Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~spidix~

~spidix~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 09:56

Samochód to pikuś, on jedzie nieprawidłowo! Tak go nauczą jeździć poboczem, czyli łamac przepisy...

#2 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 10:06

Błąd w tytule: nie mówi się "w zimę" tylko w zimie lub zimą. Żenada.

#3 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 11:48

Ha ! ale jaja policzcie ile ich tam siedzi:):) LOL:)

#4 ~retuszer~

~retuszer~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 12:41

Tak, jasne. Tak zdjęcie w Photoshopie to i ja mogę przerobić i wstawić znaczek 'L' na dowolny samochód.

#5 ~~xXx~~

~~xXx~~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 12:59

Tak, jasne. Tak zdjęcie w Photoshopie to i ja mogę przerobić i wstawić znaczek 'L' na dowolny samochód.

Jak chcesz to wyślę Ci fotkę z tą samą 'L'-ką tyle że już uchwycone w lewym lusterku a wtedy zobaczysz że to żaden fotomontaż!!!!
Swoją drogą sam byłem w niezłym szoku jak zobaczyłem taką naukę jazdy :D

#6 ~Marcyś~

~Marcyś~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 20:43

Jakiś czas temu w okolicach Krynek widziałem jako "L"-kę poloneza...w pierwszej swojej wersji. Daleko więc szukać nie trzeba

#7 ~Marcyś~

~Marcyś~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 20:44

Jakiś czas temu w okolicach Krynek widziałem jako "L"-kę poloneza...w pierwszej swojej wersji. Daleko więc szukać nie trzeba

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 20:53

No właśnie-chyba "jakiś czas temu"...A we wsi b-stok to już same miastowe-tylko Micrami jeżdżą..Mieszkam "w okolicach Krynek" dostatecznie długo i jakoś nie widziałem takiego bolidu.

#9 ~Marcyś~

~Marcyś~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 23:45

Nie mówię, że ten samochód "stacjonuje" w Krynkach tylko, że widziałem go pod tym MIASTEM dwa lata temu;) pozdrawiam obrońcę Krynek;) (swoją drogą to miasto jest całkiem fajne)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 11:09

Może ta "Elka" jechała uczyć jazdy na Kryńskim sławnym rondzie. ;) Bronię Krynek,bo to fajne miasteczko z duszą,a wiele osób stara się zrobić z niego wiochę przy Białorusi.Pozdrawiam i zapraszam na letnie wycieczki w okolice Krynek. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych