys no to co, panstwo wydusi z biednych rolników ile sie da, jak jest dobrze to o rolnikach sie nie wspomina, jak zaczyna sie robic źle wtedy raptem wszyscy się odwracają w ich stronę i liczą na ratunek... taka prawda, bo jakby nie było to rolnik raczej z głodu nie umrze i lepiej czy gorzej ale przeżyje prawie kazdy kryzys, a ktos kto straci pracę, mieszkający w miescie juz nie koniecznie...Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych