Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nie mogę bezpiecznie usunąć zew. dysku twardego

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anit~

~anit~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 11:53

Witam, proszę o pomoc - kupiłam zew. dysk twardy Transcend 320gb i przekopiowałam na niego parę filmów z laptopa. Problem pojawił się kiedy (zgodnie z instrukcją) próbowałam odłączyć dysk poprzez bezpieczne usuwanie sprzętu. Pojawił się komunikat "Nie można zatrzymać urządzenia Wolumin uniwersalny w tej chwili. Spróbuj zatrzymac urządzenie później". :( Dodam, że wszystkie programy i praca dysku były już zakończone. Spróbowałam za godzinę i to samo, spróbowałam na drugi dzień i też to samo. Pracuję na Windows XP. Za wskazówki i pomoc będę wdzięczna.

#2 ~chakerrrr~

~chakerrrr~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 12:27

Witam, proszę o pomoc - kupiłam zew. dysk twardy Transcend 320gb i przekopiowałam na niego parę filmów z laptopa. Problem pojawił się kiedy (zgodnie z instrukcją) próbowałam odłączyć dysk poprzez bezpieczne usuwanie sprzętu. Pojawił się komunikat "Nie można zatrzymać urządzenia Wolumin uniwersalny w tej chwili. Spróbuj zatrzymac urządzenie później". :( Dodam, że wszystkie programy i praca dysku były już zakończone. Spróbowałam za godzinę i to samo, spróbowałam na drugi dzień i też to samo. Pracuję na Windows XP. Za wskazówki i pomoc będę wdzięczna.

Szanowna koleżanko. Twój problem zapewne polega na tym, że filmy są pirackie.
Proponowane rozwiązanie to:
1. Zmień nazwę pliku każdego z filmów w taki sposób aby w tytule na początku wył wpis "nie pirat" a dalej tytuł.
2. Zmień rozszerzenie zamiast "avi" wpisz "oryginał".
Sądzę że to powinno pomóc. Jeśli nie pomoże to musisz sprawdzić maksymalną prędkość obrotową dysku bo być może wszedł na zbyt wysokie obroty przez treści zawarte w posiadanych plikach z filmami. Jeżeli prędkość jest przekroczona to trzeba sprawdzić w jaki sposób go wyhamować ale tu musze wiedzieć czy dysk posiada ABS czy też nie. W każdym z przypadków odbywa się to w inny sposób z ABS po prostu nadepnąć lewą nogą i trzymać natomiast w przypadku bez ABS prawą nogą ale pamiętaj aby to robić pulsacyjnie.
Mam nadzieję, że udało mi się pomóc. Koniecznie napisz jak rozwiązałaś problem.

#3 ~młodszy haker~

~młodszy haker~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 13:07

Witam, proszę o pomoc - kupiłam zew. dysk twardy Transcend 320gb i przekopiowałam na niego parę filmów z laptopa. Problem pojawił się kiedy (zgodnie z instrukcją) próbowałam odłączyć dysk poprzez bezpieczne usuwanie sprzętu. Pojawił się komunikat "Nie można zatrzymać urządzenia Wolumin uniwersalny w tej chwili. Spróbuj zatrzymac urządzenie później". sad.gif Dodam, że wszystkie programy i praca dysku były już zakończone. Spróbowałam za godzinę i to samo, spróbowałam na drugi dzień i też to samo. Pracuję na Windows XP. Za wskazówki i pomoc będę wdzięczna.

1 czy xp jest oryginalny?
2 czy dysk jest podzielony na partycje?
3 czy do użytkowania dysku jest krótki oryginaly przewód?
4 czy dysk jest na gwarancji?
5 czy masz dobry program antywirusowy?
6 czy sprawdzałaś bad sektory na tym dysku?
7 ile kosztował dysk?
8 czy pobierałaś aktualizacje do xp?
9 czy twój xp to pro czy home?
10 proszę w punktach o odpowiedzi a problem da się naprawić.

moje podejrzenia to uszkodzony dysk np. poprzez delikatne uderzenie.
czekam na odpowiedzi. pozdrawiam.

#4 ~anit~

~anit~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 13:20

Witam, proszę o pomoc - kupiłam zew. dysk twardy Transcend 320gb i przekopiowałam na niego parę filmów z laptopa. Problem pojawił się kiedy (zgodnie z instrukcją) próbowałam odłączyć dysk poprzez bezpieczne usuwanie sprzętu. Pojawił się komunikat "Nie można zatrzymać urządzenia Wolumin uniwersalny w tej chwili. Spróbuj zatrzymac urządzenie później". sad.gif Dodam, że wszystkie programy i praca dysku były już zakończone. Spróbowałam za godzinę i to samo, spróbowałam na drugi dzień i też to samo. Pracuję na Windows XP. Za wskazówki i pomoc będę wdzięczna.

1 czy xp jest oryginalny?
2 czy dysk jest podzielony na partycje?
3 czy do użytkowania dysku jest krótki oryginaly przewód?
4 czy dysk jest na gwarancji?
5 czy masz dobry program antywirusowy?
6 czy sprawdzałaś bad sektory na tym dysku?
7 ile kosztował dysk?
8 czy pobierałaś aktualizacje do xp?
9 czy twój xp to pro czy home?
10 proszę w punktach o odpowiedzi a problem da się naprawić.

moje podejrzenia to uszkodzony dysk np. poprzez delikatne uderzenie.
czekam na odpowiedzi. pozdrawiam.

1. Tak jest oryginalny
2. Nie jest podzielony
3. Tak oryginalny krótki przewód
4. Tak, jest nowy
5. Avast
6. Nie wiem o co chodzi (niestety jestem laikiem w tych sprawach)
7. cena dysku chyba nie gra roli (kupiłam w Euro RTV AGD)
8. wielokrotnie
9. pro

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 01:28

1. Tak jest oryginalny
2. Nie jest podzielony
3. Tak oryginalny krótki przewód
4. Tak, jest nowy
5. Avast
6. Nie wiem o co chodzi (niestety jestem laikiem w tych sprawach)
7. cena dysku chyba nie gra roli (kupiłam w Euro RTV AGD)
8. wielokrotnie
9. pro

Wylacz komputer a nastepnie wyjmij wtyczke z gniazda USB.

#6 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2011 - 12:20

Jesteście okropni :excl:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2011 - 12:48

Jesteście okropni :excl:

Nie ma to jak poprosić tutaj o pomoc. :angry:

#8 ~Romuald~

~Romuald~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 15:10

Bezpiecznie = w osłonce. Jeżeli włożyłaś bez osłonki to system już wie, że bezpiecznie się nie da wyjąć.

#9 ~stanisław~

~stanisław~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 18:18

idiota

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 00:43

Szanowna koleżanko. Twój problem zapewne polega na tym, że filmy są pirackie.
Proponowane rozwiązanie to:
1. Zmień nazwę pliku każdego z filmów w taki sposób aby w tytule na początku wył wpis "nie pirat" a dalej tytuł.
2. Zmień rozszerzenie zamiast "avi" wpisz "oryginał".
Sądzę że to powinno pomóc. Jeśli nie pomoże to musisz sprawdzić maksymalną prędkość obrotową dysku bo być może wszedł na zbyt wysokie obroty przez treści zawarte w posiadanych plikach z filmami. Jeżeli prędkość jest przekroczona to trzeba sprawdzić w jaki sposób go wyhamować ale tu musze wiedzieć czy dysk posiada ABS czy też nie. W każdym z przypadków odbywa się to w inny sposób z ABS po prostu nadepnąć lewą nogą i trzymać natomiast w przypadku bez ABS prawą nogą ale pamiętaj aby to robić pulsacyjnie.
Mam nadzieję, że udało mi się pomóc. Koniecznie napisz jak rozwiązałaś problem.

NIEZŁA BZDURA NA KOŁACH !!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych